ایممکلی جامعه می آید با هم به جشن کلاس 2020

راشل Fradette ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 8:46 PM EDT 22 مه سال 2020شهر ایممکلی با تلاش های مردمی آمد و با هم ج

توسط ABTINNEWS در 3 خرداد 1399

شهر ایممکلی با تلاش های مردمی آمد و با هم جمعه به جشن کلاس خود از سال 2020 از طریق یک رژه خودروهای با پمپ و شرایط.

"ما انتظار داشتند و به دنبال به جلو به رفتن مرحله در یک زن و شوهر از روز و ما قادر به انجام این کار" گوادلوپ Huapilla-پرز ایممکلی دبیرستان کلاس جمهور گفت:. "فقط این اتفاق خیلی خوب است چرا که شما ببینید جامعه با هم برای همه در درجه من."

در این رژه که با حمایت گوادلوپ مرکز Lipman مزارع خانوادگی و ایممکلی بنیاد صف اتومبیل در سراسر از سمینول هتل کازینو.

"ما فقط می خواهیم انجام بیشتر" جیمی Weisinger مدیر روابط اجتماعی و روابط دولت برای Lipman مزارع خانوادگی گفت. "ما درک می کنیم این است که یک شب سرگرم کننده و آن را یک رویداد بزرگ اما ما هنوز هم بسیار غم انگیز است که آنها نمی کنید برای انجام همه چیز عادی تحصیلات تکمیلی را انجام دهد."

بیشتر: Collier مدارس عمومی اعلام کرد قصد دارد به صورت مجازی در مراسم فارغ التحصیلی

حامیان مالی مشغول به کار با سازمان های جامعه آوردن در ایممکلی سالمندان به کمک طرح Weisinger گفت.

حدود 180 ایممکلی دبیرستان سالمندان مانند Huapilla-پرز پر تزئین اتومبیل ها و اتوبوس ها. Huapilla-پرز آویزان Michigan State flag بر روی یک کامیون همراه با "Class 2020" بالن.

ایممکلی دبیرستان فارغ التحصیلی کلاس حدود 490 دانش آموزان Huapilla-پرز گفت.

رژه مسیر رفت و تا جنوب خیابان اول, پایین خیابان اصلی چرخش یک راست در خیابان نهم به ایممکلی مجموعه ورزشی که در آن شرکت کنندگان روبرو شدند توسط کامیون مواد غذایی.

Huapilla-پرز گفت که او تلاش برای برنامه ریزی یک رژه اما او دوست ندارد به اندازه کافی منابع آن را بکشد.

پس از یادگیری در مورد سازمان های جامعه برنامه ریزی رژه Huapilla-پرز پیوست به ارائه دانش آموز ورودی در طراحی این روز است.

"ما نمی قادر به راه رفتن و Lipman (مزارع) در گوادلوپ مرکز و ایممکلی بنیاد آنها را مجبور به بیرون رفتن از راه خود را به ایجاد این اتفاق می افتد اما آنها" Huapilla-پرز گفت.

بیشتر: ذغال سنگ نام مدارس به صورت برجسته سیاه و مربی دیرین ناپل نیکوکار

Huapilla-پرز که برنامه ای برای مطالعه مدیریت کسب و کار در دانشگاه ایالتی میشیگان پاییز آینده گفت: او با تمرکز تلاش های خود را بر "تلاش برای قرار دادن کلمه."

سالمندان و خانواده های آنها به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل و ملبس به ماسک در خارج از اتومبیل های خود را. داوطلبان دست از bandannas برای شرکت کنندگان بدون ماسک.

یک داوطلب Eliud ترجو فارغ التحصیل در سال 2015 از ایممکلی دبیرستان و سنتی ارشد سال است.

"این مایه تاسف است که آنها را مجبور به انجام آن این راه و که ارشد خود را سال آینده به پایان این راه, اما آن را به یکی از به یاد ماندنی برای مطمئن" ترجو گفت.

مشاوره برای کلاس 2020 بود به نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو و نه "اجازه دهید این مجموعه آنها را از هر چه اهداف خود هستند," او گفت:.

ذغال سنگ شهرستان school district طرح مجازی مراسم ژوئن 3, اما سنتی روز فارغ التحصیلی همراه با حافظه های فوق و گرادیان باش لغو شد با توجه به کوروناویروس.

این منطقه نیز میزبانی جشن رویدادهای اگر دستورالعمل اجازه می دهد آن را در تاریخ 24 ژوئیه در هر مدرسه بالا است.

بیشتر: با خالی مدارس و پراکنده مدرسه جوامع ذغال سنگ مديران در حال حمایت از از دور

ارشد رژه ارائه شده به دانش آموزان فرصتی برای جشن و پدر و مادر یک فرصت برای لذت بردن فرزند خود دستاوردهای مری لو Navarrete گفت.

او پسر سباستین یک ایممکلی دبیرستان فارغ التحصیل ارشد آمد یک راه طولانی برای رسیدن به K-12 نتیجه, او گفت:.

"از آغاز سال آخر خود را من تا به حال اشک در چشمان من فقط فکر او را از ورود به سال آخر خود را و پس از آن این اتفاق افتاده است" Navarrete گفت. "ما گریه اشک شادی و اشک غم, اما ما با هم آمدن و نشان دادن آنها را که ما نا امید نمی شود در آنها است. آن چیزی که آنها می توانند کنترل و که ما می توانیم کنترل است."

سباستین که در طیف اوتیسم قصد دارد برای پیشبرد کار خود را در ایممکلی دانشکده فنی.

سباستین گفت که او هیجان زده در مورد رژه اما نه باران. مادرش گفت: مهم نبود.

"باران بر ما رژه اما ما هنوز در اینجا" Navarrete گفت.

برای یهودا ماری Guerrero ارشد رژه اجازه او را برای خداحافظی با وجود یک "بدترین سناریو مورد."

گرررو که قصد مطالعه پرستاری در دانشگاه ایالتی فلوریدا گفت: او در زمان احتیاطی و به دنبال آن فاصله در حالی که در تعامل با دوستان خود.

"حداقل در این راه ما هنوز هم می توانید ببینید هر یک از دیگر برای آخرین بار" Guerrero گفت. "هیچ کس نمی دانست که ما در آخرین روز خواهد بود قبل از رخصتی بهار."

گالری عکس: حیاط نشانه جشن سالمندان دبیرستان

پیش از این رژه را شروع Huapilla-پرز گفت که او احساس کمی غم انگیز بازتاب در زمان او در ایممکلی. رژه هنوز هم اجازه می دهد او را به یک حافظه ویژه, او گفت:.

"من همیشه به یاد داشته باشید که جامعه گرد هم آمدند و به همه این چیزها به هر ارشد احساس خاص احساس قدردانی و که همه چیز ارزش آن را" Huapilla-پرز گفت.

راشل Fradette یک خبرنگار آموزش و پرورش برای ناپل اخبار روزانه. او در توییتر دنبال کنید: @Rachel_Fradette ایمیل خود را در rfradette@gannett.com.

لطفا در نظر گرفتن اشتراک در حمایت از روزنامه نگاری در حیاط خلوت خود را.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن