بسیار سمی جلبک های سبز-آبی شکوفه گزارش در C-44 کانال 10 روز پیش در حال حاضر از بین رفته DEP می گوید

تایلر Treadway Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:35 PM EDT مه 1 سال 2020بسیار سمی جلبک های سبز-آبی شکوفه گزار

توسط ABTINNEWS در 13 اردیبهشت 1399

بسیار سمی جلبک های سبز-آبی شکوفه گزارش مارس 21 در C-44 کانال ارتباط دریاچه اوکیچوبی و سنت لوسی رودخانه از بین رفته فلوریدا اداره حفاظت از محیط زیست روز جمعه گزارش داد.

کوچک بلوم فقط در شرق بندر Mayaca قفل و سد در نزدیکی فلوریدا ساحل شرقی پل راه آهن موجود در سم microcystin در سطح 120 قسمت در میلیارد DEP گزارش هفته گذشته است. یک سطح از 8 قسمت در یک میلیارد یا بالاتر خطرناک است در تفریحی, تماس, با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست.

یک فلوریدای جنوبی مدیریت آب منطقه تیم بازدید از سایت جمعه نمی تواند پیدا کردن شکوفه های DEP در گزارش هفتگی خود جلبک گزارش شده صادر خواهد کرد.

این تیم در زمان نمونه به هر حال نتایج نشان داد هیچ سموم و مخلوطی از جلبک گونه است.

بیشتر: جلبک شکوفه در کانال منجر به سنت لوسی رودخانه 15 بار بیش از حد سمی به لمس

گیتس در بندر Mayaca سد شده اند باز برای چند هفته و آب بیشتر شده است و جریان از این کانال به دریاچه.

سنت لوسی قفل و سد دروازه بسته شده, معنی آب از C-44 کانال است که منتشر شد به سنت لوسی رودخانه. دریاچه تخلیه به رودخانه بعید است در آینده نزدیک به دریاچه ارتفاع کمی زیر 11 فوت 6 اینچ حدود 2 فوت پایین تر از حد نرمال برای این زمان از سال است.

بیشتر: دریاچه اوکیچوبی انداختن در طول فصل خشک; چگونه کم خواهد برود ؟

احتمال سمی شکوفه در دریاچه ای و اطراف آن آب را افزایش می دهد در این زمان از سال با افزایش دما و روز طولانی تر

"من انتظار بیشتری شکوفه به توسعه به عنوان زمان می رود" مالکوم مک فارلند, تحقیقات استاد در دانشگاه فلوریدا آتلانتیک بندر شعبه موسسه اقیانوس شناسی در فورت پیرس گفت TCPalm هنگامی که شکوفه گزارش شد. "چقدر بد آن را می شود واقعا سخت است برای پیش بینی است; اما با تعداد زیادی از باران و آب و هوای گرمتر به آمده, آن به احتمال زیاد به بدتر."

تایلر Treadway یک محیط خبرنگار که متخصص در مسائل تالاب رودخانه هند. حمایت از کار خود را در TCPalm.com. تماس با او را در 772-221-4219 و tyler.treadway@tcpalm.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب