IRCSO نماینده ای به انتشار تصویری از ضربات پنالتی با carjacking مشکوک

حداکثر Chesnes Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 3:05 PM EDT Jun 10, 2020INDIAN RIVER COUNTY — کلانتر پرسنل دفت

توسط ABTINNEWS در 21 خرداد 1399

INDIAN RIVER COUNTY — کلانتر پرسنل دفتر تشکیل در آژانس سالن در ساعت 2 بعد از ظهر روز شنبه به ارائه به روز رسانی بیشتر در روز سه شنبه حادثه ای که در سمت چپ یک مرد, پدر و دو نفر در بیمارستان بستری است.

عکس رد و بدل شد بین "شناخته شده عضو باند" از ویرجینیا می خواست در اتهامات جنایی و Indian River County sheriff نمایندگان جمعه شب پایان دادن به در خواست مرد, مرگ, اجرای قانون مقامات گفت.

بیشتر: 'شناخته شده عضو باند' کشته شدند در ضربات پنالتی با معاون پس از ورو بیچ خارج carjacking

این حادثه آغاز شده در یک پارکینگ خارج شده و به پایان رسید با ویرجینیا مرد 43 مرده در یک خودرو به سرقت رفته در این نزدیکی هست در AutoZone بسیاری است. مسلح متهم به دزدی از مغازه ها در خارج اقدام به سرقت یک خودرو از خانواده و وقتی که کار نمی کند, او به ضرب گلوله دو نفر از آنها به سرقت برده و سپس با ماشین دیگری کلانتر مسلح ، اریک گل گفت: سه شنبه شب.

نمایندگان در پیگیری گوشه او را در AutoZone فروشگاه پارکینگ که در آن او به آنها شلیک می کردند و او در نهایت پس از معاونان بازگشت آتش از طریق سرقت خودرو و شیشه جلو اتومبیل گل گفت.

هشدار: Dash cam تصویری زیر نشان می دهد گرافیک محتوا.

دنبال TCPalm خبرنگار حداکثر Chesnes' پوشش زنده خبری کنفرانس در مورد سهشنبه شب رویدادها:

اگر شما مشترک با تشکر از شما. اگر نه, لطفا در نظر حمایت از کیفیت روزنامه نگاری محلی با عضویت اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب