'او بهترین ها را از ما. یک شهر سوگوار 30 ساله حیات وحش فلوریدا افسر جولیان مشتاق

جنین Zeitlin فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 20, 2020شاخه های عظیم درختان بلو

توسط ABTINNEWS در 31 خرداد 1399

شاخه های عظیم درختان بلوط به نظر می رسید به گهواره یک عزادار شهر و خاطرات خود را به هزاران نفر برای تشکیل یک شمع افروزی برای جولیان زیاد است. فلوریدا حیات وحش افسر کشته شد و 14 ماه ژوئن در حالی که او وظیفه کردن.

این یک صحنه بر خلاف بسیاری تا به حال شاهد در LaBelle روستایی Hendry شهر شهرستان که تعداد کمتر از 6 ، 000 ساکنان.

مشتاق فوتبال دبیرستان—, شماره 44 — و #BeLikeJulian همه جا بودند.

بحث نامگذاری یک رمپ قایق یک پارک جاده پس از مشتاق. شاید حتی راست یک زندگی به اندازه مجسمه برنزی. "ما باید یک لیست طولانی" گفت: Cory Raborn, 37, یک سازمان از یکشنبه شب زنده داری که کمک در راه اندازی یک صندوق کمک هزینه تحصیلی در مشتاق نام.

وجود دارد بنابراین بسیاری از داستان گفته شود.

چگونه مشتاق مشخصی, slushies با قطعه قطعه ترشی. چگونه او راه اندازی یک fake Facebook account, بنابراین آن را مانند نگاه او به او له مشهور Carrie Underwood. چگونه او می خواهم ایستاده در نزدیکی پل در تعطیلات تکان دادن و نگه داشتن شاد علائم. چه او برادر و پسر به بیش از کسانی که با خون مربوط.

خدمات برگزار خواهد شد در LaBelle در روز دوشنبه.

"جولیان اهمیتی نمی دهند اگر شما یک فرد یک فرد مکزیکی فرد هیچ کدام از آن مرحله به مرحله او را. مهم نیست که اگر شما کم, طبقه بالا, طبقه, در زندان, از زندان, او نمی مراقبت از او کمک خواهد کرد گفت:" دوست نزدیک کریس بخواهد. "او بهترین ها را از ما."

مشتاق بود یک قهرمان زادگاه رفته در 30 ضرب گلوله کشته و پس از تلاش برای متوقف کردن راننده بی پروا محققان می گویند. اما داستان که شب شد در مورد او چگونه زندگی می کردند.

بیشتر: هزاران نفر سوگواری FWC افسر جولیان مشتاق در LaBelle شمع افروزی

'او یکی از ما خیلی سریع'

جولیان مشتاق وارد LaBelle در اطراف مدرسه از ایممکلی که در آن او بیشتر عمر خود را با مادر بزرگ و بستگان گفت.

شرلی Cohens در حال حاضر 68 مطرح و هشت نوه در یک خانه سه اتاق خوابه او از مادرش به ارث برده یک کارگر.

فقط به عنوان مادر خود را با او Cohens در زمان آنها را به کلیسا. "او یک پسر خوب," او گفت:. "او نمی دهد هیچ کس بدون مشکل."

آنها نمی در لوکس زندگی می کنند. Cohens یک خانه دار در هتل فانتزی در جزیره مارکو نزدیک به دو ساعت با اتوبوس رفت و آمد هر راه. اما آنها تا به حال به اندازه کافی او گفت:. ترامپلاین. یک حیاط. Cohens اجازه می دهد هر یک نوه به انتخاب پنج چیز ویژه ای از فروشگاه های مواد غذایی. جولیان دوست سوسیس ساندویچ.

جولیان است که مستقیما در وسط از او هفت فرزند مادرش گفت:, Delores مشتاق 49. "او همیشه خندان بود."

او زندگی در مسکن عمومی در ایممکلی و جولیان صرف زمان با او بیش از حد, اما او و خواهر خود را انتخاب کرده اید با مادر بزرگ Cohens گفت. "او فقط در داخل و خارج و آنها فقط به حال به یک مکان ثابت به طوری که آنها به اینجا آمدند."

پدرش نشده بود, بسیار, خود, مادر و مادر بزرگ گفت.

در مدرسه جولیان می خواستم به حرکت LaBelle برای ورزش مادر او و مادر گفت. آنها او را پشتیبانی می کند. او رفت با عمه.

در اطراف آن زمان در کلاس هشتم کریس بخواهد ملاقات Julian. او به نام او ،

"به زودی به عنوان شما را ملاقات مرد بود فوری. شما فقط نمی خواهم او شما را دوست داشتم. و اگر شما فقط می خواهم او, شما ساخته شده مطمئن شوید که شما او را دوست داشتم آن زمان شما انجام می شود فقط میل او."

آنها رشد نزدیک در LaBelle Longhorns پاپ وارنر تیم فوتبال. مربی تیم بود Chris' پدر. بعد کریس و جولیان شد کابوی ها در LaBelle دبیرستان, تیم فوتبال.

توسط دانشجوی سال دوم سال میلادی بود که در تیم اول دانشگاه یا دانشکده و هزینه های بسیاری تعطیلات آخر هفته با وصیتنامه خانواده است. از او پرسید: پدر و مادر خود را اگر Julian می تواند حرکت در.

"این نوع مانند نابینایان طرف داستان اما بدون پول" گفت: تینا بخواهد که یک معلم مدرسه در آن زمان است. شوهر او کار می کرد در شهرستان تعمیر و نگهداری. "هر آنچه که ما تا به حال در کریسمس رو تقسیم می شود. همه چیز که از کریس بود مرد بود."

در عین حال "او به ما کمک کرد تا آنجا که ما به او کمک کرد فقط به ما نشان عشق است."

حتی غریبه ها در زمان به او را به سرعت. هنگامی که او به یاد می آورد, آنها او را به استودیو یونیورسال جوانان کلیسا سفر. به عنوان آنها را ترک او شنیده ام مردم تماس, "خداحافظ, جولیان!" او آنها را ملاقات در پارک.

بیشتر: LaBelle مرد متهم در ارتباط با مرگ از حیات وحش افسر یکشنبه در شهرستان Hendry

بیشتر مردم به او را می دانم به عنوان یک مدرسه فوتبال ستاره های بی امان دفاعی پایان. "فوتبال در LaBelle پادشاه است" گفت: Chris Siner, LaBelle دبیرستان مدیر ورزشی. "شب جمعه که محل می شود."

ورزشی و نویسنده به نام جولیان یک "دفاعی whiz" در همان سال 2007 مقاله توضیح داده است که او در حال تاج گذاری بازگشت پادشاه قبل از جمعیت. جولیان خیلی خوب دوست او همچنین prom king, Chris بخواهد گفت.

Delores مشتاق بود در زندان زمانی که جولیان شد و در مدرسه بالا است. پس از انتشار, تینا بخواهد به یاد می آورد جولیان نشان Delores تصاویر از لحظات او از دست رفته بود.

حتی در آن زمان او تا به حال جاه طلبی های از کار برای فلوریدا, ماهی ها و حیات وحش کمیسیون. او outdoorsman کشیده شده به جنگل و رودخانه و لاستیک است که می تواند رسیدگی در گل و لای.

"هر کس می خواهد به یک بازی سرپرست در دبیرستان" سرهنگ Pam Steelman گفت که او به او گفت که او با نزدیک شدن به او. "رفتن به دانشگاه و سپس به من نگاه کنید."

پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان مشتاق رفت با مونا و پاتریک O'Bannon یکی از مربیان فوتبال. تعداد افرادی که در نظر گرفته مشتاق خود را پسر بزرگ شد.

"هر زمان که شما را دیدم مربی O'Bannon شما را دیدم Julian با او" Siner گفت.

O'Bannons دوستان مشتاق استقبال بیش از حد.

"او یکی از ما بسیار به سرعت. چیز خوب در مورد این شهر گفت:" PJ خدمه 40. مشتاق او را به نام "Unc" برای عمو. او پیوست ماهیگیری و شکار سفر.

"او با یک دسته از redneck سفید و او بلند dreads ، ما می خواهم خنده دار به نظر می رسد اما آن را نمی زحمت ما است."

مشتاق بازگشت به LaBelle پس از بازی فوتبال در وبر بین المللی در دانشگاه بابسون پارک کوچک و مرکزی فلوریدا شهر.

او در بر داشت یک کار در Billie باتلاق صفری, جاذبه پارک جایی که او تبدیل به یکی از بهترین و سخت ترین کار تمساح کشتی گیران. اما این چیزی است که او می خواست برای همیشه لطفا برای.

"هنگامی که او آمد از او آنها را ندارد dreads و او به من گفت او در بازی-سرپرست آماده است و ما همه چیز را ما می تواند به او وجود دارد و ما به او وجود دارد و او واقعا زندگی رویای خود گفت:" Steelman شد که رئیس خود را.

او پیوست FWC در سال 2016.

خارج از محل کار به او کمک بچه ها. او میزبان تمرینات برای تقویت خود ورزشکاری. او را تشویق پسران به آقایان. او به طور داوطلبانه به عنوان دستیار مربی تیم فوتبال.

یک سال Siner سر مربی تیم فوتبال در زمان تغییر شیوه تا 5:30 a. m. بنابراین هر دو مشتاق و O'Bannon می تواند کمک مربی پس از هر دو مشغول به کار در طول روز.

"آنها آنقدر با ارزش را به این برنامه بسیار ارزشمند به بچه های ما در LaBelle" Siner گفت. "جولیان کردم که اخلاق کار از مربی O'Bannon."

در این کار مشتاق بود سریع برای کمک به کلانتر دفتر و یا کمک در بازداشت.

"او دوست داشت انجام این کار در زادگاه خود" Hendry County Sheriff استیو Whidden گفت. "او دوست داشت به مردم کمک کند."

دوستان نمی دانم دقیقا زمانی که "مرد" شد "بتمن" اما او دوست داشت ابرقهرمان و به نظر می رسید به تناسب شغل خود و شخصیت.

"او ما بتمن" گفت: Rey هرناندز, 30, فوتبال دوستان باقی مانده ، "جولیان بود که همیشه در تلاش برای انجام کار درست است."

حال بتمن

محققان بر این باورند مشتاق اند در تلاش برای انجام کار درست است.

در اوایل صبح روز یکشنبه ساعت در حالی که حلق آویز کردن با دوستان او کشف یک راننده بی پروا.

Whidden گفت: آنها بر این باورند مشتاق بود در تلاش برای متوقف کردن راننده و یا یک برچسب شماره. "در حالی که در صحنه چیزی اتفاق افتاده است و از جیبش یک تفنگ و گلوله او را" او گفت:.

مشتاق بود مرده در صحنه در 2:59 صبح

اوایل صبح روز یکشنبه کریس بخواهد یک تماس از Patrick O'Bannon. او گریه میکرد. او هرگز شناخته شده این مربی به گریه.

بخواهد با عجله به جایی که مشتاق کشته شد در نزدیکی یک مجتمع مسکونی گوشه خیابان قدم از تریلر خانه و یک فروشگاه رفاه. در حال حاضر حداقل ده نفر وجود دارد. Tarp پوشش بدن.

"ما ایستاده بودند وجود برگزاری یکدیگر رشد مردان گریه مانند دختران نوجوان" وصیتنامه گفت.

بیشتر: تجزیه و تحلیل: از سال 2010 حداقل 30 نفر کشته شده اند در برخورد با ذغال سنگ و لی اجرای قانون

پلیس نوار یک جمعیت بزرگ با خانواده و دوستان و هم تیمی های سابق.

آنها ایستاده بود برای ساعت در ماه ژوئن خورشید, عرق کردن و با چشم خود آموزش دیده در نقطه ای که در آن مشتاق نهاده شده است. "من می دانم که من بهترین دوست او نمی خواهد اجازه دهید من دراز در آن خیابان تا زمانی که او می دانست که من در دست خوب" وصیتنامه گفت. او همان.

آنها را ترک نمی کند تا زمانی که بدن خود را دور گرفته شده است.

شهر ached به خصوص کسانی که نزدیک به او.

مونا O'Bannon نوشت: در Facebook:

من می خواهم به دنیا بگویید که شما لازم نیست که به هنگام تولد به کسی که به عشق آنها را با تمام قلب خود را, اما آنها در حال حاضر می دانم که عشق من برای تو. ... ما کل جامعه را جریحه دار است. جوان و پیر و سفید و سیاه و قهوه ای و هر رنگ را در بین! امیدوارم از همه از خود فداکاری است که جامعه ما می تواند اوراق قرضه و کار با هم برای شما و جهان نشان می دهد که این اشتباه است. که هر کس نیست نژادپرستانه که همه پلیس بد هستند. این بخش برای جلوگیری و من امیدوارم و دعا در آن به پایان می رسد با شما!

روز دوشنبه 20 ساله Eliceo هرناندز از LaBelle دستگیر شد به اتهام قتل عمد قتل نفس.

پس از دستگیری یکی از مشتاق خواهران ارسال شده یک عکس از دستبند طلایی در Facebook "آنها بازداشت قاتل او با کافهای."

Whidden شنیده ام که بیش از حد. از اجرای قانون چشم انداز "که فقط یک ناخودآگاه از راه گفت" هی شما من نیست. من شما را در پایان.'"

دو تشییع جنازه اعلام شده است که روز شنبه در LaBelle و دیگری روز شنبه در ایممکلی جایی که مادر بزرگ او می خواهم او را به خاک سپرده شد.

"آنها در حال رفتن به او را به عنوان نزدیک به عنوان آنها می توانند در کنار مادر و برادر من جایی در مجاورت بنابراین من می تواند انجام آنچه که من نیاز به انجام این کار برای او" Cohens گفت.

هر ماه او قصد دارد به همراه گل ابریشم از فروشگاه دلار برای قبر او را به عنوان او می کند برای او و مادرش و برادرش.

"من نمی خداوند بخواهید چرا که شغل خود را" Cohens گفت. "من فقط سعی می کنید به ماندن متمرکز بر بیاد فقط چقدر خوب از یک کودک او بود. همه او را دوست داشتم."

جولیان مشتاق یادبود بورس

یک صندوق کمک هزینه تحصیلی برای Hendry شهرستان جوانان به دنبال عدالت کیفری درجه و یا قانون اجرای حرفه ای راه اندازی شده است در مشتاق افتخار. برای اطلاعات swflheroes.org.

جنین Zeitlin است سازمانی نویسنده در جنوب غربی فلوریدا. رسیدن به او را در jzeitlin@gannett.com و در توییتر @JanineZeitlin.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن