در دانش: NBA Hall of Famer نوه به توسعه جنوب شرقی کیپ کرال مرکز خرید

دیوید Dorsey فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا Apr 21, 2020مت ژاپنی سهام به نام آخر

توسط ABTINNEWS در 3 اردیبهشت 1399

مت ژاپنی سهام به نام آخرین اما نه قد و قامت یک افسانه NBA.

اسکودوی کیپ مرجان تجاری املاک و مستغلات کارگزار, اما, امید به ظهور در بسکتبال دلاوری اما در حال توسعه یک مرکز خرید در جنوب شرقی کیپ مرجان.

وقایع کنونی می تواند تاخیر بیشتر توسعه, اما ژاپنی همچنان خوش بینانه است.

ژاپنی نوه NBA سالن از شهرت مرکز جورج ژاپنی در حال توسعه هفت هکتار بسته در گوشه شمال شرقی دل پرادو چهار راه و Cornwallis پارک وی تقریبا بین کیپ مرجان پارک وی و جانبازان پارک وی.

اموال مورد استفاده متعلق به مسیح کلیسای لوتری که تخریب شد و در جولای سال 2018 است. C & M دل پرادو Holdings, LLC سپس خریداری زمین برای 3.1 میلیون دلار در دسامبر سال 2018 است. از آن شده است در تلاش برای توسعه زمین پس از آن. یک ساختمان در عقب شرقی بخش از اموال که شده بود یک کودکستان تا کلاس پنجم مدرسه باقی مانده بود ایستاده و خواهد بود تبدیل به خود سازی واحد های ژاپنی گفت.

"ما هنوز در مراحل برنامه ریزی," ژاپنی گفت. "این واقعا به توان ملی در حوزه. رشد آهسته اما این واقعا ما را تغییر جدول زمانی بیش از حد در مورد آنچه ما انجام می دهیم. ما قصد داریم به توسعه ملی مستاجران وجود دارد و انجام یک کار واقعا خوب برای توسعه جنوب شرق کیپ منطقه است. ما انجام بسیاری از تحقیقات بازار برای دیدن آنچه که این منطقه خواسته."

ژاپنی نیست که بسیاری از جزئیات هنوز به آنچه در آن خواهد بود, اما او می دانم آنچه در آن نخواهد بود.

جزئیات: بدنسازی, صاحبان رستوران, مدیر, تی شرت صاحب مغازه شجاع تعطیلی القای امید در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

"آن را بیش از حد کوچک برای یک فروشگاه مواد غذایی" ژاپنی گفت. "به علاوه, Aldi باز در Coralwood بازار تا راه وجود دارد. وجود خواهد داشت خوب نیاز به خدمات و امکانات رفاهی. ما بسیار دقیق میکرو مطالعه منطقه است. ما هنوز در برنامه ریزی بخشی از آن است. ما می خواهم به راه اندازی یک پاک کردن سایت با تعداد زیادی از پارکینگ در آن است."

با استفاده از آن بخشی زیادی برای واحد خود ذخیره سازی کمک می کند تا ایجاد پارکینگ بیشتر برای بقیه از مرکز و ارائه خواهد شد جریان اضافی از درآمد.

"این می تواند رستوران, ملی, فست فود و کمی خرده فروشی" ژاپنی گفت. "نه با چگالی بالا ، من شده است در این منطقه از 20 سال و من نمی توانم ایستاده وضعیت پارکینگ در جنوب غربی فلوریدا. ما می خواهیم به این واقعا کاربر پسند. این پروژه فقط اتفاق می افتد به در حیاط خلوت من."

جزئیات: جنوب غربی فلوریدا نمایندگی مجاز و فروش ماشین در مقابله با COVID-19 بحران اقتصادی

ژاپنی مطرح شد در مینه سوتا که در آن اواخر جورج ژاپنی برای مینیاپولیس لیکرز در 1947-56.

مت ژاپنی پدر لری ژاپنی, همچنین بازی بسکتبال حرفه ای با Cleveland Cavaliers.

اما با شکوه در 6-پا بلند به جای پدربزرگش 6-10 و پدرش 6-8 و برادر بزرگتر خود را 6-4, مت ژاپنی می دانستند اوایل که بسکتبال را نمی دیکته آینده خود را.

"ما به نوعی حفظ شدن گفت:" مت ژاپنی که نقل مکان کرد و به جنوب غربی فلوریدا در سال 2003 و بنیانگذار پارک ساحل خلیج ساحل Realty, Inc. و وابسته به مجتمع خدمات اجرایی.

بخوانید: آژانس های بازاریابی کمک به کسب و کار محصولات پیام به طول بیماری همه گیر کوروناویروس

به عنوان یک کودک در خیابان, مینه سوتا, Matt استفاده می شود به تماشای مدرسه قدیمی, قدیمی, قرقره از فیلم پدر بزرگ خود را بازی. جورج ژاپنی با نام مستعار "آقای بسکتبال" در سال 2005 درگذشت, در سن 80.

"من استفاده می شود به تماشای آن فیلمها بارها و بارها" مت ژاپنی گفت. "هنگامی که من به پایان رسید, دانشگاه, من به خانه آمد و تمیز کردن برخی از مسائل. من آنها را پرتاب. من نمی توانم باور که من."

مت ژاپنی در حال حاضر با چالش مواجه شاید بیشتر از پدر بزرگ خود را به چالش برنده شدن بازگشت به عقب NBA در 1947-48. او باید یک مرکز خرید در میان یک اقتصاد زخم خورده توسط COVID-19-مربوط به تعطیلی و خطر بیمار شدن.

جزئیات: فروشگاه های مواد غذایی را متنوع مراحل در عموم گزارش coronavirus موارد اجرای اقدامات ایمنی

هنوز, ژاپنی فکر می کند یک به پایان رسید مرکز خرید می تواند باز تابستان 2022 یا 2023.

"این رفتن به بستگی دارد که چگونه از این باز می لرزد," ژاپنی گفت. "من می گویند 24 تا 36 ماه نوع حدس من در حال حاضر. امیدوارم هر چه زودتر. این است که ما اول بزرگ-محدوده پروژه در این منطقه است.

"اگر این را کند می کند آن پایین آن را کند می کند. آن را نه یک بار. من رشد خوبی در این منطقه است. فلوریدا می رود از طریق چرخه. بدیهی است که جهانی همه گیر بود. اما ما را از طریق رفت 2008-09.

"وجود چنین تقاضا برای افرادی که می خواهید برای زندگی در این منطقه است. ملک برای خود صحبت می کند. این یک محل بزرگ. این یک سایت بزرگ است. ما هنوز هم در حال حرکت رو به جلو با عقب بخش است."

بیشتر: بی خانمان لی ساکنان شهرستان ندارد و در هر نقطه به COVID-19 همه گیر

و نه تکنولوژی باعث می شود ماسک کمتر قایق

یک سال پیش چه بوده است متوسط کیپ کرال قایقرانی شرکت با هدف اهداف آن و حتی بالاتر.

و نه تکنولوژی Hi-عملکرد قایق که تاسیس کیپ کرال ریشه در سال 1991 دو برابر تولید این شرکت فضا به 100 ، 000 فوت مربع.

جدید, $2 میلیون 55,000 فوت مربع قایق کارخانه تولید باز آوریل گذشته در 2520 NE 9 Ave. کیپ مرجان.

کمی هم نروژی بنیانگذار Trond Schou می دانید که یک سال بعد از اثاثه یا لوازم داخلی کارگران خواهد بود ساخت ماسک های پزشکی برای کمک به جلوگیری از گسترش کروناویروس که باعث COVID-19.

و نه تکنولوژی است که باعث می شود حدود 50 مدل مختلف از قایق ها در اندازه گرفته از 29 تا 80 فوت و 400.000 دلار به $2 میلیون در قیمت نیز شده است ساخت حدود 100 ماسک های پزشکی در هر روز.

"من هرگز انتظار می رود چیزی شبیه به این" Schou گفت: از همه گیر جهانی است که منجر به پناهگاه در محل مقرر از دولت و ایجاد فوری رکود اقتصادی و زیان کار موازی کسانی که از رکود بزرگ در دهه 1930 ، "این شگفت انگیز است چگونه بسیاری از چیزها تغییر کرده است. چیزهایی که نمی خواهد راه آنها استفاده می شود. آن را مانند 9/11 وجود دارد و یک زندگی قبل از آن و بعد از آن."

جزئیات: مدرن 'McDentists' را با استفاده از مشخصات بالا املاک و مستغلات

تا کنون نه-Tech شده است قادر به نگه داشتن همه از آن 180 نفر در هیئت مدیره.

"ما حدود 100 قایق در سال" Schou گفت. "من نمی دانم که ما را در رسیدن به 100 سال جاری است. کل این تاج چیز قطع جریان. ما امیدوار به ایجاد 80.

"ما نمی گذاشته کسی کردن. ما قصد داریم به نگه داشتن آنها را در رفتن. ما هنوز در حال ساخت قایق. و ما در حال ساختن قایق به طوری که آنها می توانید کار خود را نگه دارید و نگه داشتن اقتصاد رفتن. همه شده است اجتماعی فاصله. ما شده ایم تمیز کردن همه چیز. من فکر می کنم اجتماعی فاصله شده است یک موفقیت بزرگ است."

Schou و دکتر آصف اعظم رئيس جمهور از جامعه پزشکی بیمارستان جنوب غربی فلوریدا همسایه هستند که منجر به نه تکنولوژی ساخت ماسک.

اعظم مجهز به قایق شرکت با Halyard H600 چرخید پلی پروپیلن ماده ای است که نمی توان نفوذ توسط آب باکتری ها یا ذرات که با آن به ماسک.

"ما بیش از 1000 ماسک" گفت: Schou که همچنین سازمان غذا رانندگی با کیپ کرال مراقبت از مرکز. "بسیاری از مردم هر حال نمی مواد غذایی است. بسیاری از مردم رو گذاشته. به همین دلیل ما آمد تا با ایده درایو مواد غذایی.

"ما فقط تلاش برای نگه داشتن اقتصاد و کمک به یکدیگر است. امیدوارم ما می توانیم این چیز با بیش از."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن