قتل حوا: فورت مایرز آهنگساز کت اپل " اتحاد موسیقی لحظه در تلویزیون آمار نشان می دهد

چارلز Runnells فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 1:57 PM EDT مه 1 سال 2020فورت مایرز نوازنده کت اپل " در حال ح

توسط ABTINNEWS در 13 اردیبهشت 1399

فورت مایرز نوازنده کت اپل " در حال حاضر یک فن از ضربه نشان می دهد تلویزیون "قتل حوا." در حال حاضر او می شود به بخشی از آن بیش از حد.

یکی از اپل " ها, "پرواز کلاغ سیاه" به نظر می رسد در روز یکشنبه قسمت از تریلر جاسوسی. این پخش در 9 p. m. در AMC و بی بی سی امریکا.

فقط انتظار نداریم که او امضا ساز فلوت. این همه سینتی سایزر و اپل " صدای.

این آهنگ می آید از جایزه امی و برنده اولین آلبوم 1979 را "بال اژدها و جادوگر قصه" با این دو زمرد وب.

"موسیقی بسیار اسرار آمیز و مبتنی بر فانتزی," او می گوید.

96-آهنگ دوم در یک صحنه با MI6 رئیس کارولین Martens (با بازی فیونا شاو). کارولین هنوز هم در برخورد با مرگ می رود به طبقه بالا به اتاق خواب او پس از بحث با او ،

"کارولین بسیار خشک و خنده دار, اما ما می بینیم در کمترین در این قسمت می گوید:" این نشان می دهد موسیقی استاد راهنما کاترین ناراحت. "ما می دانیم که او نمی مقابله است."

بدحال می گوید آنها نیاز به یک آهنگ که خارج کردن کارولین احساسات بدون اینکه بیش از حد saccharine. آهنگساز دیوید هولمز به حال زمرد آلبوم وب و پیشنهاد استفاده از آهنگ "پرواز کلاغ سیاه."

"این یک سبکی و آخرتی احساس به آن" تأسف می گوید: "و روانگردان صدا است که ما را دوست دارم."

اپل " ثبت شده آهنگ با شوهر مرحوم او و زمرد وب bandmate باب Stohl که حدود 30 سال پیش.

فانتزی با مضمون شعر توصیف تاریک پرنده در سکوت پرواز بیش از یک سرزمین رویاها و کریستال آب. "این بسیار بصری" اپل " می گوید. "من فکر می کنم بیشتر از موسیقی بسیار بصری."

فصل 3 والاتر از "قتل حوا" درو 1.06 میلیون همان روز بینندگان در ماه گذشته با توجه به هالیوود. نشان می دهد در حال حاضر شده است تمدید برای فصل چهارم.

کمدی-درام شرح زیر متقابل وسواس بین شیک کرال قاتل (Jodie Comer) و هوش محقق در تلاش برای گرفتن او (Sandra Oh).

اپل " دیده نشده روز یکشنبه قسمت نشده است. نشان می دهد تولید کنندگان مراقب باشید در مورد نشت و اخلال گران ،

او از طرفداران نشان می دهد قبل از درگیر شدن در آن موسیقی ،

"من واقعا دوست دارم که چگونه سرد و ران نشان می دهد," او می گوید. "و من عاشق و تولید و راه آن را ضربه. و این نمره واقعا شگفت انگیز است."

اپل " است که برنده جایزه امی فلوت و آهنگساز که ثبت 35 آلبوم و موسیقی تشکیل شده برای تلویزیون و فیلم و نمرات. او نیز انجام می دهد زندگی می کنند در جنوب غربی فلوریدا از جمله با گروه صوتی ترکیب.

موسیقی او شده است به ویژه در مستند PBS برنامه های اپرا صابون "نور هدایت" و "جهان دیگر" و این واقعیت نشان می دهد تلویزیون "بسکتبال همسران" "هالیوود داستان عشق" و "ساخت آن است."

اتصال با این خبرنگار: چارلز Runnells (Facebook), @charlesrunnells (توییتر) @crunnells1 (Instagram)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن