طوفان آگهی جیمز بلیک: ACC 11-برنامه بازی 'ساخته شده بیشتر حس' به عنوان نوتردام می پیوندد

تام D'angelo پالم بیچ پستمنتشر شده 9:45 PM EDT Jul 29, 2020شانس ایرلندی منجر به ACC نجات نوتردام برای سال 2020

توسط ABTINNEWS در 9 مرداد 1399

شانس ایرلندی منجر به ACC نجات نوتردام برای سال 2020 فصل فوتبال.

این کنفرانس منتشر شد بلند پروازانه مدل جمعه در میان coronavirus همه گیر است که شامل نوتردام و کنفرانس گرد هم آمدن برای یک سال و تمام 15, تیم 11 بازی از جمله 10 در این کنفرانس است. این طرح به شروع فصل آخر هفته از سپتامبر. 12.

"ما احساس تصمیم ما امروز به حرکت رو به جلو با 10 -, کنفرانس, بازی, برنامه, یک, غیر, کنفرانس چیزی است که ساخته شده بیشتر حس" Miami Hurricanes مدیر ورزشی جیمز بلیک گفت: در زوم کنفرانس تماس بگیرید. "همه ما آن را تشخیص دهد احتمالا بسیار aspirational. در یک دنیای کامل آن را در تمام بازی های خارج از سپتامبر. 12 اما من فکر می کنم ما همه آگاه وجود دارد در حال رفتن به برخی از چالش است."

بیشتر: ACC رفتن به 10 به علاوه یک برنامه برای کالج فصل فوتبال

بیشتر: نظر: چرا ACC را باید در نوتردام برای فوتبال حتی اگر برای یک سال

میامی و ایالت فلوریدا اضافه شده اند و خیمه های بازی. این طوفان سفر خواهد کرد به لیگ نیروگاه کلمسون و Seminoles بازی نوتردام در ساوث بند, Ind.

برنامه ریزی مدل تایید شده توسط سازمان لیگ حکام. کنفرانس برنامه بودند دوباره به سعی کنید به تیم به عنوان بسیاری از بازی ها در منطقه خود را به عنوان امکان پذیر است و این بخش حذف شد. هر تیم می تواند به حفظ یک کنفرانس بازی است که باید از بازی در "خانه دولت" از ACC تیم. ACC قهرمانی بازی خواهد بود تحت فشار قرار دادند به هر دو Dec. 12 یا 19 و هنوز هم می تواند در بانک مرکزی امریکا ورزشگاه در شارلوت. که به هر تیم یا دو یا سه باز تاریخ در مورد تنظیمات باید به ساخته شده به دلیل بیماری همه گیر.

"هیئت مدیره تصمیم به ارائه یک مسیر اگر بهداشت عمومی ارشاد اجازه می دهد تا برای حرکت رو به جلو با رقابت" ACC کمیسر جان Swofford در بیانیه ای گفت. "ما نهادهای متعهد به در نظر گرفتن اقدامات لازم برای تسهیل بازگشت در شیوه ای امن و مسئول. ما می دانیم که ما ممکن است نیاز به زیرک و ایجاد تنظیمات در آینده است. ما خواهد بود به عنوان آماده به عنوان امکان پذیر است که باید نیاز بوجود می آیند."

بیشتر: Miami Hurricanes جدید سال 2020 فوتبال برنامه ویژگی های کلمسون FSU به عنوان ACC تغییرات مدل

بیشتر: جدید 2020 ایالتی فلوریدا فوتبال برنامه شامل نوتردام سفر در 10-بازی با فرمت ACC

نوتردام خواهد بود واجد شرایط برای رقابت در این کنفرانس قهرمانی بازی که از ویژگی های تیم با دو تا از بهترین سوابق و برای ACC نقطه در نارنجی کاسه. همه تلویزیون درآمد برای سال 2020 فصل از جمله 15 میلیون دلار برای نوتردام خانه های تلویزیونی توسط NBC به اشتراک گذاشته خواهد شد به همان اندازه با همه 15 نهاد.

در حالی که هر تیم در کنفرانس مخالفان شناخته شده هفته به هفته برنامه اعلام نشده است.

میامی می افزاید: کنفرانس بازی در کلمسون در ایالتی کارولینای شمالی و در لوئیزویل. دیگر آن کنفرانس بازی: در خانه برابر ایالتی فلوریدا, Georgia Tech, North Carolina, پیتسبورگ و ویرجینیا; at Virginia Tech و بیدار ،

"میامی-Clemson بازی است که برای رفتن به یک مقدار زیادی از ملی قرار گرفتن در معرض, که فوق العاده است برای ACC آن را بزرگ برای فوتبال کالج و آن را بزرگ برای مردان جوان در برنامه ما است که این فرصت را به بازی در مقابل یک تیم مانند کلمسون" جیمز گفت.

Clemson موفق به کسب 38 از آن گذشته 40 به طور منظم فصل ACC بازی. ببر شکست میامی 38-3 در سال 2017 ACC بازی مسابقات قهرمانی.

میامی غیر همایش بازی خواهد بود در برابر هر دو معبد واگنر یا UAB. هر سه در اصلی برنامه. این طوفان از دست داد بازی خود را در ایالت میشیگان که ده بزرگ آن اعلام کرد که کنفرانس بازی تنها.

ایالتی فلوریدا جدید بازی های کنفرانس: Georgia Tech, کارولینای شمالی و ویرجینیا در خانه; در دانشگاه دوک و نوتردام. این Seminoles حفظ خانه بازی در برابر کلمسون و پیتسبورگ و بازی در لوئیزویل میامی و ایالتی کارولینای شمالی.

این Seminoles انتظار می رود برای حفظ بازی خود را در برابر فلوریدا اگر SEC اجازه می دهد تا غیر از کنفرانس بازی.

نوتردام در حال حاضر بازی های برنامه ریزی شده در برابر ACC مخالفان Wake Forest, Pittsburgh, Duke, Clemson, Georgia Tech و لویی. ایرلندی اضافه کردن بازی های خانگی برابر ایالتی فلوریدا و سیراکیوز و بازی در کالج بوستون و کارولینای شمالی است.

ACC مشاوره پزشکی گروه شده است در جلسه هفتگی از بهار برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد تاثیر COVID-19 ACC دانشگاه و دو و میدانی بین دانشکده. این گروه توصیه می شود حداقل استاندارد برای هر دانشگاه به دنبال که شامل هفتگی تست برای تماس نزدیک ورزشی استاندارد برای گزارش مثبت نتایج آزمون ها و پروتکل برای تمیز کردن و مطابق با اصول بهداشتی مناطق رقابت.

جیمز گفت: بازیکنان فوتبال تست خواهد شد یک بار در هفته در عرض 72 ساعت از هر یک از بازی.

"اگر ما می خواهیم به فوتبال کالج, آن وقت همه ما را به انجام بخشی از ما را برای پایان دادن به این بیماری همه گیر" جیمز گفت. "جوانان ما در برنامه ما ... آنها می خواهند به رقابت آنها می خواهند به تجربه. برای همه ما است که طرفداران فوتبال کالج و کالج ورزشی طرفداران ما نیاز به انجام بخشی از ما را به مطمئن شوید که ما در حال کمک به پایان دادن به این بیماری همه گیر."

جیمز گفت: این دانشگاه در حال کار با راک ورزشگاه دلفین ها و میامی-Dade شهرستان به درک درستی از آنچه ظرفیت خواهد بود برای بازی های خانگی است.

"ما شده اند با توجه به اینکه تعداد و در عین حال" او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن