آخرین بستری صلیب مقدس زنان پارو زن رود خانه پس از ورو بیچ تصادف در ژانویه

Lamaur Stancil Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 12:30 PM EDT Jun 5, 2020آخرین بازمانده از دانشکده صلیب مقدس تی

توسط ABTINNEWS در 16 خرداد 1399

آخرین بازمانده از دانشکده صلیب مقدس تیم قایقرانی ون تصادف به خانه بازگشت.

بیش از چهار ماه پس از هانا Strom شدیدا زخمی در دو اتومبیل, برخورد همراه با هم تیمی های او در ورو بیچ او در سمت چپ ماساچوست مرکز توانبخشی چهارشنبه و رفت به خانه پدر و مادرش در مریون پدرش گفت.

"دختر من یک فرد بسیار خاص" تام Strom گفت: پنج شنبه. "اگر شما می خواهید یک دختر شما می خواهم می خواهم دخترم."

دختر خود را به یک دانشجوی سال دوم در صلیب مقدس بود بازدید ورو بیچ برای یک تیم قایقرانی سفر. در Jan. 15 تیم ون به رانندگی از طریق تقاطع در رودخانه هند بلوار در باربر پل. یک وانت سفر شمال زده ون زدم و آن را بیش از Vero Beach, پلیس گفت:.

بیشتر: زن از صلیب مقدس کالج, تیم قایقرانی کشته در تصادف

بیشتر: درایور سفر از نظر قانونی قابل توجه قبل از صلیب مقدس ون, اما اجازه دهید مراقب باشید | نظر

تصادف کشته هانا استروم هم تیمی فضل رت و مجروح شدن شماری دیگر از هم تیمی های. همه پاروزنان به جز هانا Strom بودند ترخيص از بيمارستان در عرض دو هفته.

پس از چند روز درمان در Lawnwood مرکز پزشکی منطقه ای و قلب موسسه در فورت پیرس پزشکی پرسنل پرواز هانا استروم به بیمارستان عمومی ماساچوست به ادامه بهبود او. از او منتقل به یک مرکز توانبخشی.

سپس coronavirus بحران مرکب زندگی برای او و خانواده اش در ماه مارس است.

بیشتر: ایمنی پیشرفت های برنامه ریزی شده در پایه باربر پل

مراقبت دراز مدت و مراکز توانبخشی در سراسر کشور بسته ملاقات به عنوان یک احتیاط برای ویروس. تام Strom همسر, گیل, تصمیم به حرکت به مرکز نوتوانی به کنار دختر خود را. این بدان معنی است که او قطع شد از آنها را برای بقیه وقت خود را وجود دارد.

که 11 هفته است.

"من وجود دارد برای روز مادر به موج از طریق پنجره" او گفت:. "و به آنها اجازه دهید من در یک بار به انجام آموزش به آماده شدن برای آمدن به خانه."

بیش از 1 ، 000 تا صف به استقبال خانواده در مریون برای هانا Strom خوش آمدید صفحه اصلی جشن.

اما هنوز هم وجود دارد مقدار کار بیشتری باید انجام شود.

هانا Strom دچار دو شکسته femurs از دست دادن شنوایی و فقط به دست آورد توانایی خود را به صحبت می کنند, پدر او گفت:. با کمک دو نفر او را به دست آوردن توانایی او را برای پیاده روی, او گفت:.

او شک و تردید اگر دختر خود را می تواند بازگشت به تیم قایقرانی اما هدف او این است که او می شود به خوبی به اندازه کافی برای بازگشت به دانشگاه, جایی که او تحصیل در رشته روانشناسی است.

خدمه مربی پاتریک Diggins, 55, هولدن, ماساچوست, رانندگی بود تیم ون هنگامی که برخورد اتفاق افتاده نهایی تصادف گزارش. A $148 استناد ترافیک صادر شد در برابر Diggins برای عدم عملکرد به حق راه, پلیس گفت:.

بدون هزینه های دیگر ثبت خواهد شد.

او بازنشسته از کالج پس از 34 سال مربیگری حرفه ای است.

بیشتر: ساحل Vero تیم قایقرانی اعتبارات پیروزی به الهام از صلیب مقدس پارو زن کشته در تصادف

Lamaur Stancil است اخبار خبرنگار TCPalm. تماس با او را در 321-987-7179 یا lamaur.stancil@tcpalm.com. توییتر: @TCPalmLStancil

برای اقامت تا تاریخ با آخرین اخبار پوشش و ما محتوای منحصر به فرد می باشد که برای اشتراک.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب