خانه OKs WRDA قبض آب با فلوریدای جنوبی, پروژه های آب برای رودخانه هند تالاب دیگران

تایلر Treadway Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 3:42 PM EDT Jul 29, 2020ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان در

توسط ABTINNEWS در 9 مرداد 1399

ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان در روز چهارشنبه به تصویب 2020 نسخه از منابع آب و توسعه, قانون فهرست فدرال پروژه های آب از جمله چند برای کمک به تمیز کردن سنت لوسی و Caloosahatchee رودخانه ها و مرداب به رود.

یک لایحه مشابه در حال کار راه خود را از طریق مجلس سنا. هر دو مجلس باید به توافق در این قانون قبل از ارسال آن به کاخ سفید برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا می کند.

مفاد این لایحه موثر در جنوب فلوریدا عبارتند از:

  • اصلاحیه توسط کنگره ایالات متحده برایان دکل نخل شهرستان جمهوریخواه نیاز به ارتش و سپاه برای به حداقل رساندن مضر تخلیه به سنت لوسی و Caloosahatchee رودخانه ها و در نظر گرفتن منع آنها را به سنت لوسی.

بیشتر: TCPalm راهنمای دریاچه اوکیچوبی ترشحات به سنت لوسی رودخانه

سپاه در حال توسعه مدیریت دستورالعمل برای دریاچه شناخته شده به عنوان دریاچه اوکیچوبی سیستم عامل می باشد.

"مبارزه ما به مراتب بیش از, اما خواستار آن است که ارتش سپاه کاهش ترشحات به ما مصب یک پیروزی" ماست گفت: در تهیه بیانیه "و در حال حاضر ما ادامه مبارزه برای از بین بردن آنها را در دسترس نباشد و قرار دادن در آب های جنوب."

  • اصلاحیه نیز توسط دکل فراخوان سپاه برای سرعت بخشیدن به ساخت و ساز در زمین های باتلاقی کشاورزی منطقه مخزن پروژه با توجه به مخزن یک "شروع جدید است."

R. D. James, معاون وزیر از ارتش عمرانی شده تلقی مخزن یک "شروع جدید" با بیش اداری hoops به رفتن را از طریق و آن را فاقد شرایط لازم برای فدرال بودجه ساخت و ساز تا اکتبر. 1, 2021.

بیشتر: مخزن جدید شروع' تعیین می تواند تاخیر در ساخت و ساز

سرهنگ اندرو کلی فرمانده کل سپاه برای, فلوریدا گفت: ژوئیه 7 "شروع جدید" تعیین نباید آهسته این پروژه به دلیل برنامه ریزی و طراحی و اجازه مخزن حفظ خواهد شد ساخت و ساز از ابتدا برای چند سال به هر حال.

سپاه را پایان 10,100 هکتار 78.2 میلیارد گالن مخزن خود را بخشی از این پروژه در هشت سال کلی گفت.

جنوب فلوریدا مدیریت آب منطقه آغاز شده است و کار بر روی آن بخشی از پروژه یک از 6500 هکتار مارش شناخته شده به عنوان یک فاضالب درمان منطقه و یا STA و قصد دارد تا پایان دسامبر سال 2023 اگر چه بخش هایی از آن را می توان فشرده به خدمات پیش از آن.

بیشتر: سپاه مسائل اجازه مارش ساخت و ساز شروع می شود در EAA مخزن

  • اصلاحیه نیاز سپاه به هماهنگی با دولت فدرال و سازمان های دولتی برای نظارت بر پیش بینی و اطلاع عمومی در جلبک های سبز-آبی در سطح دریاچه O.
  • این Loxahatchee آبخيز پروژه مرمت در شمال پالم بیچ شهرستان و جنوب Martin شهرستان برای کمک به بازگرداندن رودخانه جریان طبیعی و بهبود اکوسیستم های آبی و پوشش گیاهی است.
  • جدید فدرال پروژه برای ساخت سازه ها برای کمک به بازگرداندن فورت پیرس سواحل و جلوگیری از تخریب بیشتر.
  • اصلاحیه برای برداشتن کلاه در هزینه های C-43 مخزن در سمت غرب دریاچه اوکیچوبی برای جلوگیری از تاخیر در این پروژه است. مخزن طراحی شده است برای جمع آوری محلی رواناب و دریاچه اوکیچوبی ترشحات در فصل مرطوب, زمانی که جریان های مضر می شود شکوفه جلبک در Caloosahatchee رودخانه خور بنابراین می توان آن را منتشر کرد در طول فصل خشک در زمانی که مورد نیاز است برای جلوگیری از نفوذ آب شور در خور.

تایلر Treadway یک محیط خبرنگار که متخصص در مسائل تالاب رودخانه هند. حمایت از کار خود را در TCPalm.com. تماس با او را در 772-221-4219 و tyler.treadway@tcpalm.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب