Isaias: چگونه تلفظ منحصر به فرد این نام طوفان و طوفان چگونه دریافت نام خود را

جینی Beagan فلوریدا امروزمنتشر شده 5:43 PM EDT Jul 28, 2020بعدی به نام طوفان 2020 اطلس فصل طوفان Isaias انتظار

توسط ABTINNEWS در 8 مرداد 1399

بعدی به نام طوفان 2020 اطلس فصل طوفان Isaias انتظار می رود به شکل طی چند روز آینده با توجه به National Hurricane Center. Isaias است که نه تنها سخت به تلفظ (گوش دادن به یک هواشناس تلفظ "ees-ah-EE-ahs") همه کسانی که حروف صدادار آن را دشوار است به طلسم ،

Isaias نیست تنها غیر معمول طوفان نام. وجود دارد Beulah, Flora, FiFi, هیلدا و Hortense. و چه کسی می تواند فراموش 1998 را ژرژ (تلفظ Zhorzh)?

2020 در حال حاضر دیده می شود Cristobal, برتا و گونزالو. مارکو Omar, Rene و نانا ممکن است به دنبال. اگر طوفان گرمسیری نانا اشکال او الگوهای رفتاری ممکن است فقط استراحت اینترنت.

پس چگونه آنها می آیند تا با این نام ؟

چگونه یک طوفان نام خود را?

نامگذاری طوفان گرمسیری قدمت آن به 1800s در غرب هند. طوفان در اصل دارای برچسب طول و عرض جغرافیایی-طول جغرافیایی اعداد.

پیش بینی آموخته است که کوتاه مشخص نام طوفان گرمسیری و طوفان بهبود ارتباط و کمک به جلوگیری از سردرگمی. در سال 1950 ملی طوفان مرکز آغاز شده و رسما نامگذاری طوفان با استفاده بین المللی الفبای املایی استفاده در آن زمان (آلفا بیکر, چارلی, و غیره.).

در 1953 NHC شروع به استفاده از یک preselected لیست نام زن برای طوفان در حوضه اقیانوس اطلس. نامگذاری کنوانسیون تغییر دوباره در سال 1979 هنگامی که نام مرد اضافه شد به لیست.

ویدئو: چگونه طوفان مثل دوریان و کاترینا دریافت نام خود را?

ISAIAS?: بعدی طوفان گرمسیری خواهد بود Isaias; چگونه شما آن را تلفظ کنید ؟

امروز یک کمیته بین المللی سازمان جهانی هواشناسی حفظ لیست. لیست 21 اطلس فصل نام بازیافت هر شش سال است. به عبارت دیگر نام تکرار هر سال هفتم — مگر نام شده بازنشسته.

اگر بیش از 21 طوفان فرم در یک فصل بود و در سال 2005 هواشناسان استفاده از الفبای یونانی به نام اضافی طوفان.

چرا طوفان نام گاهی بازنشسته

تنها زمان است که یک تغییر به لیست اسامی اگر نام بازنشسته شده است. اگر یک طوفان پر هزینه است یا مرگبار, استفاده, اگر نام خود را بازنشسته شده است برای جلوگیری از بودن نسبت به قربانیان خود را. اندرو فرانسیس جین و کاترینا برخی از 88 نام بازنشسته از حوضه اقیانوس اطلس لیست پس از سال 1953 با توجه به کشاورز سالنامه.

زمانی که به جای یک نام WMO تلاش می کند برای انتخاب نام طوفان که مربوط به طوفان موقعیت جغرافیایی. برای مثال لیستی از توفان اطلس نام شامل لورنزو و امیلی. در حالی که در شمال مرکزی اقیانوس آرام لیست شامل نام Akoni و لانا. وجود دارد هیچ Q, U, X, Y و یا Z نام در لیست.

Isaias اضافه شد دوار لیست نام پس از طوفان آیک بازنشسته شد در سال 2009 پس از آن آسیب رساندن اثرات در تگزاس در ماه سپتامبر سال 2008 accuweather.com.

بیشتر: چرا دوریان نمی خواهد بازنشسته

2020 طوفان و هوا: گرمسیری سیستم انتظار می رود در سر چشمه از اقیانوس اطلس

کمک: Cydney Henderson, ایالات متحده آمریکا امروزtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن