ایممکلی farmworkers ضروری است اما در میان آسیب پذیرترین به COVID-19

جسیکا رودریگز ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 2:17 PM EDT May 9, 2020اتوبوس خط تا در پارکینگ Fiesta 3 یک فروشگاه تو

توسط ABTINNEWS در 25 فروردین 1399

اتوبوس خط تا در پارکینگ Fiesta 3 یک فروشگاه توقف در ایممکلی. آن را خیلی زود برای خورشید می شود اما کارگران مزرعه سیل در داخل و خارج از فروشگاه. دیگران صبر در خارج از آماده شدن برای هیئت مدیره اتوبوس.

دست شویی ایستگاه نشسته در پایان از بسیاری.

نه بسیار تغییر کرده است در شهر روستایی با وجود فشار اجتماعی فاصله میان COVID-19 بیماری همه گیر.

آنتونیا ریوس یک سبزی جمع نمی ترسم. او ایمان به خدا و همچنین به عنوان برخی از اقدامات او مزرعه است که مصرف باعث می شود او احساس امن است.

ریوس می بیند ، او راه می رود تا به راننده قرار می دهد دست او را به عنوان او squirts برخی از ضد عفونی کننده دست. مشتاق به کار او می شود و تراکم یک صندلی به عنوان انجام حدود 50 کارگر دیگر.

اگر چه آن بوده است چند هفته پس از این مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری فشار اجتماعی فاصله به مبارزه COVID-19 برای کارگران مزرعه در ایممکلی اندازه گیری است که تقریبا غیر ممکن است برای تمرین.

با توجه به سرشماری جمعیت حدود 70 درصد از ایممکلی ساکنان کار در نیروی کار و در حدود 42 درصد از جمعیت در فقر زندگی می کند.

بیشتر: ایممکلی خانواده دریافت غذاهای گرم از طریق مرکز گوادلوپ

و: Benison مرکز ایممکلی اهدا هزاران نفر از لباسهای محافظ و ماسک به NCH

شلوغ اتوبوس و مسکن باعث می شود که در مزرعه کار جامعه یکی از آسیب پذیر ترین جمعیت در جهانی همه گیر.

به همین دلیل ائتلاف کارگران ایموکالی یک کارگر بر اساس حقوق بشر سازمان است اصرار محلی و رهبران دولت به اقدام در حال حاضر قبل از اینکه خیلی دیر است.

این سازمان راه اندازی یک درخواست تماس برای رژیم صهیونیستی. ران DeSantis برای ساخت یک بیمارستان صحرایی در ایممکلی برای کارگران مزرعه به قرنطینه و درمان است.

در این طومار همچنین خواستار کارگران مزرعه ارائه می شود با دنده محافظ مانند ضد عفونی کننده دست رایگان و در دسترس COVID-19 آزمون و اختصاص بودجه عمومی اقتصادی برای کمک به کارگران مزرعه.

'قهرمانان ما سایش و مالش': اولین پاسخ دهندگان خط خارج ناپل بیمارستان برای حمایت از پرستاران

بیشتر: کارگر داستان الهام بخش یک عمل محبت

در حالی که بسیاری از آمریکایی ها کار می کنند از کارگران مزرعه هستند ضروری کارگران: بدون آنها فروشگاه های مواد غذایی با تقریبا هیچ چیز برای فروش.

"یکی از منابع ما برای درخواست فوری در ایممکلی یک بیمارستان صحرایی برای کارگران از آنجا که ما یکی نیست" Lupe گونزالو یک سازمان در درون ائتلاف گفت.

نزدیکترین بیمارستان است و حدود یک ساعت به دور از ایممکلی گونزالو گفت. و اکثر مردم لازم نیست که حمل و نقل روش به دست آوردن وجود دارد.

"در اینجا در ایممکلی آن را واقعا سخت" گونزالو گفت.

بیشتر: ایممکلی بنیاد می یابد خود را جای پای عملا در طول تعطیلی مدارس

روز سه شنبه صبح ذغال سنگ شهرستان کلانتر دست از کیسه های برای ساکنان در ایممکلی که شامل بهداشت موارد مانند ضد عفونی کننده, صابون, خمیر دندان, مسواک و 100 دستکش های پلاستیکی.

نمایندگان نیز خواست ساکنان حفظ فاصله حدود 6 فوت و نمی توان در گروه های بیش از 10 نفر.

اما در ایممکلی توانایی خود جدا وجود ندارد و گونزالو گفت.

این ائتلاف تاکید کرد چقدر دشوار است برای خانواده ها در ایممکلی به خود منزوی کردن آنها باید احساس هر COVID-19 علائم.

CDC دستورالعمل دولت است که وقتی کسی دارای آزمایش مثبت برای coronavirus آنها باید خود منزوی و جدا كردن خود از افراد سالم است. دستورالعمل دولت و مردم باید در خانه بمانند در یک بیمار خاص اتاق خواب و استفاده از حمام های مختلف.

"کارگران مزرعه در اینجا در ایممکلی ندارد و یک فرد اتاق که در آن تنها یک فرد زندگی" گونزالو گفت. "گاهی اوقات وجود دارد تا به 10 تا 12 نفر زندگی می کنند در یک تریلر و گاهی اوقات بین سه تا چهار نفر در یک اتاق."

اگر یک کارگر نیست شما با کروناویروس در محل کار, او گفت:, آنها به احتمال زیاد آلوده در خانه.

ائتلاف این است که جمع آوری حمایت جامعه در تلاش برای به حداقل رساندن آسیب فاجعه بار است که coronavirus می تواند به جامعه است.

"نه تنها کارگران مزرعه نیست که یک صدای" گونزالو گفت: "اما آنها نیز نمی باید به حمایت آنها نیاز دارند در اکثر موارد."

خراردو ریس چاوز یک سازمان در داخل این ائتلاف گفت که در حالی که یک کارگر مزرعه کار ضروری است و اغلب فرد کارگر در نظر گرفته شده است ضروری است و می تواند به راحتی جایگزین.

"این موضوع فقط برای کارگران مزرعه," ریس چاوز گفت. "این چیزی است که همه ما باید در عمل به دلیل آن را تحت تاثیر همه ما در یک راه یا دیگری."

از شنبه بعد از ظهر, سه مثبت COVID-19 موارد گزارش شده در Immoklaee.

اما که می تواند به سرعت تغییر ریس-چاوز گفت.

"مردم در اینجا زندگی می کنند روز به روز با آنچه که آنها کسب" ریس چاوز گفت. "فقر است که می تواند یک عامل محدود کننده. این باعث می شود ایممکلی چوب خشک. آن را گسترش مانند آتش سوزی و ما فقط در راه است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن