'در آن طول می کشد مقدار زیادی از شجاعت': ناپل پرستار صرف زمان در نیویورک در پاسخ به COVID-19

اندرو اتکینز ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 7:00 PM EDT 26 مه سال 2020از بیش از 1000 مایل دور ، ملیسا Laughrey ساخ

توسط ABTINNEWS در 6 خرداد 1399

از بیش از 1000 مایل دور ، ملیسا Laughrey ساخته شده مطمئن شوید که خانواده او تا به حال یک یادآوری روزانه ،

پزشک پرستار و نیروی هوایی reservist رفت از پایگاه نیروی هوایی مک دیل در تمپا سر به شهر نیویورک به عنوان بخشی از نیروی هوایی را 927th Aeromedical عملیات اسکادران در ماه آوریل برای COVID-19 بیماری همه گیر. قبل از او در سمت چپ تمپا او قطع نوار از کاغذ ساخت و ساز — زرد و بنفش و نارنجی و آبی و نوشت: آیات کتاب مقدس یادآوری و یادداشت برای شوهرش و سه پسر از ارسال بسته نرم افزاری از نوار صفحه اصلی.

"به اشتراک گذاشتن یک چیز کوچک شما سپاسگزار برای" یک به عنوان خوانده شده.

و بنابراین او ایان Laughrey و پسران, Colin, 16; برادن, 14; و لیام 10; را که لغزش از کاغذ ساخت و ساز سطح آن پوشش داده شده در وسیع اسکریپت در یک وعده غذایی آنها با هم مشترک و بحث در مورد آنچه آنها سپاسگزار است. شاید آن زمان آنها صرف شده در ساحل. شاید آن را پوچ تولوز. ("بوسه تولوز یک کمی اضافی برای من امروز," او نوشت.)

هنگامی که آنها به پایان رسید آنها خورده کاغذ را به یک حلقه اضافه کردن آن به "U" شکل خزنده دورتر پایین دیوار با هر لینک از ملیسا. مقاله استعاره از جراحی-اوراق قرضه قوی آنها به اشتراک بگذارید.

"گسترش عشق در همه جا شما بروید"

ایان و ملیسا Laughrey ملاقات در آکادمی نیروی هوایی در کلرادو اسپرینگز در سال 1994. ملیسا در حال حاضر 45 بود یک سال مسن تر از ایان و آن شده اند که دوستی برای یک دانشجوی سال اول به تاریخ خود upperclassmen. سال بعد برگزار شد و هیچ گونه محدودیت.

آنها را لذت بردن از خلقت خدا کاوش در خارج از منزل و بازی های ورزشی. ملیسا صرف هشت سال در ارتش و ایان رفت برای 20 سال است. هنگامی که شوهرش بازنشسته شد او تصمیم گرفت او می خواست برای بازگشت پیوست و نیروی هوایی ذخیره حدود سه سال پیش.

"این فقط یک متفاوت رفاقت," او گفت:. "شما بخشی از چیزی است که بزرگتر از خودتان است."

دوستان خانوادگی شوخی که ملیسا ندارد سه پسر, اما چهار, از جمله ایان. همان کسانی که دوستان دلسوز در عزیمت به شهر نیویورک حضور او یک مصلح در هرج و مرج extracurriculars تبدیل به تحصیل از خانه.

"شده است وجود دارد برخی از به چالش کشیدن اما ما نیز باید مقدار زیادی از سرگرم کننده" ایان گفت.

جدیدترین نمونه از شرایطی است که منعکس معمولی خود را پویا بر سر آن: به عنوان یک خلبان ایان است که اغلب یک دور در کار نیست ملیسا. این چیزی است که او به ویژه نگران زمانی که او را ترک فلوریدا.

"در شرایط انتظار در پسران زندگی می کند و در اطراف خانه آن را همیشه یک 50/50 تقسیم" ملیسا گفت. "او می تواند آنها را اداره کند و انجام یک کار فوق العاده که آیا من در خانه هستم یا نه."

"ما تا به حال یک دیوانه جادویی زندگی همراه': عضو ناپل خیریه جامعه می میرد از COVID-19

"اجازه دهید خدا را اضطراب خود را به شادی"

زمانی که ملیسا وارد در شهر نیویورک او را از Javits Center قبل از حرکت به المهرست بیمارستان که در آن او شده است برای چهار هفته گذشته یا بیشتر. در اواخر ماه مارس در المهرست بیمارستان به گفته نیویورک تایمز "صدها نفر از COVID-19 بيمار وارد نیاز به کمک های بیشتر از محاصره پزشکی کارگران بدهد."

دنیای او در آن زمان پر بود از ناشناختهها. او نمی دانست که او می تواند به خانه فرستاد در اوایل مارس 22 و انتظار می رود حداقل به اقامت از طریق هفته اول ماه ژوئن و دیگر اگر مورد نیاز است.

او هرگز انتظار می رود برای رسیدن به نام برای پاسخ به یک بیماری همه گیر که او پیوست ذخایر. اما به عنوان او آن را قرار داده: "هنگامی که شما ثبت نام برای خدمت, شما نمی توانید به را انتخاب کنید آنچه که دشمن خود را به نظر می رسد."

ملیسا نقش در NCH را ترميم مرکز به عنوان مورد نیاز, او گفت:, و COVID-19 به معنای او کار نمی کند به عنوان به طوری که او احساس راحت ترک نیویورک.

در هر نقطه او همچنین انتظار دارد به منظور اعزام به خارج از کشور. ترس از ناشناخته بود چیزی او را به مقابله با زمانی که او پیوست ذخیره.

"ایمان من این است که بخش بزرگی از آن است. فقط اعتماد که خدا هر آنچه که ممکن است در نهایت به دنبال مانند شما فقط باید به ایمان و امید " او گفت:. "شما نمی توانید به نگرانی در مورد هر چیزی که کمی."

ملیسا خانواده را نگه می دارد همان ایمان است.

"پسران و من دعا می کنم برای او هر روز که خدا را محافظت او" ایان گفت.

'پدر من بود که همیشه وجود دارد برای من': بونیتا اسپرینگز خانواده مرد جوانه بولاک می میرد COVID-19

"را در جهان اطراف شما امروز"

ملیسا روز کار در المهرست آغاز شده و حدود 5:30 p. m. او را ترک هتل خود را سر به Javits Center و می توانید bussed به ملکه. زمانی که او وجود دارد و او می خواهم به غذا خوردن در او قرار داده تجهیزات حفاظتی و او انتساب بیمار از این تغییر منجر شود.

نبود کمک های پزشکی او گفت: بنابراین کار او شد و در مجموع مراقبت از بیمار است. که شامل تخت حمام و تبدیل بيماران سالمند هر چند ساعت در میان موارد دیگر. همکاران او که "فوق العاده" در مورد درخواست برای کمک به زمانی که آنها به آن نیاز و ارائه آن بیش از حد.

و به عنوان یک پرستار, مرگ یک بخشی از این کار است.

"شما فقط می دانم که آن را بخشی از زندگی" ملیسا گفت. "این قطعا باعث می شود شما منعکس است که فرد خود را در زندگی ... شما امیدواریم که او تا به حال یک زندگی بزرگ است و او آماده بود برای رفتن."

آن را به ارمغان می آورد راحتی بیش از حد دانستن یک بیمار که فوت کرده است در یک جای بهتر.

بیشتر: پزشک فرسودگی شغلی در میان COVID-19 pandemic یک نگرانی رو به رشد

و: دروازه طلایی شهرکهای برس قربانیان آتش سوزی که تا به حال خانه های تخریب شده در صورت سختی مسیر بهبودی

او خوشحال بود غیر منتظره تعدادی از تابلوهای تبلیغاتی و دیگر علامت های تشکر بهداشت و درمان کارگران اشاره کرد که آن را غیر ممکن خواهد بود به راه رفتن یک بلوک بدون دیدن چیزی از مرتب کردن بر اساس. و هر شب در 7 p. m., مردم, باز, خود, ویندوز, کف زدن و تشویق کارگران خط مقدم مانند او.

خانواده او نگاه به جلو به روز او به خانه آمد.

"من احساس می کنم بسیار افتخار از او. من فکر می کنم بسیاری از مردم در امریکا در حال حاضر می ترسم از این ویروس است. اما در آن طول می کشد مقدار زیادی از شجاعت ایستادگی و داوطلب برای رفتن ایستادن در آتش" ایان گفت. "او اساسا راه می رفت آتش به مراقبت از مردم است."

هنگامی که ملیسا پس از اتمام قرنطینه خانواده احتمالا رفتن به ساحل به تماشای غروب آفتاب, Ian گفت.

"دعا برای ایمان و خانواده و دوستان امروز" ملیسا نوشت.

اندرو اتکینز یک ناپل اخبار روزانه ویژگی های خبرنگار. با او تماس بگیرید از طریق ایمیل در andrew.atkins@naplesnews.com. برای حمایت از کار مانند اندرو, لطفا در نظر اشتراک: https://cm.naplesnews.com/specialoffer/tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن