رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس در ظرفیت کامل این سقوط

اریک راجرز فلوریدا امروزمنتشر شده 2:32 PM EDT Jun 11, 2020در یک پنج شنبه در کنفرانس خبری در Viera فلوریدا رژیم

توسط ABTINNEWS در 22 خرداد 1399

در یک پنج شنبه در کنفرانس خبری در Viera فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام کرد دولت پرده برداری از یک طرح برای باز کردن مدارس دولتی در "ظرفیت کامل" این سقوط.

این طرح توسعه یافته توسط Re-Open فلوریدا نیروی کار در رابطه با فلوریدا وزارت بهداشت و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری فراهم می کند یک "نقشه راه" برای حمایت از سلامت و اقدامات ایمنی در میان COVID-19 و دستاورد شکاف از حرکت برای آموزش از راه دور DeSantis گفت.

آن را پشتیبانی می شود نزدیک به 1 میلیارد دلار بودجه اضطراری از 2.2 تریلیون دلار فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی و یا مراقبت, قانون تصویب شده توسط کنگره ایالات متحده در ماه مارس است.

تا 15 میلیون دلار است که میله میله برای بروارد مدارس دولتی با اضافی $3.4 میلیون دلار اختصاص داده شده برای شهرستان منشور و خصوصی و مدارس و متناسب با ثبت نام دانش آموز.

بیشتر: سرشماری سال 2020 همچنان در چهره COVID-19 — مقدار زیادی وجود دارد به از دست دادن اگر تعداد خاموش است

بیشتر: به عنوان فلوریدا بازگشایی شماره COVID-19 موارد رشد می کند نگرانی موج دوم در راه است

در حالی که توصیه های ارائه یک چارچوب DeSantis گفت: چقدر خواهد بود سمت چپ به مدارس به خیاط برنامه ریزی برای نیازهای فردی خود را.

"ما معتقدیم آنچه که به نظر می رسد ممکن است نگاه متفاوت در بروارد از آن در میامی-Dade از آن را در شهرستان بیکر," او گفت:. "ما می خواهیم به قدرت نه فقط superintendents اما همه ذینفعان محلی قادر به سادگی یک راه حل است که باعث می شود بیشتر حس برای آن منطقه است."

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

اریک راجرز است که آموزش و پرورش ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. لطفا در نظر گرفتن اشتراک به حمایت مهم خبری محلی در آموزش و پرورش, کسب و کار, جرم و جنایت و دیگر موضوعات شما در مورد مراقبت.

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا esrogers@floridatoday.com. او را دنبال کنید در توییتر @EricRogersFT.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن