در این می دانم که: برخی از مکان های مورد علاقه خود ممکن است تعطیل, اما شما ممکن است گزینه های بیشتر و نزدیک به خانه

فیل فرناندز ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 6, 2020همانطور که اشاره کردم در یک ستون

توسط ABTINNEWS در 16 تیر 1399

همانطور که اشاره کردم در یک ستون در هفته گذشته تغییرات اجتماعی در همه گیر دوران پس به احتمال زیاد خواهد شد برای همیشه لطفا برای تغییر آینده چشم انداز تجاری.

ما بستهای زیادی در این گزارش وجود دارد اما هنوز محفظه اضافی در حال حاضر بیکار چمدان به, نشان می دهد, wedged پشت نمد از امیر فرجام رسید و من استفاده نشده تیغ و غلتک کهنه.

تا چه حد سبک زندگی در حال تغییر است برای بحث در خرده فروشی ها-سرگرمی و شرکت های دیگر. هیچ اجماع حتی در میان جنوب غربی فلوریدا کارگزاران در LandQwest.

"مردم ممکن است نیاز به صورت و قبول این احتمال که این رویداد منجر به برخی تغییرات دائمی در جامعه" گفت: Qwester آدم پالمر اخیر رئیس جمهور از فلوریدا گواهی سرمایه گذاری تجاری عضو فصل. "این تغییرات ممکن است به نظر می رسد بیش از حد از ناراحتی در حال حاضر, اما من مطمئن هستم که قبل از سپتامبر. 11th مسافران نمی توانستم درک این ایده نیاز به کفش های خود را در فرودگاه یا نه."

Qwester فرانک Kupiec که متخصص در رستوران و هتل کارگزاری و کسب و کار فروش نیست که متقاعد شده از شکل دهی مجدد جهان به خصوص در تعطیلات مقصد مانند ماست.

"بسیاری از استفاده از اصطلاح" طبیعی جدید,' اما آن را بیشتر یک " موقت هنجار شده است.' به عنوان موجودات اجتماعی ما لذت بردن از تنظیمات گروه گفت:" Kupiec با توجه به طول عمر عادات ما فصلی و پاره وقت بازدید کنندگان که باید "زمان و پول است. بسیاری از ما عادت کرده اند به دو ساعت ناهار به دنبال خدمات شخصی و لذت بردن از صرف شام و یک فیلم است."

بیشتر بدانید: چه خرده فروشی سرگرمی رکود معنی CineBistro, Coastland مرکز Topgolf, PopStroke, Dave & شکن, Chuck E. Cheese?

و: در دانش: فروش املاک و مستغلات نگاهی به آمار; Allegiant را رها Sunseeker توچال; 2 J. C. Penney بسته شدن; جوانه باز

پس چه خواهد شد توسعه نگاه مانند? برای مثال چه خواهد شد در محل حداقل چند تبخیر بخش تجربی در بازار است که به مقصد به کمک به انجام اقتصاد به دهه?

آن قرار بود در مورد سرگرمی توسط اشخاص مانند پیشگام Chuck E. Cheese که فقط اعلام کرد فصل 11 ورشکستگی Cinebistro یکی دیگر از ورشکستگی قربانی و دیو و منفجر یاخوردکننده است که بيشترين احتمال در میان بزرگترین رستوران زنجیره ای به طور پیش فرض ظرف یک سال با توجه به S&P در بازار جهانی هوش.

"مردم واقعی رو راحت با استفاده از خدمات مانند Instacart و DoorDash و تمام کسانی که گفت:" جاستین تیبو رئیس جمهور LSI شرکت های عمده جنوب غربی فلوریدا تجاری کارگزار املاک و مستغلات. "وجود دارد رفتن به توجه به محصول دوباره و بیشتر توجه به سهولت چگونه یک مصرف کننده می توانید دریافت کنید که محصول آیا این منظقه وانت آیا آن را تحویل گزینه های درایو-از طریق. هنگامی که شما نگاه کنید در کنار خرده فروشی در مانند مواد غذایی و رستوران ها و آن نوع از چیزی و خرده فروشان ما در حال صحبت کردن در اصل در حال حاضر اگر شما تنظیم نشده تا برای منظقه و یا درایو-از طریق تحویل شما در حال رفتن به سمت چپ."

پالمر آن را می بیند تا حدودی به همین ترتیب.

"به نظر می رسد که برخی آن را تنها به شتاب چه پارادایم شیفت در حال حاضر اتفاق می افتد با مردم چگونه فروشگاه" پالمر گفت. "دفتر طرح های طبقه در حال انتظار برای تغییر شکل با فاصله مکانی در ذهن برخی از صاحبخانه ها نصب تهویه مطبوع جدید mechanicals با پیچیده تصفیه و دو قطبی یونیزاسیون سیستم است."

می توانید برخی از کسب و کار خود را به اندازه کافی افزایش سرعت? نادانسته به مصرف کنندگان Chuck E. Cheese در واقع یک آزمایش در طول شیوع کروناویروس, فروش پیتزا در Grubhub و برنامه های دیگر به عهده گرفت و تحت نام Pasqually را در برخی از مناطق به عنوان نزدیک به عنوان خلیج تمپا.

"وجود خواهد داشت برخی از تغییرات دائمی به مارک نگاه به محوری خود را در مدل های کسب و کار در یک پست-COVID آب و هوا گفت:" ناپل LandQwest کارگزار ارشد کاردانی اریک ادواردز. "این برای من سخت به تصور کنید که به عنوان یک جامعه است بنابراین عادت به فعال هنجارهای اجتماعی (ما) را به طور دائم عقب نشینی و اگر زمانی که ما به دست آوردن کشش در درمان و اقدامات پیشگیرانه ما طلب این محیط یک بار دیگر و مارک های متعهد به تکامل را وفق دهند و امن اقدامات برای اطمینان از مشتریان شما یک تجربه منحصر به فرد یک بار دیگر."

اما چگونه منحصر به فرد است ؟ مانند IHOP است که به طور دائم خود را منقبض لایحه نرخ کرایه از 12 صفحه فقط دو دیو و منفجر یاخوردکننده را کاهش داده است ارائه خود را به 15 انتخاب.

"من انتظار نداریم که ما را به بازگشت به 40-item menu" مدیر عامل برایان جنکینز گفت: در کنفرانس اخیر تماس بگیرید.

بیشتر بدانید: به عنوان ساکنان کنار آمدن با کار و coronavirus را بترساند انجام خرابکاری و یا حوادث خود را پایین آورد, اینترنت, خدمات تلویزیون?

و: در دانش: ناپل فرودگاه $440 میلیون پارکینگش ثروتمند و معروف; به علاوه تلفات برادران و انرژی خورشیدی به روز رسانی

عنوان نشریه صنعت رستوران کسب و کار, یادداشت های این حجیم عظیم به وضوح در حال رفتن به یک زمان سخت به تغییر چرخ دنده ها بسیار از آن خود وارد:

بسیاری از آنها در حال اجرا خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت هایی که عمدا نازک حاشیه پس از صرف سال bingeing در بدهی ارزان و فروش هر چه دارایی های آنها می تواند. و بیش از حد بسیاری از عموم معامله آنهایی که انجام نمی دهد بسیار بهتر است اگر در همه.

ناگهان, خلاق, محلی کوچک پسر یا دختر کارآفرینان ممکن است یک شات در این همه شاید بلامانع لین به توسعه و رشد خود را تازه زیرک به عنوان کسب و کار کوچک می آیند-غلت پایین. بله همه گیر است و عجیب, ایجاد کمی فرصت; شما فقط باید برای پیدا کردن راه راست.

"مستقل خرده فروش در حال حاضر دارای یک مزیت بزرگ به دلیل آن می تواند محوری و تمرکز بر نیازهای خاص مشتریان خود بر خلاف فروشگاههای جعبه بزرگ و یا زنجیره ای است که باید استاندارد شده و به عنوان یک نتیجه در حال بسته شدن گفت:" چشم سوم مدیریت مدیر عامل شرکت کارل گیبونز یک ناپل مبتنی بر کسب و کار بین المللی مشاور. "ما نقل مکان کرد و از یک استاندارد اقتصاد به سفارشی اقتصاد است."

کسی چه می داند ؟ شاید ما بازگشت به عصر زمانی که ما تا به حال downtowns در هر جامعه تحت سلطه محلی دیرین بازرگانان موفق در ارائه خدمات شرکت بعد از ضبط از آنها.

به عنوان بسیاری از مردم ممکن است بخواهید به سفر تا آنجا که آنها با استفاده از درگاه خود را از آن نمی تواند تعجب آور باشد برای دیدن چیزی در امتداد آن خطوط اما شاید نه کاملا مطابق با دلتنگی.

"وجود دارد در حال رفتن به فشار بیشتر محله های خرده فروشی. من فکر می کنم ما شروع به دیدن برخی از بیشتر خرده فروشی با کیفیت تحولات پاپ است که لزوما خوشه در اطراف یک مرکز خرید یا سینما یا آن نوع از همه چیز. من فکر می کنم خرده فروشان در حال حاضر به دنبال وارد شدن به کوچکتر محله بازار دلیل آنها را مشاهده کنید که مردم ممکن است می خواهم به جسارت به دور و هنوز هم دریافت خدمات و محصولات آنها نیاز دارید" تیبو گفت. "آنها در حال رفتن به دنبال بیشتر در مجاورت مسکونی در مقابل یک دسته از دیگر رقابتی در خرده فروشی (در) یک هاب متمرکز که در آن وجود دارد یک هدف و یا یک خانه انبار و یا آن نوع از رانندگان."

ما در زندگی چه در جنوب غربی فلوریدا تبدیل شده است غرق شدن در سیل اتومبیل های اطراف megastore اقیانوس قریب به اتفاق I-75 خروجی در مکان هایی مانند ایممکلی جاده ای در ذغال سنگ شهرستان و استعمار بلوار در لی.

نادیده گرفته شده و تا حدودی فراموش شده همراه برخی از قطعات تمیمی دنباله راهرو که شده بود این منطقه اولیه تاسیسات برای خیلی از تاریخچه آن ممکن است بیشتر مربوطه تبدیل دوباره.

"شما آنها را ببینید رانندگی شمالی از ناپل و یا رانندگی در جنوب از Punta Gorda: وجود دارد بسیاری از تجاری خالی خواص" تیبو گفت. "ما شروع به دیدن آن دریافت و جامعی است."

بیشتر بدانید: بیماری همه گیر است یا نه, جدید, فروشگاه, مواد غذایی پر بونیتا اسپرینگز جای خالی; و آن را می گویند نیست پس Pei وی

و: در دانش: نگاه از درون در خلیج ناپل باشگاه نوسازی. خبر بد برای Winn-Dixie عاشقان. بیشتر در جوانه.

برجسته در این فضا در ماه گذشته تجدید حیات از چهار دهه یک بار-کندوپاش چشمه پلازا در ایالات متحده 41 و بنیتا جاده ساحلی دیگر است به عنوان مثال قرارداد مستاجر حرکت در طول ماه های آینده و تنوع رشد می کند.

برای 48,534 سرشماری ایالات متحده می گوید زندگی در سه مایل از آن گوشه و احتمال بیشتر برای 6,148 ساکن در خانه های کمتر از یک مایل دور است که تقاطع یک مرکز شهر البته نه در هر حال تقریبا به عنوان جذاب به عنوان خیابان پنجم جنوبی.

در بازاریابی خود را این مرکز خرید را صاحبان مانند دیگر خود را خواص می خواهید به رشد پزشکی گزینه های وجود دارد و آن را به احتمال زیاد است که هم بر اساس آنچه که ممکن است بالا روند به ما انتقال به این عصر جدید است.

"چند پیشرفت های ما در حال کار بر روی است که میله میله به نوع برتر از مکان های خرده فروشی در ترافیک بالا و تعداد سخت گوشه مناطق در حال انتقال به پزشکی. ما تا به حال هجوم علاقه از کاربران پزشکی در آنچه من می خواهم طبقه بندی به عنوان نخست مکان های خرده فروشی," تیبو گفت: خواستار آن را "بزرگترین چیزی که من مشخص کرده ایم در این عرصه در حال حاضر حتی در کوچک microcosm در اینجا ما در منطقه است."

تیبو و LSI شرکت در حال مطالعه است که در آماده سازی برای یک رایگان دیجیتال Aug. 11 روند بازار برنامه 10 سالانه.

"من نمی باید داده ها به حمایت است که در عین حال اما بیشتر را دارد فقط یک روند است که ما در حال شروع به شناسایی" او گفت:. "پزشکی ساختمان و توسعه بوده است بسیار آهسته از آنجا که ما تا به حال یک بیت از عرضه بیش از حد از گذشته رونق و رکود اما این که شروع به گرما ، ما شاهد جدید پزشکی تحولات ظهور. ما دیده ایم زیادی در طول چند سال گذشته از لی بهداشت و NCH و هر کس دیگری. اما در حال حاضر ما در حال شروع به دیدن آنها را کوچک و خصوصی شیوه به دنبال ساخت مکان های جدید دوباره که در حال حاضر آنها ممکن است فرصتی برای انتخاب کنید تا (با) برخی از خواص نخست که شاید قبلا فکر می کردم فقط به عنوان یک محل به عنوان سریع خدمت رستوران و یا برخی از نوع خرده فروشی استفاده کنید."

در چند روز گذشته و هفته به تنهایی برجسته آرایه ای از پزشکی جدید-مرتبط با توسعه موارد که من معرفی اواخر بزرگ رابرت پالمر. او مطمئن شوید که تا به حال تعداد زیادی از آهنگ های مورد بیماری با "معتاد به عشق" "شما در سیستم من" و "بد مورد محبت شما".

دکتر به من خبر:

♦ اوون-ایمز (ames)-کیمبال شرکت سخنگوی الی هاگن مشترک پنج شنبه که O-A-K است که از ذغال سنگ و لی دفاتر آغاز شده بود ساخت و ساز جدید 36,000 فوت مربع خانواده مراکز بهداشتی درمانی جنوب غربی فلوریدا درمانگاه در تابستان Ridge Lane در فورت مایرز. O-A-K نیز ساخته شده استروئ محل.

♦ LandQwest اصلی کورتنی Saksefski به من گفت هفته گذشته از سازمان تنظیم اجاره برای Allie پزشکی جنوب فلوریدا در استعمار بلوار و تلاش برای تشخیص Daniels پارک وی هر دو فورت مایرز.

♦ و این است که در علاوه بر این به LandQwest دست زدن به 1.3 میلیون فروش 12,422 فوت مربع ساختمان به Binyan 2 LLC برای مجتمع های پزشکی در 25243 ابتدایی راه بونیتا اسپرینگز.

بیشتر بدانید: 'نشانه بسیار بد برای جامعه ما' به عنوان جزئیات جدید ظهور در Nordstrom لنگر بسته شدن در دریا

و: در را می دانم: طنز 'Nordstrom از میانه' به طور بالقوه جایگزینی Nordstrom خود را در ناپل

♦ شبکه بهداشت و درمان باز کرده خود را به سه طبقه نیکولز جامعه مرکز بهداشت 12655 ذغال سنگ Blvd. دروازه طلایی. این 51,000 فوت مربع نیکولز مرکز هزینه 15 میلیون دلار برای ساخت.

♦ طبقه بندی برای استفاده های پزشکی, چهار-داستان Vanderbilt حرفه ای مرکز در حال افزایش است در فرودگاه کشیدن جاده و Vanderbilt, ساحل, جاده ها است. میله میله برای پاییز اتمام حدود 24,000 فوت مربع یا بیشتر از فضای در دسترس است.

چه چیز دیگری جدید است ؟

♦ گیتس در ساخت و ساز با همکاری Gilbane به ساخت 40 ، 000 فوت مربع Gulfshore تاتر تئاتر و مرکز آموزش و پرورش در خیابان اول جنوبی و Goodlette-فرانک جاده ناپل. با یک هدف از 53 میلیون دلار بودجه و 2021 تاریخ شروع این مجموعه شامل 350-صندلی state-of-the-art proscenium-سبک و 150 صندلی black box studio, تئاتر.

♦ در حال حاضر با داشتن نرم, باز, بندر, حمل و نقل ابزار ساخته شده آن را رسمی شنبه به آن 17,500 فوت مربع فروشگاه 4929 مار زنگی امام جواد جاده ناپل در زمان برای مردمی برای خرید خاموش در مورد آنها تا به حال آتش سوزی با شب 4 جولای فشفشه.

♦ اگر شما تا کنون ادامه کار توسط کردیت سوئیس رئیس جهانی اقتصاد James P. Sweeney که رفتن به صحبت در مورد امور در جنوب غربی فلوریدا در روز پنج شنبه او نیست خیلی آن را برای دلجویی از سیاستمداران است.

"آمار اقتصادی در آینده نزدیک خواهد بود و نه فقط بد نیست اما غیر قابل تشخیص," سوئینی و تیم خود نوشت: در ماه گذشته. "با اعتماد به نفس هنوز هم افسرده و بازار کار اختلال مصرف است به احتمال زیاد به سال بهبود می یابند."

جنوب غربی فلوریدا را بالاتر از هیئت مدیره اتاق (aboveboardchamber.com) میزبانی او در 4 p. m. برای $30 مجازی رویداد.

مستقر در ناپل اخبار روزانه نویس فیل فرناندز (pfernandez@gannett.com) می نویسد: در این که به عنوان بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. حمایت از دموکراسی و عضویت در یک روزنامه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن