"من فقط نمی تواند انجام این کار است.' رفتند از پدر و مادر چشم پوشیدن مدرسه خانه

جیلیان Flaccus آسوشیتد پرسمنتشر شده 2:06 PM EDT Apr 21, 2020سرخوردگی نصب است که بیشتر خانواده ها در سراسر ایال

توسط ABTINNEWS در 2 اردیبهشت 1399

سرخوردگی نصب است که بیشتر خانواده ها در سراسر ایالات متحده خود را وارد کنید دوم و یا حتی سوم هفته آموزش از راه دور — و برخی از ضعف پدر و مادر می گویند از آن خواهد شد خود را آخرین.

در میان رگبار گلوله از نرم افزار آموزش تصویری دیدار با یو پی اس و از طریق پست الکترونیکی تکالیف است که عبور به عنوان همه گیر خانه و مدرسه و برخی نا امید و خسته از پدر و مادر در انتخاب قطع ارتباط به طور کامل برای بقیه سال تحصیلی. دیگران قراردادن همه آنها در مدرسه کودکان کار را به آخر هفته و یا هفته برای کمک به کودکان خود را با ارزش یک هفته از تکالیف در یک روز.

"ما سعی کردیم آن را به کار هفته اول. ما کنار هم قرار دادن یک برنامه در, و آنچه ما دریافتیم این است که وادار کردن کودک این است که آن جوان به جعلی آموزش وضعیت واقعا سخت گفت:" الکساندرا نیکلسون که پسر در مهد کودک در یک شهر خارج از بوستون.

"من می خواهم به جای او سازمان دیده بان کلاسیک گودزیلا, فیلم و بازی در حیاط و تظاهر به جدی به جای شکل اساسی ریاضی است."

که استرس تنها مرکب برای خانواده های دارای چند فرزند در گریدهای مختلف و یا زمانی که پدر و مادر کار ساعت های طولانی در خارج از خانه. در برخی موارد خواهر و برادر بزرگتر باید به آنهایی که جوان در طول روز می روم و هیچ وقت برای مدرسه کار می کنند.

"من فکر می کنم فشار است و من فکر می کنم آن را حتی بیشتر برای برخی از ما خانواده های کم درآمد. آن را کاملا قریب به اتفاق گفت:" راشل مروارید ارشد برنامه افسر دوستان از کودکان است. پورتلند اورگان بر اساس ملی غیر انتفاعی است که جفت پرداخت مربیان با خطر کودکان است.

"بسیاری از خانواده های ما در حال حاضر احساس آنها انجام نمی دهد به اندازه کافی زمانی که آنها در حال کار بسیار سخت و من از ترس آنها ترس آنها از شکست در آن است."

پدر و مادر در سراسر ایالات متحده نگران هستند کودکان خود را در حال سقوط به خصوص در پایین درآمد خانواده. در خانواده که در آن پدر و مادر کسب کمتر از $50,000 در مجموع سالانه 72 درصد حداقل تا حدودی نگران کودک خود را در حال سقوط و تحصیلات دانشگاهی در مقایسه با 56 درصد والدين در بالا-درآمد خانوار با توجه به اواخر مارس نظرسنجی توسط آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش است.

Meghan پرونه یک پرستار حتی نمی تواند شروع به کمک به او 8 سال با مدرسه او تا پس از او به خانه از محل کار و تمیز از شام. شوهرش در حال کار از خانه است اما صرف بیشتر از هفته ای پر از سوراخ در زیرزمین زیرا کار او این است که به طور عمده با تلفن انجام می شود. است که برگ های زن و شوهر در درجه دوم به نظارت او 2 ساله است.

به عنوان یک نتیجه, خانواده تحت فشار قرار دادند و بارگیری بار از مدرسه به تعطیلات آخر هفته و تلاش می کند به خودرا برای امتحان اماده آنجا به مدت دو روز به عنوان آنها می توانند. های اخیر یک شنبه Perrone است و تمام پروژه های علمی در 10 p. m.

"ما نمی لوکس در حال حاضر به کار نمی شود. برخی از مردم در حال کار در همه آنها می توانید زمان را به انجام این مسائل اما برای ما فقط یک گزینه نیست" گفت: پرونه زندگی می کند که در Ebensburg پنسیلوانیا.

بیشتر خواهد شد در شمال بيمارستانهای دولتی آماده می شود ممکن است افزایش coronavirus موارد ؟

بیشتر: شستا جامعه مرکز بهداشت می تواند تبدیل به تلفن همراه دوم آزمون سایت

کسانی که با کودکان بزرگتر ممکن است به مراتب بهتر است اما هنوز هم پدر و مادر باید پیگیری زمان برای ویدیو چت با معلمان و مطمئن شوید که تمام تکالیف در حال اتمام است.

سارا Karpanty, 44, یک مادر دو دانش آموزان میانه در رونوک ویرجینیا گفت: واقعیت لگد در هفته گذشته هنگامی که بهار به پایان رسید و صفحه اصلی آموزش آغاز شد.

"من می خواستم برای رسیدن به یک موقعیت جنین و پنهان" گفت: Karpanty استاد از حیات وحش زیست شناسی در ویرجینیا است که در آموزش او را خود دانش آموزان آنلاین.

پسران در سن 12 و 13, مستقل هستند اما هنوز هم نیاز به راهنمایی مرور فن آوری های جدید. کلاس های خود را شامل ثبت تصویری از معلمان آنلاین آزمونها و گاه به گاه تعاملی زوم تماس بگیرید.

"وقتی این همه آغاز شده ما همه مانند" خدا را شکر بچه ها نیست, تاثیر,'," او گفت: با اشاره به کروناویروس خود را. "اما ما باید صادقانه بچه ها درست نیست."

بسیاری از مدارس تاکید دارد به پدر و مادر است که منحنی یادگیری است که تند و برخی از معلمان سعی کنید برای جلوگیری از مهلت روزانه به جای اجازه دادن به دانش آموزان برای رفتن سرعت خود را.

کالیفرنیا بالا, معلم مدرسه, سوزان چسباننده گفت: این فناوری می تواند خسته کننده و ناقص است. بسیاری از برنامه های مدارس ابتدایی در حال حاضر باید تکیه می کنند -- با نام مثل بالا و پایین رفتن و حماسه و IXL -- تنها در نظر گرفته شده به عنوان یک ابزار به منظور افزایش یادگیری در کلاس درس و یا به اشتراک گذاری کار دانش آموزان با پدر و مادر.

"این است که بسیار خام پانسمان ما در حال قرار دادن بر روی یک زخم. ما فقط به انجام بهترین ما می توانیم" گفت: چسباننده است که با استفاده از زوم و گوگل کلاس درس به تدریس اقتصاد AP تاریخچه و دولت در ال سریتو دبیرستان در نزدیکی سان فرانسیسکو.

"یک فیلم نمی تواند نگاه در چهره فرزند خود را و ببینید سردرگمی. یک معلم می تواند انجام دهد که" او گفت:.

او نگران این نسل از دانش آموزان ممکن است تا پایان درد و رنج, تحصیلی, اجتماعی و عاطفی است.

بیشتر: Shasta County مقامات بهداشت ارزیابی کاستن از محدودیت ویروس

در سراسر جهان پدر و مادر و مدارس روبرو هستند چالش های مشابه. در ایتالیا این ویروس اولین کانون در اروپا و مدارس سعی در انطباق با آموزش آنلاین با پر از لکه میزان موفقیت. در برخی از بخش هایی از ایتالیا سخت است-آمار شمالی بسیاری از مدارس رفت و هفته بدون اختصاص درس و یک پدر و مادر خود گفت: دبیرستان سن پدر رفت و دو ماه بدون درس ریاضی.

کارا Illig یک مادر از سه در Ebensburg پنسیلوانیا در نهایت شکست یک روز در هفته گذشته.

چهارم-درجه به شش زبان انگلیسی تکالیف همه به دلیل در پایان روز. او درجه دوم دختر تا به حال برای ساخت یک جدول که حمایت از یک فرهنگ لغت تنها با استفاده از چاپگر کاغذ و مقوا و نوار مجرای. او به سختی می تواند به پیگیری تکالیف خود را چهار مدرسه حساب ایمیل گوگل 12 livestreams و نگرانی های خود به او انتقال به یک کار جدید در حالی که کار از خانه.

"من احساس مانند یک شکست. من فکر کردم من فقط می تواند این کار را انجام نمی'," او گفت:.

او ارسال یک پیام خصوصی پدر و مادر, معلم, سازمان گروه در Facebook و پرسید: "آیا هر کس دیگری با داشتن یک زمان سخت با نگه داشتن همه از این؟"

او افزود: "من تمام Facebook تغذیه چیزی جز عکس هایی از خوشحال, سازمان, خانواده, نشسته با هم در آشپزخانه انجام classwork و من می توانم مربوط نیست." پست بلافاصله بیش از 70 پاسخ بسیاری از آنها حمایت به دست آورده و او یک تماس از یک کمی تحریک شده مدیر مدرسه, او گفت:. در روز منطقه گفت: معلمان به دیگر اختصاص به کار با روزانه یک مهلت.

Illig معتقد است او ژولیده برخی از پرهای اما او نشانی ' تی آن را پشیمانی.

"این فقط یک وضعیت وحشتناک و همه ما در حال تلاش برای انطباق و زنده ماندن است."

آسوشیتد پرس نویسندگان نیکول Winfield در رم کالین بری در میلان و جیمی Keaten در ژنو کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن