Indian River County 2020 کلانتر نامزدها در مورد بحث در مورد پلیس اعتراض و اصلاحات

کوری Arwood Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 20, 2020چهار جمهوریخواهان در حال ر

توسط ABTINNEWS در 30 تیر 1399

چهار جمهوریخواهان در حال رقابت برای این شانس را به جای Leigh Loar که بازنشسته خواهد شد پس از 12 سال به عنوان Indian River County sheriff و تایید کرده است, اصلی خود را به عنوان جانشین او.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، اریک گل 40; چاک کربی, 59; Keith Touchberry, 57; و غنی Rosell, سن 60 می خواهید برای قرار دادن چند دهه خود را از تجربه اجرای قانون به فرماندهی این سازمان که نزدیک به 500 نفر از کارکنان و $54.4 میلیون دلار بودجه سالانه.

بیشتر: دیدار با نامزدهای

TCPalm فرستاده نامزدها همان سوال در مورد سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات از جمله تظاهرات مسالمتآمیز در گیففورد و ورو بیچ در ماه ژوئن و مسائل مربوط به پلیس خشونت تبعیض نژادی و استفاده از دوربین های بدن.

پاسخ های خود را ارائه شده به ترتیب حروف الفبا به جز Rosell. او در پاسخ به ایمیل های متعدد و پیام های تلفن به صورت این داستان تا پاسخ خود را گرفته شده از TCPalm نظر تیم مصاحبه تصویری و دیگر منابع.

Black Lives Matter

گل گفت که او معتقد است محلی تظاهرات مسالمت آمیز به دلیل رابطه خوب آژانس و جامعه را به اشتراک گذاشته و به شکل در طول سال. او گفت: رهبران جامعه به او گفت که آنها مخالف بیشتر فرار نمایش در سراسر جهان است.

"من تشخیص می دهم که اعتماد را می توان از دست داد در یک حادثه" گل گفت: با اشاره به افسر-درگیر مرگ و میر ناشی از جورج فلوید و دیگران در سراسر کشور. "هدف من به عنوان کلانتر به ساخت و حتی قوی تر مشارکت و اعتماد, با همه ما در جامعه متنوع. این ضروری است که همه شهروندان احساس راحت هر دو در طول اجرای قانون و برخورد و همچنین زمانی که آوردن نگرانی به کلانتر دفتر رهبری است."

نظر: گل, آدرس, Black Lives Matter تظاهرات

کربی گفت: تظاهرات اخیر آمار خانه بیش از دیگران قبل از کلانتر جدید نیاز به بازسازی اعتماد است که خطر افتاده است.

"من گرفته اند هم به صحبت با چند تن از اعضای خانواده Alteria جنگل Byruss "ران" سبز و لامار "Blackie" وین که از دست عزیزان خود را در تعامل با اجرای قانون محلی" کربی گفت. "موضوع مشترک است که همه تا به حال یک روایت از وقایع" است که متفاوت از گزارش های رسمی. دیگران ... به شدت احساس نمی محافظت شده و یا خدمت. بسیاری از نمایندگان در محله خود را به عنوان یک تهدید و احساس نیاز به 'بحث' با فرزندان خود در مورد نحوه تعامل با اجرای قانون است."

نظر: کربی آدرس سیاه زندگی ماده تظاهرات

Touchberry گفت: رسانه های اجتماعی و سرعت که در آن اطلاعات به اشتراک گذاشته شده است نقش مهمی در تحریک خشم و او فکر می کند برخی واکنشهای غیر قابل قبول است.

"هنگامی که یک افسر اجرای قانون طول می کشد یک زندگی حقایق اطراف آن حادثه باید شناخته شده به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و در شیوه ای که به مخاطره نمی اندازد پیگیری عدالت" او گفت:. "خشونت و اختلال اجتماعی هرگز به معنای موثر به پایان است و باید محکوم شود — درست مثل شنیع پلیس اقدامات است."

نظر: Touchberry آدرس سیاه زندگی ماده تظاهرات

مرگ و میر در بازداشت پلیس به ویژه کسانی که مربوط به نیروی باید به طور مستقل مورد بررسی برای هر دو افسران و افراد اقدامات او گفت:.

"ما باید برای جلوگیری از ساخت و نادرست روایات, به خصوص که در آن مسابقه نگران است," او گفت:. "در حالی که نژادپرستانه ماموران اجرای قانون وجود دارد و نژاد پرستی را می توان شایع در برخی از سازمان ها این اشتباه است که ادعا می کنند که نژادپرستی سیستماتیک در پلیس. بدون در نظر گرفتن متهم ماموران برخوردار هستند به دلیل روند."

نظر: Rosell, آدرس, Black Lives Matter تظاهرات

Rosell گفت: او تجربه تجزیه و تحلیل داده ها به صورت متفاوت نژادی درمان و ایجاد یک هیئت مدیره به نقد و بررسی آن داده است.

دوربین بدن

در سال اول خود را در دفتر گل گفت که منظور تحلیل هزینه منفعت برای بدن سیستم های دوربین که هزینه باید به اشتراک گذاشته شده توسط دیگر سازمان ها.

"بدن فرسوده دوربین را تنها در خدمت به تایید می کنند که نمایندگان ما در حال انجام شغل خود را با بیشترین حرفه ای," او گفت:. "بدن فرسوده دوربین را ارائه حفاظت اضافی برای ما نمایندگان و همچنان به ساخت اعتماد با جامعه است."

بیشتر: Showdown برای کلانتر: پنج نامزد بحث قبل از مالیات گروه

در 120 روز طرح کربی گفت که پیاده سازی دوربین های بدن, ایجاد یک غیر نظامی شکایت بررسی و ورود به یک توافق با دولت در اجرای قانون تعيين موارد که در آن نیروی کشنده استفاده می شود. او گفت: او را ارائه سوابق "حتی زمانی که چنین افشا ناراحت کننده و یا اطلاعات unflattering."

بیشتر: جمهوری خواه باشگاه رودخانه هند میزبان کلانتر بحث

Touchberry گفت: او از تعامل با جامعه مدنی از طریق پلیس برنامه و بودجه خصوصی برای کمک هزینه تحصیلی برای حمایت از کسانی که به دنبال فرصت های شغلی در عدالت کیفری.

"ما باید آموزش درک اشکال مختلف از تعصب و در سطوح مناسب از زور و سیاست های در محل برای نگه داشتن مردم پاسخگو," او گفت:. "موثر پاسخگویی سیستم شروع با شخصی و سپس همکار و در نهایت سازمانی مسئولیت پذیری سیاست های است که اجازه می دهد برای مشاوره مربیگری و اصلاح و تربیت و از جمله اخراج یا دستگیری در صورتی در نقض قانون است."

او گفت: سازمان باید نیاز به ارائه سابقه کار اطلاعات و شکایات و نقل و انتقالات در مورد افسران به دولت در اجرای قانون پایگاه داده.

Rosell گفت که ارسال چنین خوب فکر برنامه ریزی برای خرید دوربین بدن که County کمیسیون نمی تواند می گویند هیچ به بودجه آنها.

"در سال 1992 من کاتالیزور برای قرار دادن در ماشین و دوربین های پلیس ایالتی نیوجرسی یک 3,000 [کارمند] سازمان" و "ایجاد کنترل و توازن با امور داخلی."

نظر: چرا هر کس باید ثبت نام GOP فقط برای یک ماه

Rosell گفت: اعتماد همراه با شفافیت به طوری که او را در سوابق عمومی در دسترس تر.

"این واقعیت که کلانتر, است پرداخت خارج از وکیل برای جلوگیری از مطابق با سوابق قانون ناپسند است," او گفت:.

تمرکز اصلی

گل که در کلانتر اجرایی فرمان و کارکنان مشغول به کار در نقش های مختلف در این سازمان بیش از 17 سال گفت: تمرکز خود را در "حصول اطمینان از ایمنی جامعه ما" که به معنی پرداختن به دو گروه مجزا از مردم است.

"خوب کسانی که تصمیم گیری های بد," او گفت:. "این مهم است که ما آن مردم پاسخگو باشند اما پس از آن ما همچنین نوع بسته بندی اسلحه ما در اطراف آنها و کمک به آنها را به عقب بر گردیم در مسیر درست. بسیاری از آنها ما اعضای خانواده و دوستان ما هستند."

نظر: Touchberry و خارج از غرفه در اولین مناظره

گروه دیگر است "ما خشونت جنایت مجرم" او گفت:. "وجود شر در جهان است و اگر ما از دست دادن بینایی است که پس از آن ما همه چیز را از دست داده اند. ...کسانی که مردم را به هیچ می شکند."

کربی که بازنشسته پس از 26 سال به عنوان یک کلانتر سروان و 36 سال جنگی جانباز گفت: "هدف "به همان اندازه خدمت و محافظت از لیبرال ها ترقی خواهان, میانه رو و محافظه کاران" و تغییر سیاست های اولویت بندی "تقدس زندگی انسان در حالی که اجرای استراتژی است که آیا در نتیجه نابرابری نژادی."

انتخابات, راهنمای: خواندن این داستان قبل از رای گیری

Touchberry است Fellsmere رئیس پلیس جانباز از دو شاخه نظامی و 31 سال از اجرای قانون محلی تجربه. او سیاهی خود را در چهار نقطه آتش طرح توجیهی: مبارزه با جرم و جنایت و سرمایه گذاری و پرسنل کاهش تکرار جرم سال و در تعامل با جامعه.

"در حال حاضر همه گیر و بحران قتل جورج فلوید افزایش اهمیت گرفتن جامعه ورودی در این چشم انداز," او اضافه شده است. "چگونه برای محافظت و خدمت به جامعه ما در یک پست COVID-19 جهان در حالی که ما تصمیم می گیرید چه چیزی عدالت کیفری 'اصلاحات' اقدامات لازم برای اطمینان از اعتماد عمومی و حفظ سطح بالایی از امنیت عمومی هستند و مسائل مهم به بحث در مورد."

بیشتر: Rosell می گوید رزومه و تجربه بیش از همه دیگران

Rosell که هند سواحل رودخانه' رئیس پلیس تا به حال 38 سال فعالیت حرفه ای در های محلی و ایالتی و فدرال اجرای قانون مشاغل از سال 1980s و حصول تجارب گذشته خود را بالاتر از همه. او سه گل در حال شفافیت خدمات عمومی و "شاد و سالم و امن" پرسنل.

"اگر مردم نمی تواند اعتماد چیزی است که می آید از سمت کلانتر ، آنها در حال رفتن به شکست در هر نوبت. یک آژانس به صورت شفاف در هر جنبه ای از آنچه در آن می کند" او گفت:. "شما باید برای درمان نیروی کار درستی مطمئن شوید که آنها همه چیز را که آنها نیاز دارند و برخی از آنها چه می خواهند به منظور دستیابی به دو اهداف است."

مالی مبارزات انتخاباتی

از نظر جامعه حمایت از, گل, گزارش, جمع آوری $183,725 در کمک به ترویج مبارزات انتخاباتی خود از ژوئیه 3; Touchberry بود $51,195; Rosell بود $48,190 و کربی به حال $19,645.

ایران برنده اصلی خواهد شد و در صورت دبورا کونای که در زمینه به عنوان یک دموکرات و سپس تغییر به هیچ وابستگی حزبی در Nov. 3 انتخابات عمومی.

بیشتر: جمهوری خواه باشگاه میزبان کلانتر بحث

انتخاب شدن کلانتر چهار سال مدت که می پردازد درباره $31,222 با امکان 2000 دلار پاداش سالانه اگر نامزدها ملاقات آموزشی گواهینامه صلاحیت.

با توجه به قانون دولت حقوق خود را بر اساس جمعیت داده ها با آمار ایالات متحده تخمین می زند از 2019 نشان Indian River County در 159,923 ساکنان.

نظر: Indian River County نامزدها پاسخ TCPalm پرسشنامه

کوری Arwood است اخبار خبرنگار TCPalm. دنبال کوری در توییتر @coreyarwood یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-978-2246.

لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با یک اشتراک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب