IRS دریافت پرداخت من' محرک ابزار برای دریافت به روز رسانی انتقادی

سوزان Tompor مطبوعات آزاد دیترویتمنتشر شده 7:50 PM EDT Apr 24, 2020به شدت انتقاد "دریافت و پرداخت" ابزار در سر

توسط ABTINNEWS در 6 اردیبهشت 1399

به شدت انتقاد "دریافت و پرداخت" ابزار در سرویس درآمد داخلی وب سایت می تواند کار بر روی یک makeover.

"دریافت من پرداخت" ابزار در IRS.gov طراحی شده برای کمک به مردم خود را پیگیری محرک پرداخت و اجازه می دهد تا مالیات دهندگان به ارائه پرداخت مستقیم اطلاعات به IRS در صورت لزوم برای دریافت تاثیر اقتصادی پرداخت بیشتر به سرعت.

اما در سراسر کشور, مالیات دهندگان در ادامه به بیان یک معامله بزرگ از نا امیدی به ویژه هنگامی که آنها سعی می کنید برای استفاده از این سیستم اما پس از دیدن کلمات مانند "وضعیت پرداخت در دسترس نیست."

IRS خواهد شد آغاز "خاموشی برنامه ریزی شده" در روز جمعه و شنبه پس زودتر قطع برنامه ریزی شده در روز پنج شنبه. "دریافت من پرداخت" ابزار در دسترس خواهد بود با شروع از 10 p.m.به وقت استاندارد شرقی تا حدود ساعت 1 صبح "با توجه به برنامه ریزی تعمیر و نگهداری" در آن روز.

IRS است که انتظار می رود به ساخت "بحرانی به روز رسانی سیستم."

نیاز به پول نقد در طول بحران؟: جلوگیری از بهره برداری از این منابع پول

بازی های ویدئویی: Travis Scott برگزار شد عملکرد در Fortnite و بیش از 12 میلیون بازیکن به تماشای زندگی می کنند

"در تلاش برای بهبود تجربه کاربر و آدرس برخی از نگرانی های مطرح شده برنامه نویسان ما در حال ساخت بحرانی سیستم به روز رسانی" IRS گفت: در یک هشدار.

بسیاری از مردم خود را دریافت کرده اند تاثیر اقتصادی پرداخت اما در حال حاضر میلیون ها نفر از دیگران انتظار بسیاری از آنها در لبه.

حدود 88 میلیون نفر از دریافت تاثیر اقتصادی پرداخت جمعا حدود 158 میلیارد دلار از طریق آوریل 17, با توجه به بیانیه روز شنبه بعد از ظهر توسط IRS و وزارت خزانه داری. که کمی بیش از نیمی از کسانی که واجد شرایط.

IRS روز جمعه گفت که حدود 2.95 میلیون نفر در میشیگان که تا کنون خود را دریافت محرک پولی با مجموع پرداخت بیش از 5 میلیارد دلار.

بیشتر پرداخت تحویل در هر هفته.

IRS گفت: این پرداخت ها به صورت خودکار برای افرادی که ثبت اظهارنامه مالیاتی در سال 2018 یا 2019 دریافت بازنشستگی تامین اجتماعی بازمانده یا مزایای از کار افتادگی و همچنین به عنوان مکمل امنیتی درآمد و امور جانبازان ذینفع که نمی اظهارنامه مالیاتی در دو سال گذشته است.

بسیاری از مردم از دوره تبدیل به اضطراب هنگام شنیدن در مورد یک همسایه دریافت پول و آنها هنوز هم بدست نمی پرداخت به خصوص در طول زمان از زیان کار عظیم در طول coronavirus بحران است.

این روند گرچه فوری نیست. برخی از پول صادر خواهد شد از طریق واریز مستقیم اما چک از طریق پست خواهد شد بیش از حد. IRS گفته است که بررسی خواهد شد از طریق پست در دسته 5 میلیون چک در هفته است. پستی از کسانی که چک می کشیدن تا آنجا که 20 هفته با توجه به برخی از تخمین می زند.

چک صادر خواهد شد معکوس "تنظیم درآمد ناخالص" سفارش — شروع با مردم با کمترین درآمد ،

بسیاری از مردم امیدوار بود که "من پرداخت" ابزار کمک خواهد کرد که آنها را پیگیری پول خود را و یا عرضه اطلاعات حساب بانکی برای واریز مستقیم و جلوگیری از انتظار حتی دیگر برای بررسی.

IRS شده است اغلب با اضافه کردن اطلاعات جدید آنلاین سعی کنید به توضیح برخی از مشکلات مردم روبرو هستند. اما روشن شده است که بیشتر کار مورد نیاز برای انجام شود در این سیستم همیشه از آن راه اندازی شد آوریل 15.

IRS گفت: کسانی که با استفاده از این ابزار برای مثال نگاه کنید "وضعیت پرداخت در دسترس نیست" اگر "استفاده نمی کند و در عین حال باید اطلاعات خود را و یا شما واجد شرایط برای یک پرداخت."

جمله بندی خود را می تواند بسیار گیج کننده برای مالیات دهندگان که واجد شرایط بر اساس درآمد خود را به "وضعیت پرداخت در دسترس نیست" توجه کنید.

چند از خوانندگان به من گفت که سیستم آنها را مانع از وارد کردن اطلاعات حساب بانکی اگر آنها نه بدهکار پول مالیات و نه دریافت بازپرداخت در اخیر سال مالیاتی. برخی از مردم تا پایان با یک صفر تعادل در اظهارنامه مالیاتی خود را, اما پس از آن می توانید با استفاده از این ابزار. چند خوانندگان که ادعا می کرد به این تجربه گفت که مشکل برنامه نویسی اشتباه است.

حدود 80 میلیون مالیات دهندگان بودند البته برای دیدن محرک پرداخت به طور مستقیم واریز به حساب های بانکی در هفته اول مارس 13 با توجه به IRS. که کمی کمتر از نیمی از کسانی که واجد شرایط برای دریافت پرداخت.

این هفته بیشتر پول سپرده شده به طور منظم و IRS گفته بود که چک از طریق پست خواهد شد در دسته 5 میلیون چک در هفته است. پستی از کسانی که چک می کشیدن تا آنجا که 20 هفته با توجه به برخی از تخمین می زند.

چک صادر خواهد شد معکوس "تنظیم درآمد ناخالص" سفارش — شروع با مردم با کمترین درآمد ،

مردم همچنان ناراحت این هفته و قادر به استفاده از "دریافت و پرداخت" ابزار برای کمک به آنها در درک که چگونه آنها می خواهم به دریافت پول خود را.

هیچ کس نیاز به استفاده از "دریافت و پرداخت" ابزار برای درخواست محرک نقدی هر چند برخی از مردم به اشتباه و به غلط فکر می کنم آنها نیاز به ثبت نام آنلاین برای به دست آوردن پول است.

همانطور که در آوریل 17, IRS به روز شده صفحه خود را به می گویند:

"به من برنامه پرداخت خواهد شد بازگشت 'وضعیت پرداخت در دسترس نیست" به چند دلیل از جمله:"

  • شما نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی, اما:
  • ما در میانهی شب به پایان رسید پردازش خود را 2019 بازگشت
  • این برنامه نمی کند در عین حال باید اطلاعات خود را; ما در حال کار بر روی اضافه کردن اطلاعات بیشتر به اجازه می دهد بیشتر مردم به استفاده از آن.
  • شما لازم نیست معمولا یک فایل بازگشت:
  • شما با استفاده غیر Filers: وارد کردن اطلاعات پرداخت اما در اینجا ما نمی خام ورود شما هنوز
  • شما دریافت SSA یا RRB فرم 1099 یا شمسی یا مزایای VA; اطلاعات شده است لود شده بر روی سیستم های ما و در عین حال برای افرادی که به طور معمول نمی اظهارنامه مالیاتی.

تماس با سوزان Tompor در stompor@freepress.com. او در توییتر دنبال کنید @tompor. جزئیات بیشتر در کسب و کار و ثبت نام برای کسب و کار ما عضویت در خبرنامه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب