Indian River County انتظار افت شدید در گردشگری درآمد مالیاتی به دلیل COVID-19

جانت Begley ویژه به TCPalmمنتشر شده 1:25 PM EDT May 29, 2020INDIAN RIVER COUNTY — گردشگری مالیات قوی باقی ماند

توسط ABTINNEWS در 10 اردیبهشت 1399

INDIAN RIVER COUNTY — گردشگری مالیات قوی باقی مانده در ماه فوریه نزدیک به 7.5 درصد یا 100.000 دلار بیش از سال گذشته اما مسئولان شهرستان انتظار یک افت شدید بعد از این بهار.

درآمد حاصل از 4 درصد تخت مالیاتی که جمع آوری شده است در اتاق های هتل Airbnbs و دیگر اجاره کوتاه مدت استفاده می شود برای ترویج گردشگری در شهرستان است که سخت آمار در بهار امسال توسط coronavirus بیماری همه گیر.

هر ماه در این شهرستان بودجه دفتر مسائل یک گزارش جامع که خلاصه نکات برجسته گردشگری مجموعه های مالیاتی و اینکه آیا اعداد بالا یا پایین.

به طور کلی گزارش شماره از دو ماه قبل. مارس معمولا تولید بیشتر گردشگری درآمد مالیاتی برای شهرستان به طور معمول بیش از 400 میلیون دلار است.

"ما آغاز خواهد شد برای دیدن این آثار منعکس شده در مارس گزارش ماهانه به عنوان COVID-19 پاسخ آغاز شده و در اطراف اواسط ماه مارس گفت:" بودجه مدیر کریستین دانیلز. "تخمین زده می شود که شیب روند نزولی خود ادامه خواهد داد و از طریق آوریل (گزارش ماهانه توزیع شده در ماه ژوئن) با توجه به امن تر-در-خانه سفارش و همچنین ممنوعیت کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات."

► مطلب: کشاورزان بازار Oceanside فروشندگان ارائه وانت, تحویل, گزینه های در ورو بیچ در روز شنبه

آن را دشوار است به منظور برآورد که در آن شهرستان می تواند در نهایت در گردشگری مجموعه های مالیاتی برای 2019-20 بودجه سال, با دولت گردشگری کارشناسان پیش بینی کمبود شبیه به آنهایی که با تجربه پس از حملات یازدهم سپتامبر ، تروریستی 11 و 2008 رکود Daniels گفت.

Coronavirus همه گیر می تواند نیروی شهرستان به شیب به ذخایر برای دیدار با آژانس ، بودجه برای سال آینده بحث خواهد شد در یک توریست شورای توسعه جلسه هیئت مدیره در ماه ژوئن.

"اگر چه بسیار مقدماتی و دشوار به برآورد کارکنان پیش بینی کاهش در درآمد از طریق ادامه خواهد داد تا پایان سال مالی و ترجمه برای حدود $675,000 یا حدود 25 درصد کاهش از بودجه مقدار" Daniels گفت.

به دلیل محافظه کارانه بودجه بندی شیوه های شهرستان توریستی مالیاتی ذخایر موجود این دلایل خاص Daniels گفت.

► مطلب: Indian River County کودکان اعتماد مالیاتی رفراندوم می تواند معوق تا 2022

"کارکنان متوجه می شود که از آنجا که گردشگری یک صنعت بزرگ در شهرستان صندوق تعادل ممکن است نیاز به استفاده از مکمل سالانه توریست درآمدهای مالیاتی در صورت رکود در زمانی که بیشترین نیاز برای ارتقاء گردشگری مطرح می شود," او گفت:.

جدید برنامه های کاربردی مالی برای 2020-21 هستند با توجه به این شهرستان در این هفته و سازمان های که دریافت گردشگری شورای توسعه بودجه ابلاغ شده است نیز اعمال می شود برای دیگر منابع درآمد مانند فدرال چک حفاظت از برنامه و یا اداره کسب و کار کوچک وام.

""این کاهش بار پیش بینی کاهش در درآمد پیش رو و حفظ منابع برای امکان افزایش تلاش های تبلیغاتی ما به عنوان بهبود از این رویداد" Daniels گفت.

مانند آنچه که شما در حال خواندن است ؟ لطفا برای حمایت از روزنامه نگاری محلی و تبدیل شدن به یک مشترک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب