'جداسازی ایده آل نیست دولت': Pandemic نقش دشوار با بهبود جامعه و می تواند باعث عود

لیز فریمن ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا May 29, 2020جان چوپان تضعیف در اوایل ماه آوریل

توسط ABTINNEWS در 10 اردیبهشت 1399

جان چوپان تضعیف در اوایل ماه آوریل.

او خریداری یک چهار-بسته بلند Budweiser در یک فروشگاه کار پس از یک بعد از ظهر داغ. به طور معمول او با یک جرعه.

"من تا به حال شده است پاک و هوشیار حالی که کاملا" چوپان 63 گفت. "چه یک زن و شوهر می خواهم به انجام به من؟"

او به خانه به آپارتمان خود را در ساراسوتا و مصرف بسیاری از آبجو. او به زودی متوجه شد که او می خواهم messed تا زمان بزرگ. او در حال حاضر در یک مجتمع مسکونی برنامه درمان در ذغال سنگ شهرستان است.

آن را ممکن است گمنام از رمان coronavirus باعث او را به خود راضی می شوند با بازیابی خود, او گفت:. شاید آن را به رهبری او را گمراه برای خرید آبجو با خدا ممنوع.

"شاید در پشت ذهن من بود که آغاز آن گفت:" چوپان مادام العمر نجار.

سوء مصرف مواد و بهداشت روان خدمات دولت تخمین می زند به عنوان بسیاری از 1.2 میلیون بزرگسال در فلوریدا باید مصرف مواد اختلالات در حالی که ملی تخمین می زنند که نزدیک به 58 میلیون, با توجه به آن 2018 ملی بررسی.

وزارت امور خارجه از کودکان و خانواده ها دریافت کمتر از 2 میلیون دلار از $110 میلیون در اورژانس همه گیر کمک های مالی از آژانس فدرال که اختصاص داده شد مارس 20 به گام تا خدمات برای افرادی که نیاز به خدمات درمانی.

بیشتر: کالیر دانش آموزان با ناتوانی در صورت تغییرات بی خانمان با توجه به کروناویروس

بخش عمده ای از کمک مالی است که برای خدمات پزشکی از راه دور در سراسر کشور و مرکزی فلوریدا رفتاری شبکه بهداشت و درمان در تمپا دریافت 250.000 دلار برای خدمات لیندا مک کینون, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: در یک ایمیل.

افراد مبتلا به سوء مصرف مواد تاریخ ممکن است در معرض خطر ابتال به COVID-19 به دلیل به خطر بیافتد عملکرد ریه به دلیل سیگار کشیدن, از جمله ماری جوانا مصرف سیگار و سوء مصرف مواد مخدر با توجه به دکتر نورا Volkow مدیر موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر در مارس 2 مقاله چاپ شده در Annals of Internal Medicine.

علاوه بر این آنها با چالش مواجه وارد شدن به درمان یا مراقبت در بیمارستان که مشغول هستند و با COVID-19 بيمار, او گفت:.

"بسیاری هنوز ناشناخته است اما می توان انتظار داشت که افرادی که دود vape و یا استفاده از داروهای خاص را در معرض خطر عفونت و بیشتر آن عواقب شدید و تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی و اجتماعی فاصله را در حال حاضر چالش های منحصر به فرد برای کسانی که با اختلال مصرف مواد)," او نوشت.

بیشتر: ناپل خانواده مبارزات با تشییع جنازه تدارکات پس از یک دوست می میرد در شهر نیویورک در میان COVID-19 همه گیر

عود یک مسئله این است که در طول همه گیر احمد عید, مدیر موقت از Hazelden بتی فورد در ناپل گفت.

"انزوا ایده آل نیست دولت و مردم در اوایل بهبودی (چهره), خستگی," او گفت:.

به دنبال بازگشت در او عود چوپان گفت: او به دنبال اخبار از چگونه همه گفته شد تا در خانه بمانند به دلیل COVID-19. مردم از دست دادن شغل. دیگران بودند بیمار شدن و آن را فقط در توپ های برفی به عادات قدیمی.

"مردم فقط حوصله جدا شده," او گفت:. "همه که نقش یک عامل در اعتیاد است. این همه باعث."

مردم بسیاری از ناشناختهها با شغل خود و یا داشتن گذاشته شده صورتحساب ستون و بچه ها از مدرسه به خانه گفت: مگی Baldwin, مدیر سم زدایی مسکونی و مواظبت در مرحلهء نقاهت در برنامه های دیوید لارنس خصوصی غیر انتفاعی مرکز درمان در ذغال سنگ شهرستان است.

این عدم قطعیت را می توان بیش از حد به چالش کشیدن برای جمعیت آسیب پذیر در بهبود اعتیاد, او گفت:.

"این قطعا یک دلیل برای مردم به عود," او گفت:. "افرادی که نمی شد مشکل مصرف کنندگان ممکن است همه تبدیل به مشکل مصرف کنندگان است. من فکر می کنم هنگامی که می میرد, ما می بینیم بسیاری از مردم که نیاز به کمک."

بیشتر: ایممکلی farmworkers ضروری است اما در میان آسیب پذیرترین به COVID-19

این هفته بسیاری از مردم اخذ شده است محرک اقتصادی فدرال خود را چک کنید, که همچنین می تواند سوخت و مشکلات به جای کمک به آنها را با پرداخت اجاره و یا قرار دادن مواد غذایی بر روی میز بالدوین گفت.

"برای بسیاری از مردم داشتن پول باعث داشتن پول نقد در جیب خود یک ماشه," او گفت:.

یکی مثبت که اعتیاد مراکز داده اند با توجه به تغییر ساختار خدمات اجتماعی فاصله است که بسیاری از مردم را تنظیم خوب برای مجازی AA و جلسات NA و حتی ممکن است ترجیح می دهند آن را از جلسات در فرد او گفت:.

در مورد 1300 مشتریان در سراسر کشور در بهبود Hazelden هدایت شدند به مجازی بهبودی و جلسات آن به خوبی می گذرد عید گفت. او همچنین صندلی Hazelden مواد مخدر پاسخ 12 گام برنامه.

"من شده است با گرفتن بازخورد مثبت" او گفت:.

مجازی AA و جلسات NA مهم برای بهبود جوامع برای کمک به مقابله با اضطراب است که مردم در حال تجربه او گفت:

"این آسان تر است از نظر روانی به آنلاین از برای رفتن به یک جلسه" او گفت:.

حتی پس از اجتماعی فاصله مورد نیاز برداشته و مردم می تواند به بازگشت در جلسات حضوری مجازی گزینه خواهد ماند, او گفت:.

"من فکر نمی کنم آن را برای رفتن به دور" عید گفت. "من فکر می کنم ما خواهد شد و استفاده از آن بیشتر است."

بیش از حد بسیاری از ابهامات

پس از خرید آبجو و نوشیدن در ساراسوتا آپارتمان چوپان به صاحب برداشت خانه در ساراسوتا مسکونی recovery برنامه ای که در آن او تا به حال فارغ التحصیل شد و کمک کرد که او را روی پای خود را.

او برای ارجاع به یک برنامه ساخت یافته و گفته شد در مورد تقاطع مسکونی درمان در برنامه David Lawrence. او به ناپل مرکز در مارس 6.

16-تخت برنامه برای بزرگسالان در چهارراه صفحه نمایش از همه برای COVID-19 علائم می پرسد و سوالات کلیدی در مورد که در آن ورودی مشتریان باید قبل از سفر مصرف بالدوین گفت.

بیشتر: رژیم صهیونیستی است. DeSantis درخواست 25 میلیون دلار در بودجه برای فلوریدا

همه متوسط روزانه گرفته شده است از جمله کارکنان و همه باید ماسک, او گفت:. یکی دیگر از نیم دوجین یا بیشتر در سم زدایی واحد قبل از آنها می آیند به مسکونی برنامه.

هیچ کس تست شده برای COVID-19 و هیچ کس را قرنطینه شده برای یک سوء ظن از عفونت, او گفت:.

"ما خواهد قرنطینه ما توانایی به انجام این کار است," او گفت:. "ما باید یک کنترل عفونت پرستار ما را (به نوبه خود). و ما در حال تمیز کردن در همه زمان ها. آن ثابت است."

در SalusCare در فورت مایرز سم زدایی واحد به طور معمول 29 تخت اما از آن شده است به کاهش 20 تخت برای کارکنان و ایمنی بیمار و به نگه داشتن تمام برنامه های در حال اجرا, Stacey طبخ, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: در یک ایمیل.

"ما در حال پذیرش پذیرش در سم زدایی توسط قرار ملاقات فقط به جای اجازه پیاده روی به منظور کاهش قرار گرفتن در معرض" او گفت:.

کسی که به SalusCare است نمایش برای COVID-19 علائم با درجه حرارت و با توجه ماسک برای پوشیدن دارم.

105-تخت مسکونی برنامه درمان برای بزرگسالان را حفظ کرده است و مطابق سرشماری در حالی که وجود دارد در دهانه 20-تخت نوجوان مسکونی برنامه.

"وجود دارد برخی از گاه به گاه صبر کنید بار اما پذیرش ادامه دارد" گفت: استیون هیل مدیر مسکونی برنامه. "پذیرش شده اند محدود به داخلی یا پزشکی پاک بیمارستان ارجاع تنها."

پزشکی از راه دور برای قرار ملاقات با استفاده از زوم تبدیل شده است یک ابزار باور نکردنی هنگامی که مشتریان به آن عادت کردم.

"ما همچنین تجربه یک افزایش در مشارکت با مشتریان و خانواده ها به عنوان آنها قادر به اشتراک گذاشتن داستان خود را در راحتی از فضای خود را به جای در محدوده دفتر" کوک گفت.47-تخت Hazelden پردیس در ناپل است که تقریبا کامل است اما برخی از در دسترس بودن گفت: عید به مدیر موقت.

این ممکن است زیرا مردم فکر می کنم در این مرکز پذیرش نیست مشتریان جدید و یا نگرانی در مورد قرار گرفتن در معرض COVID-19 اگر چه این مرکز در حال انجام نمایش با درجه حرارت روزانه و ماسک پوشیدن, او گفت:.

چوپان گفت که او و دیگران در این برنامه بحث در مورد برنامه های خود برای آینده است.

"دو زن آزاد شده از این برنامه بدونم که آنها در حال رفتن به پیدا کردن کار و که در آن به ماندن بگیرید," او گفت:. "افراد بسیار مضطرب در تصمیم گیری خود را.

"من در نگاه شما تقریبا در یک حباب در حال حاضر," او گفت: با اشاره به مسکونی برنامه. "تمام افراد مشغول به کار در اینجا آمده از خارج با پوشیدن ماسک و همه ما با پوشیدن ماسک."

او برنامه ریزی شده است به ترک برنامه هفته اول ممکن است. او را به حرکت به عقب به برداشت خانه در ساراسوتا به مطمئن شوید که او نمی لغزش دوباره.

"این ترسناک, بار, برای, مطمئن," او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن