من-5 مسافران هشدار داد تاخیر عمده در جنوب Dunsmuir

Mike Chapman ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 1:06 PM EDT Jul 3, 2020رانندگان در نظر گرفتن بین 5 فقط در جنوب Dunsmuir

توسط ABTINNEWS در 13 تیر 1399

رانندگان در نظر گرفتن بین 5 فقط در جنوب Dunsmuir می توانید انتظار تاخیر طولانی این چهارم جولای تعطیلات آخر هفته از جمله چهار ساعته منتظر جمعه.

من-5 است را به یک خط در هر جهت جنوب Dunsmuir نزدیکی شستا و Siskiyou county مرز در سیمز جاده و راه آهن جاده پارک overcrossings با توجه به عمده پل پروژه جایگزینی کالیفرنیا بخش حمل و نقل گفت.

"این ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته, Caltrans منطقه 2 مشاوره رانندگان که قصد سفر در امتداد بزرگراه بین ایالتی 5 لطفا به برنامه ریزی و انتخاب بهترین روز و زمان برای ضربه زدن به بزرگراه" Caltrans سخنگوی ماریو منتالوو گفت.

با توجه به افزایش تعطیلات ترافیک عمده پشتیبان گیری به احتمال زیاد در عازم شمال خط من-5 در تمام طول روز جمعه و برای southbound ترافیک پنج شنبه.

علاوه بر کاهش محدودیت سرعت ارسال نشده اند.

"لطفا آهسته و آماده برای متوقف کردن. تغییر پیام آیات در حال حاضر در محل جلوتر از پیش بینی تاخیر مشاوره رانندگان به سرعت پایین" با توجه به Caltrans.

Mike Chapman یک خبرنگار و عکاس برای ثبت افکن در ردینگ, کالیفرنیا. او روزنامه حرفه ای دهانه وایریکا و ابراز پیروزی از اکتشاف در شمال کالیفرنیا و واشینگتن بشویید. او را دنبال کنید در توییتر @mikechapman_RS. مشترک شدن در امروز!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن