اگر NFL تیم پاداش در پیش نویس برای استخدام اقلیت ها نباید میامی دلفین ها استفاده کرد ؟

Hal حبیب پالم بیچ پستمنتشر شده 7:00 PM EDT مارس 19 سال 2020NFL صاحبان در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک نشست

توسط ABTINNEWS در 30 اردیبهشت 1399

NFL صاحبان در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک نشست مجازی سهشنبه در که آنها را بشنود دو پیشنهاد برای تشویق اقلیت hirings. اگر پذیرفته باشگاه است که مطابق خواهد بود پاداش های کشویی در پیش نویس است.

دلفین ها شده اند در خط مقدم اين hirings — تنها تیم در NFL با سر مربی و مدیر کل — اما باید صاحب استفان راس انتظار می رود به طور خودکار برای رای دادن به تغییرات ؟

راس تاسیس یک ابتکار ترویج برابری در ورزش شناخته شده به عنوان افزایش, اما زمانی که این طرح برای بحث آورده, او در حقوق خود را به سوال بپرسید.

یعنی: اگر اقلیت hirings در حال رفتن به پاداش در پیش نویس نمی دلفین ها لیاقت سود ؟

اگر صاحبان بلک چرا که آنها آن را به عنوان یک عطف به ماسبق پاداش خواهد آنها نه در اثر بود مجازات دلفین ها برای اینکه جلوتر از هر کس دیگری ؟

بیایید روشن شود: این است که هیچ راه این است که به نشان می دهد که راس ندارد استخدام و مردان بر اساس شایستگی.

هنگامی که او را ترویج Grier به مدیر کل و هنگامی که او را استخدام کرد فلورس از جدید انگلستان میهن پرستان' کارکنان آن بود که او فکر کرد که هر یک را دلفین ها بهتر است.

بیشتر: دلفین ها را انتخاب کنید توا Tagovailoa به بعدی خود را حق رای دادن QB

جیم اسب یورتمه رو مشخص پیشنهادات در NFL.com جمعه, اشاره به این که تنها سه نفر از این گذشته 20 جای خالی پر شد توسط یک فرد از رنگ.

آن را تغییر آشکار شد در افق در سوپر باول هفته در میامی.

"روشن است ما که در آن ما می خواهیم به در این سطح" کمیسر راجر Goodell گفت: در طول سالانه خود کنفرانس خبری. "ما مقدار زیادی از کار است که رفته است به نه تنها رونی حکومت اما ما سیاست های کلی. روشن است که ما نیاز به تغییر و انجام کاری متفاوت است. وجود دارد هیچ دلیلی برای انتظار دارند که ما در حال رفتن به یک نتیجه ای متفاوت در سال آینده بدون این نوع تغییرات است."

این رونی قانون نیاز به باشگاه به مصاحبه حداقل یک اقلیت نامزد برای سر مربیگری یا ارشد فوتبال عملیات و موقعیت. هفته آینده صاحبان باید این گزینه از دو برابر است که مورد نیاز و گسترش آن را به هماهنگ کننده دهانه.

به عنوان اسب یورتمه رو نوشت و با وجود پیشنهاداتی که دریافت خواهد کرد توجه:

  • یک طرح از بین بردن ضد دستکاری قانون است که اجازه می دهد تا باشگاه ها برای جلوگیری از دستیار مربیان از مصاحبه برای شغل هماهنگ کننده در جاهای دیگر. کسانی که مشاغل سنتی steppingstones به سمت سر مربیگری شغل.
  • دوم تیم که استخدام اقلیت ها خواهد بود پاداش در پیش نویس قبلی این مربی فصل دوم. اسب یورتمه رو با استناد به منابع که صحبت ناشناس نوشت که تیم خواهد بود افزایش شش, نقاط در دور سوم. اگر آنها استخدام یک اقلیت نامزد برای اجرای فوتبال عملیات آنها خواهد پرش 10 نقاط.

اما — و این ممکن است مورد علاقه خاص به راس — تیم ها را پر کنید که در هر دو سمت با اقلیت نامزدها در همان سال می تواند دو شیب حرکت تا 16 مکان.

Grier شده در NFL 25 سال تمام با دلفین ها و نامگذاری شد جنرال موتورز در ماه ژانویه 2016. فلورس شده بود پرستان' عملا دفاعی هماهنگ کننده زمانی که او استخدام روز پس از 2019 سوپر باول.

قطعنامه آرامش بخش مصاحبه قوانین را اعمال می شود از پایان فصل به طور منظم تا مارس 1, ارائه دهانه برای "واجد شرایط" نقش به عنوان عملیات دفاعی و یا ویژه تیم هماهنگ کننده. Goodell را به صلاحدید خود از بین ببرد به حل و فصل اختلافات در آنچه به منزله یک "واجد شرایط" فرصت. تیم را دریافت خواهید کرد یک سوم دور جبرانی انتخاب کنید اگر آنها از دست رفته یک فرد از رنگ به تیم دیگری اگر نقش جدید است سر مربی یا مدیر.

برای بهترین پوشش ورزشی در منطقه, لطفا اشتراک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب