'فصل طوفان نیست که دور': برای خرید همه گیر می تواند در اوایل دبستان برای فصل طوفان

چاد Gillis فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 9:00 صبح به وقت شرق آمریکا May 12, 2020خرید برای دو هفته ارزش منا

توسط ABTINNEWS در 24 فروردین 1399

خرید برای دو هفته ارزش منابع در یک زمان ممکن است باقی بماند مرسوم در جنوب فلوریدا به دلیل فصل طوفان در راه است.

و اگر چه آن را شروع نمی کند تا ژوئن 1, بسیاری از موارد مشابه شما بوده ام کردن مفید خواهد بود از طریق طوفان فصل است.

وجود دارد دو لیست یکی از فلوریدا وزارت بهداشت برای COVID-19 ویروس و دوم این است که از سازمان ملی اقیانوسی و جوی اداره یا NOAA برای فصل طوفان.

"این تقریبا همان چیزهایی بنابراین مهم است که به نگه داشتن یک لیست برای هر دو" گفت: تنها هاگن از دانشگاه فلوریدا Lee County گسترش خدمات. "لوازم, شربت خانه موارد پزشکی کیت تقریبا تمام کسانی که همه چیز یکسان به طوفان لیست."

بیشتر: جنوب غربی فلوریدا پارک حفظ چهره بازدید کننده کمبود بودجه در میان COVID-19 همه گیر

فلوریدا وزارت بهداشت توصیه می کند در دست داشتن منابع مانند پزشکی کیت کمک های اولیه و کیت هر نوع از کودک و یا سالمند فرمول است که ممکن است مورد نیاز و مواد غذایی برای چند روز.

هر دو لیست می گویند استفاده از خشک سازی به نگه داشتن موارد مهم مانند پرونده پزشکی, بانک, شماره حساب, پول نقد و یک شارژر تلفن همراه.

اما طوفان لیست باید حساب برای آب و هوا: آب و هوا در آن است. این هم یک لیست طولانی از منطقه می تواند بدون معمولی خدمات مانند قدرت برای هفته ها یا حتی ماه ها پس از یک طوفان بزرگ است.

شما باید حداقل یک گالن آب در هر روز برای هر نفر, پخت و پز ابزار و بشقاب و ظروف. یک رادیو با باتری کار و یا یک است که می تواند توسط یک دست لنگ نیز مورد نیاز است.

"یک نکته ما را به یاد داشته باشید که شما باید به فرض شما نمی خواهید به هر گونه قدرت" گفت: Dennis Feltgen سخنگوی National Hurricane Center در میامی. "بنابراین اگر شما پا در گوشت و مواد غذایی منجمد, شما می توانید طبخ که در صفحه اصلی (در طول ویروس) اما این مسئله می شود در طوفان. شما باید به کنسرو و غیر فاسد شدنی و مواد غذایی است."

صلیب سرخ آمریکا سخنگوی آنتونی Tornetta گفت: طوفان همچنین توانایی به قطع ارتباط با جهان خارج است.

"هنگامی که شما در یک طوفان وجود دارد مقدار زیادی از پتانسیل برای فاجعه و تخریب و سپس شما از دست دادن قدرت و شما توانایی به ماندن متصل به خارج می تواند بارها قطع" Tornetta گفت.

خارج از آن لیست هستند تا حد زیادی همان Tornetta گفت.

"آن را حفظ دو هفته تامین مواد غذایی, محصولات خانگی, محصولات," او گفت:. "(در حال حاضر) آن را بسیار آسان معمولا برای مردم به اجرا به فروشگاه و دریافت حوله کاغذی, اما ما می خواهیم مردم فقط به خرید منابع مورد نیاز برای آن دو هفته پنجره است."

Tornetta گفت: هیچ دلیلی برای نگه داشتن در طوفان آماده سازی برای این سال است.

"فصل طوفان نیست که دور خیلی من را تشویق کسی به شروع به آماده سازی و آماده می شود به طور کلی" او گفت:.

غنی سازی است که اغلب مورد نیاز در طول زیادی طوفان بنابراین آمادگی طوفان نمودار NOAA همچنین شامل طوفان کرکره و هر طوفان ایمنی شده است.

Feltgen گفت که او شنیده نشده از هر طوفان آماده سازی کمبود در هر نقطه در جنوب فلوریدا اما افزود که او نمی پیگیری آن نوع از اطلاعات است.

اتصال با این خبرنگار: @ChadGillisNP در توییتر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن