در تلاش برای جایگزین کردن آلاینده سپتیک تانک فاضلاب خطوط در حال حاضر گسترش در سراسر استوارت

تایلر Treadway Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 15, 2020به عنوان شهرداری های سر

توسط ABTINNEWS در 25 تیر 1399

به عنوان شهرداری های سراسر فلوریدا ببینید سال از پروژه ها به سوئیچ خوابگاه از آلودگی مخازن سپتیک برای محیط زیست دوست, سیستم فاضلاب جلوتر از آنها استوارت willsoon بود به دنبال در سپتیک تانک آن آینه دید عقب.

تمام خوابگاه در استوارت در حال حاضر فاضلاب خدمات موجود و یا خواهد شد در هفته آینده یا بیشتر.

"استوارت به طور کامل sewered گفت:" استوارت آثار عمومی مدیر دیو پیترز.

حدود هشت سال پیش در این شهرستان آغاز کرده است در یک پروژه به تغییر آن باقی مانده 2,200 مسکونی با استفاده از سپتیک تانک به سیستم فاضلاب شهری.

مسئولان شهرستان انتظار می رود $9.8 میلیون دلار پروژه برای اجرای خطوط فاضلاب به همه کسانی که از خوابگاه را از 10 سال.

پیترز گفت: او با امضای مدارک به آخرین خط تایید شده توسط وزارت فلوریدا حفاظت از محیط زیست هنگامی که او متوجه شد که نقطه عطف رسیده بود.

"این یک مناسبت مهم," او گفت:. "ما در حال انجام در حال اجرا خط."

که راه استوارت عمل گفت: شهردار مایک مایر. "ما همین حالا سر و صدای زیادی را در مورد آن; اما وقتی که می آید به سپتیک-به-فاضلاب و محیط زیست کار و پروژه های ما در لبه برش. ما با قرار دادن پول ما که در آن ما است و مبارزه برای سلامت سنت لوسی رودخانه است."

استوارت در مورد 3,300 مسکونی خواص پطرس گفت. حدود 1100 از آنها در حال حاضر فاضلاب سرویس زمانی که شهر شروع به فشار.

صاحبخانه در آخرین بخش از این شهر به خطوط فاضلاب می توانید شروع به ثبت نام برای خدمات به عنوان به زودی به عنوان DEP نشانه هایی در کار است که معمولا طول می کشد حدود یک هفته پطرس گفت.

تا کنون صاحبان 1,209 از 2,200 خواص است که باید این خدمات در دسترس را امضا کرده اند برای آن است.

اتصال به سیستم فاضلاب داوطلبانه است مگر اینکه خود را به سیستم سپتیک با شکست مواجه شد.

"هنگامی که شما باید فاضلاب خدمات در دسترس" پطرس گفت: "شما نمی قادر خواهد بود برای دریافت یک مجوز برای یکی دیگر از سپتیک تانک."

مشوق هایی برای قلاب

وجود انگیزه برای ثبت نام و قلاب.

برای اولین سال پس از خدمات در دسترس ساکنان شهر باید گزینه پرداخت $5,000 جلو و یا پرداخت $6,000 بیش از 10 سال است.

پس از سال اول هزینه به قلاب تا $8,000.

"اگر شما می توانید پرداخت $5,000 می شود شما بیشتر بنگ برای جفتک انداختن خود" پطرس گفت. "برخی از مردم با کار سپتیک سیستم های پرداخت به عنوان یک نوع از بیمه برای زمانی که سیستم با مشکل مواجه شد."

در بسیاری از شهرداری های سوئیچینگ از سپتیک به فاضلاب می تواند هزینه تا $20,000.

بیشتر: DEP گرانت به مارتین کانتی شامل پول برای سپتیک-به-فاضلاب پروژه

بیشتر: سپتیک-به-فاضلاب قرارداد تایید شده برای سیوال نقطه

دو چیز کمک استوارت نگه داشتن هزینه های پایین:

  • این شهرستان با استفاده از یک سیستم با یک چرخ است که لغو احکام صادره ی زباله را به قطعات کوچک است که می تواند منتقل و از طریق کوچک و کم فشار و خطوط آن بسیار ارزان تر برای نصب از متعارف جاذبه-طراحی خطوط فاضلاب و ایستگاه های پمپاژ.
  • شهر دو کمک های مالی بالغ بر $950,000 از تالاب رودخانه هند شورای محلی وابسته به ملی مصب برنامه.

شده است وجود دارد کمی مخالفت با این پروژه پطرس گفت: "از آنجا که آن را داوطلبانه و اکثر مردم می دانند که آن را درست انجام دهید. آنها بحث را به همسایگان خود که در حال حاضر خدمات و معمولا آنها را متقاعد کرد."

در درجه اول یک پروژه مسکونی کسب و کار متعدد در این شهرستان می تواند و باید تغییر از سپتیک به فاضلاب.

"کسب و کار نیز باید تعدادی از گزینه های که آن را به اتصال به سیستم فاضلاب," پطرس گفت: "اما به طور معمول هزینه آن کمی بیشتر از خوابگاه."

نگه داشتن آلودگی

سپتیک به فاضلاب تبدیل به طور کلی دیده می شود به عنوان یک راه خوب برای نگه داشتن آلودگی — به خصوص جلبک شکوفه-تغذیه مواد مغذی مانند نیتروژن و فسفر از آبراه مانند تالاب رودخانه هند.

بیشتر: فلوریدا بودجه پول برای انجام پروژه های زیست محیطی

بیشتر: Wabasso سپتیک به فاضلاب تبدیل خواهد شد جلوگیری از آلودگی

تحت اختلاف است که چه مقدار از آنها کمک کند.

یک سال 2016 مطالعه توسط برایان Lapointe یک استاد پژوهش در دانشگاه فلوریدا آتلانتیک بندر شعبه موسسه اقیانوس شناسی در فورت پیرس برآورد سپتیک تانک در شهرستان مارتین قرار داده و حدود 400000 کیلوگرم نیتروژن در سنت لوسی رودخانه هر سال است.

Gary Goforth یک استوارت محیط زیست, مهندس, مقابله با مطالعه خود را برآورد مخازن حساب 105,000 to121,000 پوند نیتروژن در هر سال.

هر دو اعداد بزرگ, اما آنها کم رنگ در مقایسه با برآورد 1.66 میلیون پوند نیتروژن کشاورزی رواناب افسردگی در رودخانه و و 1.2 میلیون پوند اضافه شده توسط دریاچه اوکیچوبی ترشحات.

بیشتر: دریاچه اوکیچوبی تخلیه نمی سپتیک تانک باعث عظیم شکوفه جلبک

"وجود دارد بسیاری از مطالعات در مورد چگونگی سیستم سپتیک آلوده و تعداد زیادی از شماره های مختلف," پطرس گفت. "من نمی توانم بگویم دقیقا چه مقدار نیتروژن و فسفر ما در حال نگه داشتن از سنت لوسی رودخانه, اما من می دانم که هر سپتیک تانک ما را می سازد رودخانه پاک کن."

فلوریدا در حدود 2.6 میلیون سپتیک تانک, خدمت, حدود 39 درصد از دولت و شهروندان است.

بیشتر: پاک کردن آبراه عمل شامل تطبیق کمک های مالی برای سپتیک-به-فاضلاب

در مورد 120,000 سپتیک تانک در حال استفاده هستند در امتداد ساحل گنجینه. وجود دارد به عنوان بسیاری از 600,000 سپتیک تانک در پنج شهرستان در امتداد رودخانه هند تالاب.

تایلر Treadway یک محیط خبرنگار که متخصص در مسائل تالاب رودخانه هند. حمایت از کار خود را در TCPalm.com. تماس با او را در 772-221-4219 و tyler.treadway@tcpalm.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن