طرح دعوی در دادگاه علیه شهر از مارکو جزیره مدعی متمم اول قانون اساسی نقض

عمر رودریگز Ortiz مارکو عقابمنتشر شده 10:59 AM EDT May 30, 2020دو ساکنان واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر

توسط ABTINNEWS در 12 اردیبهشت 1399

دو ساکنان واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر از مارکو جزیره و شورای شهر رئیس اریک Brechnitz ادعا اول خود را اصلاح حقوق نقض شده است.

رجینا L. دیتون و ری سورد درخواست 20 قضایی دادگاه مدار وارد آن قضاوت فوتی و فوری اعلام و تاکیدی امداد خسارت تنبیهی در برابر همه متهمان و جایزه از وکلای' هزینه به شاکیان.

در Jan. 21 هر دو ساکنان ناودان عضو شورا لری Honig در طول یک جلسه شورای پس از ناپل اخبار روزانه گزارش نشان داد او بستری بود که تنها فرد ارائه مطالب به marcopolitics.com یک وب سایت با هدف قرار دادن شورای نامزدها به عنوان فعلی و سابق شهرستان نمایندگان است.

Brechnitz قطع دیتون در موارد متعدد در طول زمان خود را در تریبون.

"من دیدگاه به معنای مخالفت با یک شخص است اما در حمایت از آنچه که درست است" دیتون گفت. "من یک بار رای برای آقای Honig و وجود دارد هیچ انکار عقل خود را و نه ساعت او اختصاص به شهرستان مسائل اما این ماده متفاوت است."

Brechnitz قطع دیتون را آماده سخنرانی.

"خانم دیتون اگر آن را نمی توان مورد خاص عضو شورا لطفا با نام هیچ یک از نمایندگان" Brechnitz گفت. "این است که در مورد مسائل مربوط به سیاست."

"اگر این است که میخوام تبدیل به حمله به کسی ... "

بیشتر: مارکو ساکنان عضو شورا صحبت کردن در مورد Honig در جلسه شورای شهر

دیتون اجازه نداد Brechnitz پایان جمله.

"اوه نه آقا" دیتون گفت. "و من فکر می کنم که اگر شما اجازه دهید من به شما به پایان برسد خواهید دید که قصد من بیش از حد."

دیتون ادامه داد.

"واضح است که آقای Honig در پاسخ نوشته شده به FEC در حال حاضر اذعان می کند که او به تنهایی نوشت: محتوای وب سایت marcopolitics که بسیاری از مارکو جزیره نشینان در بر داشت دافعه پس از بارها و بارها انکار این است."

Brechnitz قطع دیتون دوباره.

"خانم دیتون این برای تلفن های موبایل مانند یک حمله به من" Brechnitz گفت.

در پاسخ دیتون گفت: این نبود که به عنوان یک حمله.

"این چیزی است که آن را برای تلفن های موبایل مانند" Brechnitz گفت. "من نمی خواهم شما را به هر گونه حمله شخصی عضو شورا تا اینجا. اجازه دهید آن را شخصی است."

دیتون سپس ادامه بی وقفه برای بقیه بیان.

"من که قرار بود به درخواست [...] که همه از نظر شما یک رای عدم اعتماد به آقای Honig چون من می خواستم شما را به آگاهی جمعی جامعه ما" دیتون گفت.

پس از او نوبت در تریبون دیتون صحبت با عقاب در مورد ارز با Brechnitz.

"من هرگز پیش بینی شده که در پاسخ از Brechnitz," دیتون گفت. "اگر آقای Honig اظهارات در نظر گرفته شد آزادی بیان و این باید به عنوان به خوبی."

سورد همچنین صحبت در مورد Honig که شب بدون به طور خاص گفت: نام او.

"من اینجا نیست برای حمله به هر کسی اما من مورد حمله قرار گرفت توسط یک فرد در این شورا" سورد گفت. "من slandered و من به دروغ."

"من احساس می کنم من باید این حق را برای مقابله با آن فرد است."

پس از عقب و جلو با Brechnitz Seward گفت: فرد باید انتظار نامه ای از وکیل. او بعدها گفت عقاب که فرد او با اشاره به Honig.

دیتون گفت: Eagle در تاریخ 22 آوریل او شخصا صدمه دیده پس از این حادثه با Brechnitz.

"هر دوی ما شخصا صدمه دیده است. ما شوکه شده بودند. ما خجالت زده شد اما ما نیست موضوع," او گفت:. "که انجام می شود, هیچ چیز وجود دارد که می توانید آن دور است."

"اما زمانی که شهروندان در جامعه ما می خواهید را به ایستادگی خود را قبل از مقامات منتخب و حقیقت صحبت می کنند و (هستند) گفت: برای نشستن و سانسور که اشتباه است."

دیتون گفت: هدف از طرح دعوی در دادگاه واصل آوریل 3 است برای جلوگیری از ساکنان دیگر از رفتن را از طریق یک تجربه مشابه.

"آنچه برای من مهم در مورد پر کردن این طرح دعوی در دادگاه است که برای اطمینان از [...] که در آینده هنگامی که دیگران مایل به صحبت با مقامات منتخب خود را, آنها داده می شود این فرصت را," او گفت:.

دیتون نیز گفت: طرح دعوی در دادگاه می تواند اجتناب شده است.

"امید است که صندلی Brechnitz را کمک رسانی به ری و من و می گویند:" من نیت و تاسیس شده اند [...] اما این اشتباه بود و ما را به جلو" دیتون گفت.

"وجود دارد نمی توانست بدون طرح دعوی در دادگاه."

دیتون اجازه داده شد توسط Brechnitz به "می گویند تقریبا همه چیز او می خواستم بگم به جز من در نامگذاری او بی پایه و اساس حمله شخصی" با توجه به Honig.

"در نظر داشته باشید این است همان کسی که به طور مداوم فایل های خود خدمت شکایات علیه کارکنان شهرستان و دیگر نمایندگان" Honig نوشت مارس 22. "مالیات دهندگان را صرف صدها هزار دلار در پرداخت های مستقیم به عنوان به خوبی به عنوان هزینه های قانونی و شکایت خود را همیشه به عنوان رد بیهوده و بیمعنی."

در مارس 27, 2019 فدرال کمیسیون انتخابات مطلع دیتون که به شکایت او علیه Honig وی از سوی مامورین وب سایت خود را نقض فلوریدا قوانین انتخابات شد 'از نظر قانونی کافی نیست.'

"این redlined سرمقاله موجود سیاسی تحلیل واقعیت-چک کردن نظر نام" نوشت: تیم Vaccaro, کمیسیون اجرایی مدیر. "با این حال, به نظر من, آن را شامل هر چیزی است که به مقدار بیش از رایگان سخنرانی سیاسی بوده."

"شکایت به نظر می رسد بر اساس شایعات" Vaccaro نوشت.

این است دیتون اولین شکایت یا دعوی در دادگاه در برابر شهر و یا خود نمایندگان است.

در 2019 در فلوریدا نوار رد دیتون را به شکایت ها در شورای Jared Grifoni و دادستان شهرستان آلن گابریل بیش از انجام آنها در دست زدن به باتری اتهامات علیه سابق شهرستان مدیر لی Niblock.

در دو نامه به دیتون, نوار, مشاور ترزا Goodson نوشت که شواهد کافی برای اثبات یا مرد متعهد شده بود هر گونه تخطی از قوانین حاکم وکیل انجام شده است.

در سال 2014 این شهرستان پرداخت 150.000 دلار به دیتون و همسرش, Timothy J. دیتون به عنوان بخشی از یک جفت از موافقت نامه حل و فصل آن به این نتیجه رسیدند خود را به مدت طولانی اختلاف در سراسر شهرستان ساختمان اداره بازرسی و شوهر, صفحه اصلی, آن را به عنوان در حال ساخته شدن بود.

این یک بحث است که Daytons به دنبال جبران از طریق ذغال سنگ شهرستان مدار دادگاه طرح دعوی در دادگاه و متعدد اداری شکایت با وزارت فلوریدا ساختمان و مقررات حرفه ای در برابر شهر و بازرسان.

"تا آنجا که به ما مربوط می شود این است که پشت سر ما گفت:" دیتون از تلاش او و همسرش در سال 2007 آغاز شد زمانی که آنها ثبت اولین متعدد خود را DBPR شکایت علیه مارکو و ساختمان خود را به مقامات.

شهرستان مدیر مایک McNees در پاسخ به این عقاب را درخواست دهید اما از او پرسید که سوال بیشتر بود به کارگردانی آلن گابریل دادستان شهرستان.

"من نمی خواهد که هر چیزی برای گفتن در مورد طرح دعوی در دادگاه در حالی که آن را در حال انجام چیزی است که نگه واقعی برای هر دست کت و شلوار" McNees نوشت مارس 22.

Brechnitz نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

گزارش اضافی توسط ناپل اخبار روزانه خبرنگار Devan پاتل و خبرنگار به مانلی.

عمر رودریگز Ortiz جامعه خبرنگار ناپل اخبار روزانه و مارکو عقاب. او را دنبال کنید در Twitter و Instagram به عنوان @Omar_fromPR و on Facebook. حمایت از کار خود را با عضویت در ناپل اخبار روزانه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن