"من یک گوشی معجزه': Shasta County زن که گرفتار COVID-19 منتشر شده از بیمارستان

مت Brannon ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 7:04 PM EDT آوریل 8 سال 2020یک Cottonwood که صرف 35 روز در بیمارستان بستر

توسط ABTINNEWS در 20 اردیبهشت 1399

یک Cottonwood که صرف 35 روز در بیمارستان بستری با توجه به coronavirus سرانجام منتشر شد جمعه.

پس از یک ماه خسته کننده است که در آن بازیابی نبود تضمین بث Lacey Dearman می خواهد داستان خود را به یک چراغ امید برای دیگران رفتن را از طریق COVID-19 کابوس. او تبدیل 72 در روز شنبه.

"من انتوبه سه بار در یک ماه در حالی که برای. اکثر مردم زندگی نمی کنند از طریق که در سن 72," Dearman گفت. "من یک گوشی معجزه است."

زمانی که Dearman برای اولین بار شنیده ام از coronavirus این فقط یک خبر جالب داستان است. او به خاطر احساس مانند او هرگز این ویروس هستند.

او گفت که او و شوهرش به Dearman هستند اعضای ردینگ ایمان کلیسای مجمع.

"او یک درهم," او گفت:.

مقامات بهداشت عمومی در نهایت یاد بگیرند که 75 سال آورده بود coronavirus به ایمان کلیسای مجمع در اواسط ماه مارس پس از چیدن آن را در یک Sacramento County بیمارستان. حداقل پنج نفر دیگر در کلیسا آزمایش مثبت به زودی پس از آن با توجه به کلیسا کشیش و 75 ساله شد اولین Shasta County ساکن به مرگ پس از ابتلا به عفونت است.

که می توانست زمانی که Dearman قرار گرفت. او گفت که او تا به حال شده احساس خستگی و به زودی بیشتر احساس ضعف و گیجی از او در کل زندگی خود را. او و شوهرش به خانه بودند بیمار برای بیش از یک هفته او به پایان رسید تا بودن در بیمارستان بستری با توجه به COVID-19 در اوایل ماه آوریل.

Coronavirus خبر: پاستور در ردینگ کلیسا با COVID-19 شیوع صحبت می کند در مورد دست زدن به بحران

روز بعد شد مارس 3 و Dearman دختر ناتالی Benfer گفت: او رفت و به بررسی مادرش در صبح است. زمانی که Benfer زدم درب او بدون پاسخ.

Benfer برخوردی خشن روبرو اطراف رفتن را از طریق دروازه برگشت و به دنبال از طریق پنجره. او گفت: او را دیدم او مادر دروغ گفتن بر روی زمین توسط درب جلو. او به نام او و Dearman پاسخ داد که او تا به حال افتاده بود و داشتن مشکل در تنفس.

"او بیش از حد ضعیف به عقب بر گردیم تا" Benfer گفت. "او نمی تواند به تلفن خود را."

Benfer به نام 911. او به خاطر دیدن Cottonwood آتش نشانان می رسند. او حتی عذرخواهی به صورت بالقوه در معرض آنها را به ویروس.

Dearman به یاد پرسنل اورژانس در تلاش برای ارزیابی او اندازه گیری آگاهی او را با پرسیدن که چه کسی رئیس جمهور است.

"من نمی دانم" او گفت:. "من اهمیتی نمی دهند. فقط من زخم التیام یابد."

مبارزه را از طریق درد

Dearman گفت: او را به یاد داشته باشید بسیاری از جزئیات در مورد سوار آمبولانس و یا ورود در رحمت مرکز پزشکی. او گفت: او تحت سه لوله — یک روش که در آن یک لوله می رود در داخل بدن خود را برای کمک به شما نفس در ونتیلاتور.

"من به یاد داشته باشید, بسیار, به جز من مبارزه دندان و ناخن," او گفت:.

او گفت که او می تواند بشنود خدا تشویق در سر و قلب: "من نیاز به نگه داشتن شما اینجا بث."

Dearman نبرد با COVID-19 نبود سریع. او حدود 26 روز بر روی یک دستگاه تهویه و حدود 28 روز در رحمت را به واحد مراقبت های ویژه با توجه به دخترش.

"ما فقط بر این باور از آنچه ما شنیده از رسانه ها و ترس است. ما فقط واقعا فکر نمی کنم او کاری می کند که آن را" دختر Benfer گفت. "آن مشقت بار ،

Dearman توصیف درد از ویروس viscerally.

"آن را مانند گرفتن روزانه ضرب و شتم," او گفت:. "مانند کسی است که شما ضرب و شتم با مشت خود را در هر ساعت در هر روز است."

بیشتر: ردینگ Rancheria قرار می دهد و آن برنده شدن در رودخانه کازینو گسترش طرح در 'مکث'

گذشته از درد شدید او گفت: او ادامه داد: به احساس گیجی با پارانویا و حتی برخی از توهم.

او گفت: سخت ترین بخشی که مورد آزمایش قرار گرفت در حالی که محدود در یک "ماهی کاسه" چیزهایی مانند پاکسازی او نای و "من سرفه عمیق درد سرفه."

در یک نقطه Dearman گفت: آنها با قرار دادن یک دوربین پایین گلو او. او گفت که او نمی تواند طعم و مزه و یا بحث و مجبور به نوشتن یادداشت به پرستاران در ورقه کاغذ.

سپس در اوایل ماه مه, او شروع به نفس خود را دوباره.

"این احساس پاک. این احساس تازه," او گفت:. "من آن را دوست داشتم."

"من هرگز'

کارکنان بیمارستان به نظر می رسد به دست گرفته اند و میل به Dearman, هدیه یک جایزه برای گرامیداشت خروج از ICU. Dearman دوست کارکنان بیش از حد.

"آنها در حال هوشمند در اینجا," او گفت:. "آنها خیلی جوان است. آنها مانند جهش آهو صحبت کردن به شما (قبل از آنها) جهش (اتاق)."

Dearman زندگی نمی رفتن تمام راه برگشت به حالت عادی. در حال حاضر او می خواهید او را تغذیه از طریق لوله از یک سری از آماده قوطی در طول روز به عنوان او می آموزد به فرو کردن دوباره.

با خانه در افق Dearman نمی توانید صبر کنید برای دیدن دخترش به نقاشی آبرنگ او را نگه دارید "grand سگ" مانند کدو تنبل, میناکاری و قرار دادن خودش در وزش خرس آغوش گرفتن از شوهرش.

او به عنوان برگ COVID-19 پشت او گفت که او حمل با یک لایه اضافی از مراقبت و همدلی است.

"من به انجام چنین عمیق درون گرایی," او گفت:. "من به مردم نگاه متفاوت در حال حاضر. من فقط داخل. همه ما زخمی و ما همه به یکدیگر نیاز دارند."

"من می خواهم به خدمت و فقط به اشتراک گذاشتن داستان من با افراد دیگر است."

Dearman گفت که نه فقط صحبت کنید. او واقعا می خواهید مردم به او در پیدا کردن پروفایل در Facebook, بث Lacey Dearman و اضافه کردن او به عنوان یک دوست و یا رسیدن.

"من هرگز داد" Dearman گفت. "آن شدید ... اما با مراقبت با کیفیت و قدرت درونی شما می توانید آن را ضرب و شتم."

ورزش: محقق-ورزشکار فینالیست نام دو ظهور خواهد کرد به عنوان برندگان

مت Brannon را پوشش می دهد سیاست نظام عدالت کیفری و اخبار برای ثبت شوند. او را دنبال کنید در توییتر @MattBrannon_RS. حمایت از پوشش محلی و نگه دارید تا با شمال کشور برای عنوان کمی تا $1 در ماه است. مشترک شدن در امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن