هجوم تماس از کالیفرنیا ماهیگیران تفننی تعطیل جلسه اضطراری در ماهیگیری

اتان هانسون ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 8:21 PM EDT May 9, 2020محلی ماهیگیران تفننی شیلات و پرواز مغازه ها را با

توسط ABTINNEWS در 24 فروردین 1399

محلی ماهیگیران تفننی شیلات و پرواز مغازه ها را باید تا هفته آینده صبر کنید برای پیدا کردن دستورالعمل های دولت و مقامات محلی خواهد شد برای ماهیگیری و شکار به عنوان کالیفرنیا همچنان به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

روز پنجشنبه نشست عمومی به میزبانی کالیفرنیا ماهی و بازی کمیسیون از طریق WebEx گره خورده است تا به حال به تعویق افتاد پس از هجوم تماس گیرنده و کاربران برنامه باعث تلفنی به بیش از حد.

ماهی ها و بازی کالیفرنیا رییس کمیسیون اریک Sklar و کالیفرنیا گروه از ماهی ها و حیات وحش مدیر چارلتون H. بانهم منتشر شد بیانیه مشترک ذیل:

"ما در حال نا امید از آنچه امروز اتفاق افتاده است و به دنبال یک درمان در حال حاضر. ما درک می کنیم که بسیاری از اعضای عمومی و رسانه ها قادر به پیوستن به تماس و چون ما همچنین درک اهمیت برای بسیاری از شما ما نیاز به اطمینان حاصل شود که شما باید یک فرصت برای ارائه ورودی."

بیشتر: Shasta County ماهیگیران تفننی نبرد خشن, آب و زمین چند ماهی بزرگ در کلییر لیک

بانهم و Sklar گفت: در بیانیه ای که در کالیفرنیا در حال برنامه ریزی نمی خاموش شدن ماهیگیری ایالتی یا محلی.

"این تصمیم برای کمک به آماده سازی ما برای کار با استان ها و قبایل را به این تصمیم بر اساس درخواست های خود را. ما در حال کار بر روی طراحی و فولاد رویکرد مبتنی بر نیازهای محلی و دانش است."

کالیفرنیا Sportsfishing لیگ, مدیر اجرایی, Marko Mlikotin معتقد است بیانیه اخیر ساخته شده توسط بانهم و Sklar باید بیشتر افراد در درون جامعه ماهیگیری در سهولت.

بیشتر: 17-year-old می توانید به تنهایی در بسیاری از شرایط

"من فکر می کنم مهم است که به درک آنچه که پیشنهاد شده و آن را یک ایالت بان مانند ایالت واشنگتن" Mlikotin گفت. "ما می دانیم که COVID-19 تا تعداد بیشتری از موارد در مناطق شهری و متاسفانه بسیاری از کسانی که مردم در حال مهاجرت به مناطق روستایی از طریق تفریحی و یا تعطیلات, خواص و من فکر می کنم که آنچه در این کمیسیون است که به دنبال در. وجود دارد هیچ چیز ذاتا اشتباه و یا خطرناک با ماهیگیری ندارند."

همه گیر شده است و نیش از کسب و کارهای محلی است که تکیه بر ماهیگیری و گردشگری به تولید درآمد.

به عنوان ماهیگیری دسترسی جلوتر تا در کالیفرنیا ساکنان طلایی دولت دیگر خواهد بود قادر به سفر به اورگان برای رفتن به ماهیگیری و یا شکار با توجه به اورگان گروه از ماهی ها و حیات وحش است.

با توجه به نگرانی از گسترش COVID-19 اورگان بسته کردن ماهیگیری و شکار به همه افراد غیر مقیم به عنوان پایان جمعه, اورگان, مقامات گفت.

ساس رودخانه راهنمای مدیر عامل کرک Portocarrero مستقر در ردینگ می گوید که او تا به حال به لغو 75 سفر در ماه گذشته و کسب و کار درآمد کاهش یافته است 50٪.

"این سخت است بر همه که به من کمک می کند و آن را سخت در آینده سفرهای آینده" Portocarrero گفت. "بسیاری از مردم می آیند تا از منطقه خلیج و ما نمی خواهیم آنها را برای آمدن و آوردن هر چیزی در اینجا. ما نه تنها لغو سفرهای اما مشتریان لغو سفر."

فروشگاه های پرواز در ردینگ که با این نسخهها کار به عنوان یک آژانس مسافرتی و راهنمای برای ماهیگیران پرواز و فروشگاه های خرده فروشی است که دیگر کسب و کار است که قابل توجهی کاهش در درآمد با توجه به آن افسر ارشد عامل تری Jepsen.

Jepsen نگران است نه تنها برای مغازه خود را, اما برای افرادی که ممکن است دریافت جریمه برای استفاده از پرواز ماهیگیری به خارج از منزل و اجتماعی فاصله.

بیشتر: آمریکایی های بومی نیاز کالیفرنیا شکار مجوز زمانی که خاموش قبیله ای زمین

"گرفتن در خارج از منزل است کمک به مردم و با پرواز ماهیگیری شما نمی تواند در عرض شش فوت از مردم" Jepsen گفت. "ما اجازه می دهد مردم را به راه رفتن در مسیرهای رودخانه و نگرانی ما این است که ما در حال گرفتن یک حق برای مردم به رفتن به خارج از منزل است."

محلی ماهی گیر تونی Zanotelli که شرکت در مسابقات در سراسر کشور امیدوار است Shasta County همچنان به حمایت از ماهیگیران در منطقه است.

"برای بسیاری از افرادی که از کار و پول کم ماهیگیری است که یک منبع غذایی" Zanotelli گفت. "من می دانم که افرادی که از صید ماهی به خوردن و که نمی توان از ما دور است."

یکی دیگر از ماهی گیر محلی جیم الیوت که سازماندهی محلی مسابقات ماهیگیری می گوید که چهار تورنمنت لغو شده اند, در شاستا لیک چون از coronavirus. او فکر می کند کسب و کار بیشتر خواهد شد از دست رفته به دلیل عدم وجود افرادی که سفر به ماهی رودخانه ساکرامنتو در طول قزل آلا فصل آغاز می شود که در ماه آوریل به پایان می رسد و در ماه ژوئن.

"بسیاری از افرادی که ماهی در رودخانه ساکرامنتو کتاب سفرهای خود را جلوتر از زمان است بنابراین تاثیر بزرگ است" الیوت گفت. "من فکر می کنم آنچه مردم درک نمی کنند که چقدر کسانی که در مسابقات بازی تاثیر زیرا آنها اقامت در یک هتل برای 3-5 شب و آنها در حال غذا خوردن و استفاده از سوخت. ماهیگیران را در مقدار زیادی از پول در اینجا."

خبرنگار دیمون آرتور کمک به این گزارش.

اتان هانسون برای آغاز به کار ردینگ رکورد افکن پس از چهار سال با لس آنجلس اخبار روزانه به عنوان یک مترجم آزاد است. خود را پوشش شامل کار NCAA مسابقات بسکتبال زنان در ساوث بند ایندیانا و نوشتن در مورد St. Louis Rams' حرکت به لس آنجلس با شهرستان ونتورا ستاره. او شروع به کار خود را به عنوان یک play-by-play برای پخش لا پیرس کالج از 2011-2017. او را دنبال کنید در توییتر @EthanAHanson_RS.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن