هارت به بازنشسته به عنوان Lee County tax collector را به عقب معاون در انتخابات

بیل اسمیت فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا May 30, 2020لری هارت است که در خدمت به

توسط ABTINNEWS در 11 اردیبهشت 1399

لری هارت است که در خدمت به عنوان Lee County Tax Collector پس از تصدی به عنوان رئیس این شهرستان فورت مایرز اداره پلیس تصمیم گرفته است به دنبال انتخاب مجدد.

"من فقط احساس می کنم که اکنون زمان" هارت گفت: در یک مصاحبه تلفنی روز شنبه.

هارت به عنوان یک افسر پلیس در فورت مایرز و از طریق صفوف افزایش و تبدیل به شهر اولین آمریکایی آفریقایی تبار رئیس پلیس. پس از 22 سال در اجرای قانون بازنشسته شد در سال 2001 و در زمان و موقعیت با جمع آوری مالیات را به عنوان دستیار جمع آوری مالیات.

او منصوب شد جمع آوری مالیات توسط فرماندار تگزاس ریک اسکات در سال 2012 پس از وقت کتی Curtis درگذشت در سن 52 پس از یک بیماری طولانی مدت.

"من در اینجا بوده است از سال 2001 دوم این است که من زندگی حرفه ای طولانی مدت من فقط فکر می کنم که آن زمان برای من به حرکت می کند و اجازه دهید شخص دیگری را به دست بگیرند." هارت گفت. "رفتن را از طریق coronavirus وضعیت و مطمئن شوید که دفتر ما است و در حال اجرا و به بهره برداری کامل بوده و بسیار چالش برانگیز است."

بیشتر: به یاد زمانی که زندگی برای همیشه تغییر

در بازنشستگی هارت گفت که او قصد ندارد به "فقط برو ماهیگیری و گلف بازی" اما همچنین خود را به ادامه کار داوطلبانه با سازمان های محلی مانند ایران راه است.

"من قصد دارم به برخی از زمان و ببینید که چه چالش بعدی من," او گفت:. "من ادامه خواهد داد برای خدمت به جامعه. من هنوز هم می خواهید به بخشی از این موفقیت کمک به مردم است."

در نزدیک به دو دهه در جمع آوری مالیات های هارت دیده است دوره زمانی که او تا به حال این وظیفه از شروع مالیاتی سلب حق اقامه دعوی رسیدگی که توسط قانون مورد نیاز و زمانی که اقتصاد چهار و اموال صورتحساب مالیات پرداخت نشده است.

بیشتر: Lee County Tax Collector دفتر: بدون نیاز به نگرانی در مورد سرقت اطلاعات در لهیق سرقت

پیشرفت تکنولوژی شده است و بخش بزرگی از دولت پس از او پا در. به عنوان او آمده وقت خود را در دفتر هارت گفت که او می خواهد به گسترش یک برنامه به آن را آسان تر به تمدید گواهینامه رانندگی و به هر یک تولد مراجعه کنید به جمع آوری مالیات را به رسیدگی به آن است.

کیوسک های است که اجازه می دهد مجوز به تمدید الکترونیکی ظهور کرده اند تا در ملوین مورگان قانون اساسی و پیچیده در فورت مایرز و همچنین در دفاتر در لهیق اکرس و کیپ مرجان.

"ما می خواهیم به گسترش آن کیوسک به جامعه به طوری که مشتریان لازم نیست که برای آمدن به دفتر" او گفت:. "ما می خواهیم که قادر به قرار دادن آنها در مکان های مختلف در جامعه و امیدوارم با کار عمومی/خصوصی مشارکت."

هارت انتخاب شد به اولین ترم به عنوان جمع آوری مالیات در انتخابات سال 2012, گرفتن بیش از 70% از رای, در مقابل یک حریف. او انتخاب خواهد شد در سال 2016 بدون مخالف است.

هارت گفت: او را به عقب نوئل Branning وکیل و شهرستان معاون مالیات جمع آوری خواهد شد که یک نامزد برای موفقیت او است.

به عنوان رئیس سابق پلیس در فورت مایرز هارت ساخته شده است یک رابطه با زمان رئیس جرثقیل Diggs. دو دیدار به طور منظم و هارت می گوید Diggs انجام داده است "با شکوه" است.

"من لذت بردن از دوستی ما و رفاقت است که دو نفر از ما و چیزهایی که ما می توانید به اشتراک گذاری با هم" هارت گفت. "من فکر می کنم فورت مایرز P. D. در حال رفتن به سازمان, به سازمان دیده بان. رئیس Diggs آورده تکنولوژی آورده و در بسیاری از افراد و تجهیزات که ماموران در خط مقدم نیاز است."

هارت یکی از تنها دو اقلیت که در حال حاضر برگزاری countywide دفتر لی شهرستان. دیگر زمان هیئت مدیره مدرسه صندلی Gwyn gittens می که انتخاب شد به منطقه 5 صندلی در سال 2018 است.

یک عضو از کلاس از سال 1973 اولین فارغ التحصیل شیشه ای در ریوردیل دبیرستان که باز به عنوان بخشی از مدرسه لغو تبعیض نژادی مشخص باعث طولانی شدن دادگاه هارت ابراز اطمینان کرد که اقلیت های دیگر اجرا خواهد شد و پیروزی در انتخابات آینده است.

"من امیدوارم. من فکر می کنم که شما می توانید ببینید اقلیت ساخت پیشرفت در سراسر ایالت فلوریدا," او گفت:. "آنچه بزرگترین چالش برای ما در اینجا این است که Lee County یک جامعه بزرگ است و شما باید مطمئن شوید که ما و کار ما سخت است."

با gittens می انتخابات دو سال پیش هارت می بیند نشانه آن است که تغییر در راه است

"ما باید یک انتخاب آفریقایی-آمریکایی در هیئت مدیره به طوری که شروع به می گویند که تغییر در راه است و فرصت وجود دارد" هارت گفت. "من ممکن است تنها آفریقایی قانون اساسی (افسر) اما در حال حاضر شما باید یک آفریقایی-آمریکایی در هیئت مدیره مدرسه و او صندلی آن است."

کلید برای اقلیت های در حال اجرا برای دفتر هارت گفت: برای نامزدها به صرف زمان جلسه رای دهندگان در تمام مناطق این شهرستان است.

"شما واقعا خارج به طوری که مردم می تواند به شما می دانید," او گفت:. "من فکر می کنم شما به عنوان آینده می آید که فرصت های پیروز خواهد شد; این فقط یک مورد از خارج وجود دارد و انجام بهترین شما می توانید."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب