'خوزه یک معجزه است': St. Lucie ESE دانشجو از بیمارستان مرخص شد و پس از نبرد با COVID-19

حداکثر Chesnes Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:05 PM EDT Apr 23, 2020ST. لوسی شهرستان — لورن واکر زانو در م

توسط ABTINNEWS در 5 اردیبهشت 1399

ST. لوسی شهرستان — لورن واکر زانو در مقابل خوزه زکپا را بر روی صندلی چرخدار با اشک از قدرشناسی جریان از چشمان او. در یک لحظه بیش از پنج هفته از جدایی بدل به دنبال مراسم بین معلم و دانش آموز.

زکپا یک جوان 19 ساله در سنت لوسی غرب گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس دبیرستان استثنایی, دانش آموز, آموزش و پرورش, برنامه آمده از ورودی اصلی Lawnwood مرکز پزشکی منطقه ای به عنوان یک قهرمان پنج شنبه صبح.

زکپا که دارای سندرم داون آزمایش مثبت برای coronavirus مارس 6. خود را تشخیص اضافه شد یک روز بعد به فلوریدا, وزارت بهداشت لیست دولت را تایید موارد است.

آنچه به دنبال آن بود و نزدیک به سه هفته از عدم قطعیت به عنوان زکپا قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه و بستری در بخش مراقبتهای ويژه در کلینیک کلیولند سنت بیمارستان.

زکپا در نهایت منتقل شد به Lawnwood که در آن او سخت مبارزه به این نتیجه رسیدند در ساعت 11 صبح روز شنبه او به عنوان چرخ توسط پرستاران از طریق بیمارستان اصلی راهرو. کادر پزشکی از جمله کسانی که کمک در بازیابی خود جمع شده بودند تا او را به خانه ارسال با تشویق خروشان.

"خوزه داستان یک موفقیت بزرگ برای کارکنان ما و برای ما بیمارستان به عنوان یک کل" گفت: Jennifer Winans بالینی هماهنگ کننده به بیمارستان تروما و جراحی در بخش مراقبتهای ويژه. "او بسیار بیمار زمانی که او برای اولین بار آمد. پرستاران به او مراقبت عالی و بیش از یک دوره از زمان او بهبود نیافته است."

بیشتر: "من به او گفتم به خاطر مبارزه با': جامعه تظاهرات پشت دانشجویی

پس از اینکه بستری برای تقریبا سه هفته زکپا هنوز هم نیاز به یک چند روز در خانه که در آن او می تواند استراحت و آرامش Winans گفت.

"او به نظر می رسد بزرگ است. او همیشه یک لبخند بر روی صورت خود و نگرش مثبت" Winans گفت. "بنابراین من فکر می کنم که خواهد شد کمک به بهبود است."

این یک تلاش گروهی از پزشکان و پرستاران به بهبود زکپا سلامت Winans گفت.

پیوست

زکپا یک ورزشکار است که در رقابت با المپیک ویژه واحد ورزشی و یک greeter دانشجو قدرت پردازش کافی شاپ یک کسب و کار اجرا شده توسط دانش آموزان در سنت لوسی County School District را ESE برنامه.

فقط در خارج از بیمارستان اصلی درگاه حدود 40 زکپا دوستان و خانواده و مربیان و هواداران استقبال او با نشانه های دلگرم کننده و بالن.

در این لحظه بود که زکپا پیوست با واکر خود را ESE معلم به مدت شش سال و "مادر دوم."

با وجود چهره زرد ماسک پوشش دهان و بینی, Zacapa چشم قفل شد در واکر به عنوان او زانو زد و در مقابل از او. بین اشک و gasps تلافی یا عمل متقابل شادی واکر امضا عبارت "من شما را دوست دارم" به زکپا.

بیشتر: کروناویروس در ساحل گنجینه: شکستن موارد توسط کد پستی

"وقتی که او آمد از آن بود که زمان متوقف شد" واکر گفت: هنوز هم پاک کردن اشک از چشمان او. "من فقط می خواستم او را در آن لحظه به می دانم که چقدر من او را دوست داشتم و چقدر خوشحال بودم که او کشیده از طریق این."

واکر گفت: او هفته راه رفتن در اطراف خانه او دعا برای زکپا را بازیابی و "زبان زندگی بر او." او همچنین ارائه به روز رسانی روزانه خود را بهبود پیشرفت را به دوستان خود در Facebook.

واکر تکرار آنچه اکثر کارگران پزشکی گفت: با توجه به زکپا نبرد در برابر COVID-19:

"خوزه یک معجزه است," او گفت:.

زکپا را گلگون که آمد به او را انتخاب کنید تا در بیمارستان گفت که او نیز آزمایش مثبت برای COVID-19 و دوره نقاهت در خانه.

یک شخص سوم که تست مثبت آنها زکپا فکر می کند از او به عنوان مادر بزرگ مادر گلگون همخانه نانسی Amor. او پس از نگاه زکپا در کنار گلگون پس از تولد او, او گفت:.

گلگون نمی داند که نانسی را نیز قراردادی به این ویروس گفت: او را "به خصوص برای مراقبت از (خوزه) و سازمان دیده بان برای او" به عنوان آنها با هم ماندن در خانه. قبل از رانندگی کردن در یک کادیلاک سفید با خوزه در صندلی مسافر گلگون کرد و با اشاره به آسمان به عنوان اگر برای تشکر از خدا.

واکر گفت که او قصد دارد به بازدید از زکپا خانواده جمعه و آنها را در یک وعده غذایی را با هم جشن می گیرند. او گفت که او فقط می تواند چند روز در یک زمان و بدون دیدن او به دانش آموزان و پنج هفته بدون خوزه به مراتب بیش از حد طولانی, او گفت:.

"من هنوز هم نگه داشتن من اجتماعی فاصله اما حداقل من به دیدن او فردا" واکر گفت.

زمانی که Zapaca پرسیده شد که آیا او انتظار می رود بسیار زیاد حمایت از دوستان و خانواده در Lawnwood بیمارستان پنج شنبه, پاسخ او کوتاه بود و با اعتماد به نفس: "آره."

برای اخبار بیشتر به دنبال حداکثر Chesnes در توییتر اینجا را کلیک کنید.

حداکثر Chesnes است TCPalm اخبار خبرنگار Indian River County است. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در max.chesnes@tcpalm.com و او را به یک تماس در 772-978-2224.

اگر شما مشترک با تشکر از شما. اگر نه, لطفا در نظر حمایت از کیفیت روزنامه نگاری محلی با عضویت اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب