این رسمی: اجاره برای تعطیلات می توانند رزومه در Indian River County, دولت می گوید

حداکثر Chesnes Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 12:34 PM EDT 26 مه سال 2020INDIAN RIVER COUNTY — گردشگران در ش

توسط ABTINNEWS در 6 خرداد 1399

INDIAN RIVER COUNTY — گردشگران در شکار برای استراحت و تمدد اعصاب می تواند در حال حاضر بازگشت به Indian River County است.

تعطیلات اجاره داده شد دولت چراغ سبز به دوباره باز کردن بیش از آخر هفته با توجه به اعلام از شهرستان مدیر Jason قهوه ای است.

وزارت فلوریدا از کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات مصوب شنبه Indian River County طرح دوباره باز تعطیلات و کوتاه مدت اجاره یک پیشنهاد قهوه ای اولین جمعه اعلام کرد.

تصمیم به اثر رفت و بلافاصله هر چند در حال حاضر وجود دارد محدودیت در شهرستان اجاره تعطیلات برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus براون گفت.

بیشتر: برخی از مناطق ساحل گنجینه می توانید ببینید بین هشت تا 10 اینچ از بارش NWS می گوید:

برای یک بیش از 10 مهمان مجاز به اقامت در اجاره با توجه به شهرستان های کوتاه مدت ایمنی طرح است. همچنین باید یک دوره 24 ساعته بین مهمانان به اطمینان حاصل شود به اندازه کافی زمان برای تمیز کردن مناسب.

"گاهی اوقات اگر شما فقط سه یا چهار ساعت مانند شما به طور معمول انجام دهید در یک هتل یا اجاره تعطیلات برای گردش — ممکن است عجله در گرفتن تمیز کردن انجام می شود" قهوه ای در روز جمعه گفت.

"بنابراین اعتقاد ما این است که دوره 24 ساعته بین اجاره فراهم می کند زمان اضافی برای بهداشت."

وجود دارد محدودیت در بازدید از New York, New Jersey, کانکتیکات و لوئیزیانا براون گفت.

گردشگران از این کشورها مطابق با فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران Desantis' موظف 14 روز دوره قرنطینه نمی خواهد اجازه اقامت برای هر مقدار از زمان است که کمتر از دو هفته براون گفت.

ماسک و دستکش و تجهیزات ایمنی "باید فرسوده توسط همه کارکنان است که ارتباط برقرار کردن با مردم" بر اساس مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل با توجه به این شهرستان را برنامه ریزی.

در چنین اماکن عمومی استخرها و سواحل مهمانان و کارکنان باید پایبند به اجتماعی فاصله اقدامات ایستاده 6 فوت از هم جدا این طرح می گوید. مهمان خروج اجاره تعطیلات باید به نوبه خود در همه طرفداران سقف به گردش هوا.

بیشتر باران های سنگین لغو, هوای آزاد, روز یادبود حوادث, اما مجازی مراسم افتخار افتاده

اجاره کارکنان alsomust دریافت "سلامتی چک" از جمله چک دما در هنگام ورود خود را در محل کار با توجه به طرح.

"کارکنان برگزاری نمایشگاه COVID علائم باید خود برای منزوی کردن مقدار مورد نیاز از زمان به عنوان تعریف شده توسط CDC از شروع علائم و نشانه ها-رایگان برای مدت حداقل سه روز بدون دارو قبل از بازگشت به کار" طرح خواند.

برای اخبار بیشتر به دنبال حداکثر Chesnes در توییتر اینجا را کلیک کنید.

حداکثر Chesnes است TCPalm اخبار خبرنگار Indian River County است. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در max.chesnes@tcpalm.com و او را به یک تماس در 772-978-2224.

اگر شما مشترک با تشکر از شما. اگر نه, لطفا در نظر حمایت از کیفیت روزنامه نگاری محلی با عضویت اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن