چگونه ایممکلی مبتنی بر Mision Peniel تا به حال برای انطباق میان COVID-19 مقررات

سارا مورفی منتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 20, 2020توجه خوانندگان: اخبار مطبوعات و ناپل اخبار روزانه

توسط ABTINNEWS در 30 تیر 1399

توجه خوانندگان: اخبار مطبوعات و ناپل اخبار روزانه همکاری با یک FGCU راه حل های روزنامه نگاری کلاس در طول سال 2020 ترم بهار. این یکی در یک سری از داستان های این دانش آموزان تولید شده است.

نشستن در ماشین بتسی Mondora روابط دستباف ماسک در اطراف سر او و بررسی بازتاب خود را در آینه. آن را فقط به گذشته ظهر روز جمعه در پارکینگ Mision Peniel ایمان غیر انتفاعی بر اساس فراهم می کند که مواد غذایی, لباس و خدمات اضطراری به ایممکلی را کارگر جامعه است.

یک خروس در کنار درب squawks با صدای بلند به عنوان Mondora می شود و سر به سمت درب آماده به صرف بعد از چهار ساعت در بسته بندی کیسه های مواد غذایی به صورت ایممکلی خانواده. در دست خود او حامل یک کیسه از ماسک او به انتظارنشسته بودند با خلاء فیلتر و دوخته از باقی مانده پارچه.

در ماه آوریل این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شده بود و pantries غذایی در سراسر جنوب غربی فلوریدا شروع به انطباق با خدمت بهتر به حجم رو به رشد مردم در نیاز.

ایممکلی در حال حاضر یکی از فقیرترین مناطق جنوب غربی فلوریدا, صفحه اصلی, برای بسیاری از کارگران مهاجر که برداشت تولید برای مزارع بزرگ در این منطقه است. موظف به اقامت در خانه سفارشات و ثابت قطره در فلوریدا اقتصاد قرار داده شده و فشار مالی بر خانواده ها به خصوص برای کسانی که زندگی می کنند به چک چک.

در گذشته Mision Peniel شده باز در روز جمعه اما با توجه به coronavirus خدمات خود را تبدیل به با ارزش است.

"ما در خدمت حدود 400 نفر در هر جمعه گفت:" اموزش DeYoe ماموریت هماهنگ کننده سازمان است.

بیشتر از ایممکلی: دو پزشکی و امداد گروه های ترک ایممکلی با وجود بالا رفتن COVID-19 موارد

بیشتر: Collier موافق به اجاره اتاق در ایممکلی برای coronavirus بیماران به خود منزوی

"به طور معمول همراه با بسته مواد غذایی ما بسته برای خانواده ها روز جمعه ما در خدمت غذاهای گرم به عنوان به خوبی. متاسفانه با های اخیر محدودیت هایی که در محل قرار داده شد برای همه, ایمنی, ما تا به حال برای جلوگیری از سرو غذاهای گرم و توزیع لباس. ما نیز تا به حال تعلیق ما زنان گروه ها و جلسات."

این محدودیت نیست پایین آوردن انرژی است که اموزش و تیم از داوطلبان قرار دادن کیسه های مواد غذایی آنها آماده کند.

به عنوان بتسی پیاده در درب یک تعداد انگشت شماری از نقاب و دستکش داوطلبان در حال حاضر در محل کار, راه اندازی جداول پلاستیکی to-go, کیف و جعبه تولید کند. "با هم می آیند" و "پای آمریکایی" صدا کردن از یک سخنران نشسته زیر حلق آویز صلیب چوبی. آن را نمی طولانی برای خط مونتاژ به فرم و آن را اجرا می کند به کلاسیک بازدید از 60s و 70s به.

دو داوطلب تعداد کیسه های پلاستیکی و پرتاب آنها را در سطل است. سه داوطلب عبور از کیسه های پایین خط قرار دادن یک فرد در چهار سیب زمینی, یک بسته از کدو سبز دو خیار و یک کیسه گوجه فرنگی. یک داوطلب می ایستد در پایان خط به تساوی بسته مواد غذایی و قرار دادن آنها در laundry bin. هنگامی که یک آیتم اجرا می شود چیزی جدید جایگزین آن. در برخی از کیسه های به جای گوجه فرنگی یک کیسه برنج ماکارونی یا بادمجان می رود در عوض.

دور دیگری از کیف دریافت گوشت بسته و هر چیز دیگری Mision Peniel دهکدهای را به خانواده های نیازمند. به عنوان یک عید پاک برای کودکان پلاستیکی تخم مرغ را در یک رنگین کمان رنگارنگ در اندازه های سرگرم کننده به اندازه آب نبات قرار می گیرد در یکی دیگر از کیسه های پلاستیکی پر از نقاشی با مداد رنگی چمن.

وقتی 4 بعد از ظهر بازدید مردم شروع به ورود به جمع آوری بسته خود را برای هفته stewarded توسط داوطلب که فاصله افراد در X اجتماعی را حفظ فاصله.

کیسه های در حال تحت فشار قرار دادند در سراسر میزهای تاشو در درب جلو به نگه داشتن خط در حال حرکت هموار. مردم همچنین باید این گزینه برای گرفتن یک قرص نان و خانواده ها با کودکان بیشتر دریافت اضافی کالا در کیسه های خود را. گاهی اوقات کسی که می پرسد برای بطری آب و یا اگر هر گونه ماسک در دسترس هستند.

"هر کس باید دسترسی به یک ماسک در این زمان" Mondora گفت: ارائه برای کمک به کراوات یکی از ماسک های او برای یک پسر که خواست.

"به عنوان یک خانه-بهداشت و درمان, پرستار, من احساس می کنم برای پزشکی حرفه ای که مشغول به کار در بیمارستان. من آرزو می کنم من می تواند کمک به آنها وجود دارد اما آن را نمی ممکن است برای من در حال حاضر. پس من و ماسک و من آنها را به مردم اینجا که به آنها نیاز دارید."

از اعضای شریک کلیساها به Mision Peniel مانند میثاق کلیسای پروتستان نیز دوخت ماسک هم برای اهدای آنها به ایممکلی جامعه.

در اخیر فشار تقویت شده توسط ائتلاف کارگران ایموکالی دسترسی به بهداشت مناسب-ایمنی و بهداشت تجهیزات تبدیل به یک اولویت بزرگ برای منطقه است. بسیاری از خانواده ها زندگی می کنند در تنگ چهارم و توانایی برای حفظ اجتماعی فاصله می تواند یک چالش. بهسازی ایستگاه در حال تبدیل شدن به شایع تر در زمینه های که در آن فلوریدا تولید و برداشت شده است اما ماسک می تواند دشوار است به آمده است.

"این افرادی که در حال رشد و برداشت ما مواد غذایی" DeYoe گفت.

"آنها نیاز به نگه داشتن خود و خانواده خود را امن است. اگر آنها مریض است و نمی تواند کار هر کس که معمولا اقدام به خرید تولید آنها برداشت خواهد شد بدون."

به عنوان جمعه خوب باد کردن خطوط شروع به خرد شدن و این تیم در Mision Peniel سر خانه و آماده برای شروع همه را دوباره جمعه بعدی.

پس جمعه خوب Mision Peniel ادامه داد: برای خدمت به جامعه خود را در هر هفته. آنها به طور متوسط بین 245 و 512 نفر در هر جمعه که آمده اند به این سازمان است. کمترین تعداد 245 در ژوئن 5 و بالاترین 512 در آوریل 24.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن