طوفان دوریان: مدل های از دست رفته مرگبار طوفان انفجار و چگونه آن را متوقف

کیمبرلی میلر پالم بیچ پستمنتشر شده 10:49 AM EDT آوریل 2 سال 2020طوفان دوریان این انفجار به 185-mph طوفان و خطر

توسط ABTINNEWS در 13 اردیبهشت 1399

طوفان دوریان این انفجار به 185-mph طوفان و خطر ناک بیکار طول شرقی باهاما شد از دست رفته توسط هوا مدل که دست کم گرفت این ساختمان همکاری بین اقیانوس و جو است.

75-صفحه گزارش منتشر شده در روز دوشنبه توسط National Hurricane Center تواریخ تکامل از مرگبار گربه 5 سیکلون و انتقادات خود پیش بینی کرد که دوریان را گریز از ناهموار هیسپانیولا اختصاص بزرگتر از نرمال خطا در پیش بینی طوفان قدرت نهایی.

همچنین در حالی که مدل ها و پیش بینی های به نام کاهش سرعت در جلو با سرعت نزدیک شمالی باهاما "هیچ یک از آنها نشان داد که دوریان رفتن به غرفه وجود دارد."

"دیگر محدوده پیش بینی کرده بود این طوفان در حال حرکت در سراسر باهاما در استوارتر سرعت و پس از آن حتی به عنوان پیش بینی منتقل کامل مدرک از رکود نیست پیش بینی شده گفت:" مایکل برنان ملی طوفان مرکز طوفان متخصص شعبه ارشد. "مقدار زیادی از آن را تکامل از فرمان جریان است."

دوریان شد قوی ترین طوفان در مدرن پرونده به ریزش زمین در باهاما هنگامی که آن را مورد آزار واقع در ساحل در آرنج Cay, بزرگ, Abaco در سپتامبر. 1, 2019 با 185 مایل در ساعت باد. این جزیره شد raked حداقل طوفان گرمسیری نیروی باد برای سه روز با توجه به گزارش.

بیشتر: 'بالاتر از حد متوسط' فصل طوفان پیش بینی شده در این سال, بالا, کارشناسان می گویند

بیشتر: پناه در طول یک طوفان ممکن است به معنی گرفتن Ubers به هتل ها, درخواست مردم برای ماندن در خانه

این NHC انجام پس از مرگ تجزیه و تحلیل در هر طوفان را پیش بینی کنند. در میان چالش های دوریان پیش بینی شد و همچنین پیروزی. طوفان پیش بینی درستی پیش بینی دوریان شمالی را که به نوبه خود ناشی از آن را به دست جنوب فلوریدا — یک پیش بینی است که بسیاری از مدل های مغایر اما یکی که نگه داشته Broward و میامی-Dade شهرستان از داشتن به موضوع طوفان ساعت و هشدارها.

"مدل های پورنو برای رفتن به جایی که آنها می خواهند" برنان گفت. "بخشی از نقش انسان است که برای حفظ تداوم بنابراین پیش بینی های رسمی نیست و فقط پرش در اطراف."

دوریان چهارم به نام طوفان مشغول 2019 فصل که تا به حال 18 به نام سیستم از جمله شش طوفان است. سه تا از طوفان — دوریان Humberto و لورنزو — بودند دسته 3 یا بالاتر.

دوریان متولد شده از یک موج گرمسیری که نقل مکان کرد و در سواحل غرب آفریقا در اوت. 19. آن را به یک طوفان گرمسیری پنج روز بعد. دوریان رسیده بادگیر سلیمان در اوت. 27 به عنوان یک raggedy سیستم خفگی در هوا خشک قبل از آن را یک حرکت است که طرح میتوانست پیش بینی.

طوفان مرکز گذشت بیش از کوههای سنت لوسیا که jostled آن گردش خون و سرش می دویم. سیستم شمالی که در آن تقویت شده و به یک طوفان.

به جای رفتن بیش از هیسپانیولا آن رشته شرق پورتوریکو.

بیشتر: فصل طوفان 2020: مخروط نیست کاهش این سال; چه این بدان معناست که برای پیش بینی

برنان گفت که او در پیش بینی اتاق که دوریان تحت سریع تشدید است که در زمان آن به 185 مایل در ساعت قبل از ریزش زمین در شمال باهاما. او به نام لحظه "عاقلانه است."

"این ترسناک است چون شما می دانید آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین" او گفت:. "دوریان فقط در زمان استفاده از محیط زیست — کم برشی آب بسیار گرم و بسیار رطوبت بالا."

هنگامی که فشار سیستم شمال دوریان ضعیف فرمان باد فرو ریخت و طوفان کند "تپش بزرگ Abaco برای چند ساعت با بزرگترین خشم" این گزارش می گوید. دوم ریزش زمین اتفاق افتاده در نزدیکی جنوب سوارکاری نقطه Grand Bahama. آن نبود تا از طریق بیش از ایالات متحده چرخش ایست که دوریان شروع انتقال شمال-شمال غرب در سپتامبر. 3.

اگر چه شش دسته 5 طوفان تشکیل داده اند پس از سال 2016 رسیدن به آن پله است که در طول تاریخ نادر است که یکی از دلایل چرا هوا مدل تلو تلو خوردن می تواند در پیش بینی های خود را از قوی ترین طوفان.

جان Cangialosi یک NHC ارشد طوفان متخصص گفت: ميزان خطا در دوریان آهنگ در مورد متوسط بود.

"مشکل این است که تعداد کسانی که یک تفاوت بزرگ را گاهی اوقات" گفت: Cangialosi اشاره کرد دوریان را اجتناب از جزیره برجستگی های سرعت است که می تواند به تغییر آن در آینده. "یک کمی از دست ندهید می توانید همه چیز را با آنچه اتفاق می افتد بعد."

دوریان نیز محصل در کارولینای شمالی در نزدیکی Cape Hatteras به عنوان یک دسته 1 طوفان در سپتامبر. 6. آن را به نوا اسکوشیا یک روز بعد از آن به عنوان قوی پست-tropical cyclone.

این NHC گزارش برآورد دوریان را در شمال شرقی باهاما در $3.4 میلیارد دلار است. آن را به نقل از وزیر بهداشت در باهاما گفت: بیش از 200 نفر در دوریان.

در حالی که دوریان چپ فلوریدا بیشتر صدمه ندیده برنان گفت: یک تغییر کوچک در این طوفان رو به جلو با سرعت می تواند به معنای یک حالت آفتاب و باران سیل آسا.

"ظریف پیگیری تغییرات و تفاوت های ظریف در مرکز و حرکت در کوتاه مدت می تواند بزرگ اثرات جایی که طوفان به پایان می رسد تا" برنان گفت. "شما نمی خواهید به توجه به هر تکان و تلو تلو خوردن, اما یک دلیل وجود دارد ما را در پیش بینی های جدید در هر شش ساعت."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de