چگونه به تفاوت بین علائم کروناویروس و آلرژی

الکسیس سه نفری NorthJersey.comمنتشر شده 9:53 AM EDT May 30, 2020WOODLAND PARK, N. J. — با کروناویروس محدودیت د

توسط ABTINNEWS در 12 اردیبهشت 1399

WOODLAND PARK, N. J. — با کروناویروس محدودیت در محل تعامل با طبیعت ممکن است محدود به یک پیاده روی سریع از طریق محله, اما آن را سخت به اطلاع بهار فنر — آوردن آلرژی فصل با آن است.

علائم آلرژی به افزایش احتمال دارد در طول دو تا سه هفته آینده به تعداد گرده رشد را به هزاران نفر گفت: لئونارد Bielory, استاد, پزشکی, آلرژی, ایمونولوژی و چشم پزشکی در هکنساک نصف النهار دانشکده پزشکی.

"اگر آن را برای ضربه محکم و ناگهانی سرد ما می شود با داشتن یک مقدار باور نکردنی از دانه گرده در حال حاضر" Bielory روز دوشنبه گفت:. "هنگامی که آن را گرم تا با باران ما بدست آن است رفتن به بسیار شدید باز فصل برای درختان. آن را به منفجر شود."

که افزایش یک معضل جدید: برخی از علائم آلرژی مانند سرفه تقلید نشانه هایی از COVID-19. پس چگونه می تواند به افراد مبتلا به تفاوت را بگویید ؟

Coronavirus: این 6 جدید ممکن است علائم CDC اضافه شده به لیست خود را

پیشگیری: چگونه برای تمیز کردن استفاده مجدد یا هک coronavirus ماسک

ترکیب و شدت علائم گفتن است.

بيماران مبتلا به آسم و یا آلرژی که سرفه و تجربه تنگی نفس می تواند به رفع علائم خود را با ينهلرس یا تجویز دارو Bielory گفت.

اما اگر بیمار به COVID-19 کسانی که راه حل های کار نخواهد کرد — و این علائم به احتمال زیاد به مراتب بیشتر شدید. Coronavirus بیماران می تواند شدید اشکال در تنفس. به همین دلیل بسیاری از بستری در بیمارستان نیاز به کمک هواکش که حرکت هوا در داخل و خارج از ریه های مکانیکی.

افرادی که دچار ویروس ها از جمله COVID-19, ممکن است همراه تب در عرض 24 تا 72 ساعت پس از عفونت Bielory گفت.

"تب عمده دیفرانسیل," او گفت:. "شما به طور معمول نمی توانید تب با آلرژی است."

COVID-19 بیماران نیز ممکن است علائم گوارشی و دردهای عضلانی و درد با توجه به آسم و آلرژی بنیاد امریکا است. تا به دو سوم از آنها ممکن است از دست دادن احساس خود را از بوی Bielory گفت. هیچ کدام از این علائم مربوط به آلرژی است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب