موهایشان لی شهرستان کلانتر پرسنل دریافت در طول خاموش شد حقوقی

Devan پاتل فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 4:00 PM EDT 28 مه سال 2020دفتر لی شهرستان کلانتر دفتر مرکزی به می

توسط ABTINNEWS در 9 خرداد 1399

دفتر لی شهرستان کلانتر دفتر مرکزی به میزبانی افتخاری کوتاهی مو برای پرسنل خود را در ماه گذشته به ظاهر در مخالفت اجتماعی فاصله دستورالعمل و در حالی که آرایشگاه و سالن مو بودند از خاموش کردن به عنوان بخشی از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis' امن تر-در-خانه سفارش.

اما در حالی که نوری از دریافت حرفه ای کوتاهی مو در طول خاموش کردن ممکن است بهترین آنها قانونی به دلیل سبک که ارائه رایگان کوتاهی مو در نظر گرفته شد داوطلبان از اجرای قانون است.

ایمیل سوابق به دست آمده از طریق سوابق درخواست های خبری-مطبوعات نشان می دهد معاون اداری شارون فاهی هشدار پرسنل در مورد خدمات ارائه شده توسط کارکنان شرکت های خصوصی در موارد متعدد در کلانتر, امکانات.

اولین روز برنامه ریزی شده برای کوتاهی مو در اواسط ماه آوریل قرار دادن آن در noncompliance فدرال و اجتماعی فاصله دستورالعمل که در اثر تا پایان ماه.

دفتر لی شهرستان کلانتر دفتر نه تنها فلوریدا سازمان اجرای قانون به لوازم آرایشی خدمات در طول فرماندار سفارش.

یک وضعیت مشابه رخ داده در شهرستان دریاچه, که در آن خود کلانتر, دریافت موهایشان از یک لیسبرگ صاحب کسب و کار در خانه با توجه به تجاری روزانه.

میامی هرالد نیز ماه گذشته گزارش کرد که هیالیا اداره پلیس کار کرده بود به ترتیب برای پرسنل خود را به بازدید محلی سلمانی به نگه دارید تا نظافت استاندارد.

فاهی نیز به اتهام گرفتن مو قرار ملاقات از جمله به تازگی به عنوان ممکن است 6 روز قبل از DeSantis شامل آرایشگاه و لوازم آرایشی سالن به عنوان بخشی از کسب و کار است که می تواند بازگشایی در طول بیشتر از دولت است.

دفتر لی شهرستان کلانتر دفتر نیست پاسخ به درخواست برای نظر.

بیشتر: Coronavirus: رژیم صهیونیستی است. DeSantis اعلام کرد 'فاز 1' برنامه ریزی برای بازگشایی فلوریدا. آنچه در آن به معنی

در فرماندار ایالت امن تر در خانه که موثر بود به عنوان 12:01 a. m. مارس 3, آرایشگاه و سالن مو شامل نمی شد به عنوان "خدمات ضروری" در نتیجه نیاز آنها را به شاتر به طور موقت.

کسانی که خدمات را بازگشایی در شروع فاز 1 از دولت بازگشایی طرح آغاز شد که ممکن است 4. آن نبود تا DeSantis صادر یکی دیگر از فرمان اجرایی بعد از آن که هفته انجام کسب و کار آن دریافت چراغ سبز برای بازگشایی, مارس 11 با دستورالعمل سختگیرانه تر.

اگر چه DeSantis در مورد شکایت خود نیاز به کوتاه کردن مو در موارد متعدد در طول shutdown از جمله در یک نقطه گفته او عملا تا به حال یک ماهی کفال او رنج می برد از طریق shag مانند بسیاری از فلوریدا.

DeSantis ارسال شده در قبل و بعد از عکس ها از کوتاه کردن مو در مارس 18.

Madd کلاهدوز مردانه سالن آرایش صاحب Nichole گالاگر که کارکنان خدمات ارائه شده همراه با داگ آرایشگاه تایید کسب و کار خود را دریافت نمی هر گونه پول از کلانتر دفتر به ارائه موهایشان.

گالاگر گفت: او ایده برای ارائه موهایشان پس از دریافت تعداد زیادی از پیام های متنی از اجرای قانون مشتریان درخواست خود را اگر او کسب و کار باز شد.

"ما می خواستیم به انجام کاری خوب," او گفت:.

گالاگر گفت: کارکنان وجود دارد دو بار در هفته در صبح و هر دو کارکنان و کلانتر, پرسنل در زمان احتیاطی مانند پوشیدن دستکش و ماسک.

بیشتر: Coronavirus فلوریدا shutdown: لیست کامل ضروری کسب و کار است که می تواند باز بماند

در حالی که موهایشان ساخته شده آن را تقریبا غیر ممکن است برای تطابق با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از رهنمودهای آنها در نظر گرفته شود قانونی به دلیل تعریف و ماهیت خدمات.

تحت امن تر-در-خانه سفارش داوطلبان از اجرای قانون در نظر گرفته شد اساسی کارگران است. در این صورت تنها پول رد و بدل شده بود برای راهنمایی.

"این یک نوع ارائه MADDHATTER ارائه برای ما اعضای" فاهی نوشت: در یکی از ایمیل ها به LCSO پرسنل. "ما می خواهیم که شما در نظر اوج سبک خود را برای این خدمات تعریف."

تا به حال این خدمات شده است تعریف شده اند موضوع را به دولت قوانین حاکم لوازم آرایشی از جمله محدودیت های قرار داده شده در آن می تواند خدمات ارائه شده است.

با توجه به دولت قانون "لوازم آرایشی خدمات ممکن انجام شده توسط متخصص ارایش وزیبایی مجوز در یک مکان دیگر از یک مجوز سالن از جمله, اما نه محدود به یک خانه سالمندان در بیمارستان و یا اقامت هنگامی که یک مشتری به دلیل بیماری قادر به رفتن به یک مجوز سالن."

بیشتر: یک برش بالاتر: آرایشگاه مو سالن به آرامی بازگشایی در تالاهاسی

معافیت نیز شامل صنعت سرگرمی اهداف آموزشی اهداف و رویدادهای خاص مانند عروسی, مد نشان می دهد و رویدادهای تایید شده توسط هیئت مدیره از لوازم آرایشی.

اتصال با خبرنگار Devan پاتل: @DevanJPatel (توییتر) و یا devan.patel@naplesnews.comtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب