Indian River County برنامه های جزئی افتتاح آبزی مراکز اردوگاه هفته آینده

کالین Wixon Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:05 PM EDT آوریل 8 سال 2020INDIAN RIVER COUNTY — آبزی مراکز و ار

توسط ABTINNEWS در 20 اردیبهشت 1399

INDIAN RIVER COUNTY — آبزی مراکز و اردوگاه در میان آخرین برنامه ریزی جزئی reopenings هفته آینده اگر چه برخی از محدودیت ها هنوز هم اعمال می شود.

شهرستان آبزیان در مراکز Gifford و شمال شهرستان باز روز سه شنبه برای رقص, شنا, تنها, شهرستان, مدیر, Jason قهوه ای در روز جمعه گفت در هفته COVID-19 روز رسانی جلسه. استفاده از محدود خواهد شد به یک شناگر در هر خط که خواسته خواهد شد که برای حفظ فاصله فیزیکی از یکدیگر در حالی که با استفاده از امکانات, او گفت:. چلپ چلوپ پد و بازی کودکان مناطق بسته باقی خواهد ماند و در هر دو محل ،

دونالد مک دونالد پارک و اردوگاه است که به بخشی از بازگشایی دوشنبه با تعداد محدودی از باز campsites تا فاصله حفظ شود می تواند بین اعضای کمپ براون گفت. اردوگاه زمین بازی باقی مانده بسته اما اسکله قایق باز خواهد بود, او گفت:. همه رزرو باید به صورت آنلاین, او گفت:.

سواحل عمومی بازگشایی شد شنبه, اجازه می دهد صندلی ساحل و پتو اما نگه داشتن اجتماعی-دورى قوانین در محل. شهرستان تیراندازی محدوده بازگشایی شد اما با یک محدودیتی در تعداد usersso اجتماعی فاصله می تواند حفظ براون گفت.

بیشتر: سواحل در رودخانه هند County, ورو, ساحل, هندی, سواحل رودخانه به طور کامل بازگشایی جمعه

بیشتر: کروناویروس در رودخانه شهرستان: مقامات رسانی جامعه مورد COVID-19

مقامات شهرستان در ادامه به نظارت بر COVID-19 نفر در رودخانه شهرستان است. مقامات خواست ساکنان به ادامه حفظ اجتماعی فاصله و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی از قبیل پوشیدن ماسک صورت و سخت کوش دست شستن.

"مردم بیشتر از آنها بوده است و در آخرین هفته" شهرستان سلامت افسر میراندا فروشنده دوره گرد وجار زن گفت. "این آسان برای اجازه گارد ما را که ما می بینیم همه چیز شروع به بازگشایی (و) شروع به بازگشت به برخی از سطح از حالت عادی."

می خواهید بیشتر Treasure Coast خبر ؟ اگر شما در حال حاضر یک مشترک به TCPalm با تشکر از شما! اگر نه لطفا عضویت و کمک به نگه داشتن اخبار شما می خواهید در آینده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن