Indian River County 2 مرگ مرتبط با COVID-19 همراه با تسهیلات زندگی کمک افسر بهداشت می گوید

حداکثر Chesnes Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:08 PM EDT Apr 17, 2020INDIAN RIVER COUNTY — به عنوان بحث را

توسط ABTINNEWS در 31 فروردین 1399

INDIAN RIVER COUNTY — به عنوان بحث را دوباره باز ملت شروع به چکه کردن از فدرال به دولت در این شهرستان شرکت می ایستد در آن اقدامات احتیاطی برای محدود کردن گسترش این رمان coronavirus.

شهرستان امکانات از جمله سواحل هنوز از حد به مردم است.

"من می دانم که هر کس مشتاق است برای قرار دادن این رویداد پشت سر ما" شهرستان مدیر جیسون براون گفت: در یک بعد از ظهر در کنفرانس خبری روز جمعه "اما ما نیاز به مطمئن شوید که ما در پایان قوی است."

از صبح روز جمعه را انتشار داده از فلوریدا وزارت بهداشت وجود دارد 419 تایید موارد COVID-19 در گنج ساحل. از کسانی که 85 در خطوط شهرستان از جمله 2 کشته و 23 بستری شدن در بیمارستان

یک زن 91 ساله است و آخرین مرگ های مرتبط با این ویروس را اعلام کرد پنجشنبه شب گفت: شهرستان افسر بهداشت میراندا فروشنده دوره گرد وجار زن. انسان در ارتباط با مراقبت دراز مدت تسهیلات. حریم خصوصی بیمار, قوانین محدود فروشنده دوره گرد وجار زن از افشای اینکه مرد بود یک مقیم و یا یک کارمند و با آن تسهیلات مرد همراه بود.

بیشتر: باردار در میان همه گیر: مادران انتظار تطبیق برنامه با کمک محلی ائتلاف

فروشنده دوره گرد وجار زن گفت: وزارت بهداشت با همکاری NAACP و سازمان کمک رسانی در Gifford Wabasso و Fellsmere مناطق.

وزارت بهداشت نیز به طور فعال به ارائه آموزش در کنترل عفونت و محیط زیست تمیز کردن به این منطقه امکانات زندگی کمک.

روز جمعه کنفرانس که تبدیل به یک هفتگی در فرد بروز در Indian River County عملیات اورژانس مرکز روشن جدید در آخرین coronavirus تست در مجموع در شهرستان خط.

کلینیک کلیولند رودخانه هند بیمارستان آزمایش قرار گرفته است و در مجموع 1,206 مردم با توجه به آتش نجات سخنگوی Cory ریشتر. از کسانی که در آزمون 1,085 نتایج بازگشت منفی 59 مثبت هستند و 62 هنوز در انتظار است.

سباستین رودخانه پزشکی مرکز اداره 62 تعداد آزمون ریشتر گفت. از کسانی که 55 بازگشت منفی پنج مثبت هستند و دو هنوز در انتظار است.

"اگر شما برنامه ریزی در بازدید از یکی از بیمارستان هر دو واقعا محدود کردن بازدید کنندگان" ریشتر گفت.

بیشتر: "این برکت خدا': صلیب سرخ انتقال به مجازی امداد رسانی در میان COVID-19

Indian River County Sheriff Leigh Loar روز جمعه گفت هیچ تایید موارد COVID-19 گزارش در زندان شهرستان است. او همچنین حفظ موضع خود که هیچ زندانی منتشر خواهد شد از زندان در مقایسه با سایر شهرستانهای استان در نظر گرفتن اقدامات مختلف, او گفت:.

"شما ممکن است شنیدن چیزهایی که در سایر استان ها مورد کلانترها اجازه زندانیان از زندان" Loar گفت. "آن را نمی خواهد اتفاق می افتد در Indian River County است."

زندانی جمعیت در زندان شهرستان کاهش یافته است از 529 به 472, او گفت:. او همچنین خواسته برای این شهرستان ادامه داد: صبر و شکیبایی در خانه.

"ما همچنین می دانیم که شما نا امید با بسیاری از چیزهایی که" Loar گفت. "ما در این با هم; ما در آن برای مسافت های طولانی است."

شهرستان سخنگوی برایان سالیوان تایید کرد پس از این کنفرانس که وجود دارد هیچ برنامه ای برای دوباره باز county سواحل است.

"در حالی که ما همچنان به افزایش COVID-19 موارد Indian River County دیده است را افزایش می دهد به عنوان قابل توجهی به عنوان مناطق دیگر کشور" براون گفت. "این خبر خوبی است اما این به هیچ وجه دلیلی برای اجازه گارد ما را."

او گفت که موفقیت نسبی را نشان می دهد که اجتماعی فاصله به نظر می رسد به کار.

"ما نیاز به نگه داشتن انجام آنچه ما انجام شده است," او گفت:.

حداکثر Chesnes است TCPalm اخبار خبرنگار Indian River County است. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در max.chesnes@tcpalm.com و او را به یک تماس در 772-978-2224. برای اخبار بیشتر به دنبال حداکثر Chesnes در توییتر اینجا را کلیک کنید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب