در اینجا چگونه دیسک گلف با کمک نور یک مسیر برای این ردینگ مرد

اتان هانسون ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 1:00 PM EDT Jul 22, 2020یعقوب Crippen بر آمد هفتم سوراخ با پولادین قهوه

توسط ABTINNEWS در 1 مرداد 1399

یعقوب Crippen بر آمد هفتم سوراخ با پولادین قهوه ای چشم پنهان در پشت عینک آفتابی خود را. او با تمرکز مستقیما بر روی هفتم سوراخ بود که از طریق جمع 19 درختان در سگ جزیره پارک در رد بلاف.

Crippen نفس عمیقی کشید و خود را برگزار سفید راننده به صورت خود را. آن مسدود شده خود را قهوه ای و پر ریشو چانه.

او به دنبال یک 3-تعداد ضرب و شتم در سر خود را و سپس راه اندازی دیسک. او حداقل 100 پا از فاصله قبل از دور شی سقوط به چوب و ducked تخت.

Crippen لبخند زیرا او می داند که شکست به سادگی بخشی از دیسک گلف بازی او و گرامی داشتن. از همه مهمتر او را با داشتن سرگرم کننده است. او در حال پخش است "زیبا" ریکی گارسیا 36 سال از دریایی که صرف پنج سال خدمت در عراق و 72 ساله و بازنشسته جان اسمیت.

6-پا بلند دیسک گلف باز از ردینگ راحت تر است در حال حاضر در مقایسه با چگونه زندگی خود را که قرار بود هفت سال پیش.

در سال 2013 Crippen نمی هر گونه اموال خود را. او 21 ساله بود که در تلاش برای پیدا کردن اعتماد به نفس و خود ارزش.

"من نمی دانم چه چیزی برای انجام با زندگی من" Crippen گفت.

Crippen مشغول به کار در رستوران های مختلف از جمله مرغ زیستن, carl's Jr., دادگاه های غذایی در فواره پارک و در آشپزخانه های مختلف به کمک امکانات زندگی.

او صادقانه کارگر تا به حال یک قلب نرم برای مردم و تا به حال تشخیص چهره زیرا او در بازی چوگان سرپهن و کشتی در سازمانی دبیرستان در سال 2010.

اما Crippen زندگی نیست رفتن در هر نقطه. او فاقد انگیزه و تلاش با افسردگی و نمی باید یک حساب بانکی. همه او بود نان را به ارزش $1 اسکناس در کیف پول خود را از چک های او می خواهم نقدی از کارفرمایان مختلف.

سپس Crippen یافت هویت خود را از طریق دیسک گلف در سال 2013.

"یک روز من فقط تصمیم به رفتن به پارک ملاقات برخی از افراد به صورت تصادفی که به من آموخت که چگونه به بازی و آن را به من شادی همیشه پس از آن روز" Crippen گفت. "این به من چیزی مثبت برای من به دنبال به جلو به. من تا به حال فقط بدست یک کار به عنوان یک پرستار و مراقبت با دیسک گلف به من یک چشم انداز جدید در زندگی است."

اخبار: چرا برخی از مدارس بیشتر مراقبت عمل می کنند پول از دیگران است ؟

بازی دیسک گلف به او آموخت صبر و چگونه به مقابله با عناصر مختلف است. هر سوراخ متفاوت است. برخی از چاله ها باید مسافت 350 پا اما ارائه یک مسیر روشن است, اما اکثر سوراخ پنهان شده در پشت درختان بلند و متراکم کنده ضخیم خار بوته ها و درختان مو که پنهان است و می تواند دست کشیدن از هر دیسک پایین. آن را فقط مانند بازی توپ گلف با birdies پارس و bogeys اما Crippen می اندازد دور دیسک خود را با استفاده از عضلات بازوی راست خود را به عنوان راننده گوه و ور رفتن معمولا.

دیسک گلف آمد به طور طبیعی برای Crippen چرا که او در بازی چوگان سرپهن. Crippen گفت: اصول مورد استفاده برای پرتاب یک توپ چوگان سرپهن و حول یک دیسک بسیار مشابه است. در عرض چند هفته او تسلط اسلحه کمری پرتاب و او قادر به راه اندازی یک دیسک 300 پا به سمت یک سوراخ.

پس از دو سال تمرین در شرکت پارک و محلی دیگر دوره های Crippen تصمیم به سعی کنید دست خود را در مسابقات حرفه ای. او رقابت در شستا سری رویداد به نام خارج از محدوده در کالج Siskiyous پردیس در اکتبر 2015.

این شستا سری دیسک گلف مدار برگزار می شود در دوره های مختلف است که کشش از آنجا شمال علف های هرز و تمام راه جنوب به اوروویل و لود با بازیکنان پیشرفته برخی از آنها شده است برای بیش از 20 سال است. برخی از رقبای حمل تا 15 دیسک های مختلف در یک کیسه برای کمک به پرتاب, برای فواصل مختلف و زاویه. هر مسابقه دارای یک نیاز 20 دلار خرید.

Crippen بود را شکست. او تا به حال به قرض گرفتن 20 دلار از مادر او و پدرش نقره 1999 دوج رم کامیون به رقابت بپردازند. او سوار به علف های هرز فقط با یک دیسک در زرادخانه خود را که شامل یک Metallica دشنه یکی از Crippen را گروههای موسیقی مورد علاقه.

تازه وارد Crippen aced یک سوراخ, اما در بر داشت خود را به پایین هفت عکس اولیه. Crippen خواهد شوک دیگر رقبای آن روز بازگشت از کسری بودجه بزرگ و برنده شدن در این مسابقات کسب درآمد در مجموع $80.

Crippen راند احساس مانند یک قهرمان.

"وجود دارد بسیار شادی فقط از لحظه ای که از برنده شدن است که همه چیز را فقط در زمان خاموش از وجود دارد" Crippen گفت.

هفت سال بعد Crippen 28 ساله دارای شغل پایدار در ساخت و ساز. او متاهل و دارای یک دختر و یک پرداخت می شود حمایت با بالاتر از سطح زمین دیسک, دیسک گلف با نام تجاری مستقر در سان خوزه.

اخبار: Lassen Wolf Pack دولت را تنها شناخته شده خانواده می دهد تولد به نوزادان برای چهارمین سال متوالی

Crippen خوشحال است که محتوا با زندگی خود را. یک شوهر و پدر هستند بزرگترین شادی ها, اما او معتقد است هیچ یک از آن اند که بدون پیدا کردن دیسک گلف.

دیسک گلف است که به سادگی یکی از جنبه تکامل از Crippen که شاید, داده نشده است, و خود را به اندازه کافی اعتبار است. این ورزش را کمک به او در مبارزه با شیاطین بود اما در نهایت Crippen که تصمیم خود را برای تغییر نگرش خود.

"این ورزش دیسک گلف در راه است مانند شما در مقابل جهان و شما باید برای غلبه بر همه چیز" Crippen گفت. "شما پرتاب یک شات بد شما سعی می کنید به آمار fairway و دیو. شما باید برای یادگیری به تصحیح چیزهایی مانند اگر شما می توانید یک بلیط سرعت. شما یاد بگیرند که برای اصلاح اشتباهات و حرکت رو به جلو است."

اتان هانسون برای آغاز به کار ردینگ رکورد افکن پس از چهار سال با لس آنجلس اخبار روزانه به عنوان یک مترجم آزاد است. خود را پوشش شامل کار NCAA مسابقات بسکتبال زنان در ساوث بند ایندیانا و نوشتن در مورد St. Louis Rams' حرکت به لس آنجلس با شهرستان ونتورا ستاره. او شروع به کار خود را به عنوان یک play-by-play برای پخش لا پیرس کالج از 2011-2017. او را دنبال کنید در توییتر @EthanAHanson_RS.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن