یک بسته مرموز از دانه ؟ وزارت کشاورزی می گوید باز نمی شود و یا کارخانه آنها را

سارا مارینو Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:53 PM EDT Jul 27, 2020لورن Sebag دریافت ناخواسته کیسه دانه در پ

توسط ABTINNEWS در 7 مرداد 1399

لورن Sebag دریافت ناخواسته کیسه دانه در پست دوشنبه به عنوان برچسب طلا و جواهر.

Sebag از نخل شهر یکی از حداقل 160 ساکنان فلوریدا که به نام دولت و وزارت کشاورزی و خدمات مصرفی در مورد مرموز دانه ورود به ایمیل خطاب به آنها.

"من هیچ ایده چه خبره من ممکن است در معرض به" Sebag گفت: بعد از ظهر دوشنبه. "من مطمئن هستم که ما نه تنها آنهایی که کردم این دانه ها و مردم نیاز به می دانم که آنها را لمس."

به گزارش آژانس دانه می رسند به طور غیر منتظره و برچسب شده به عنوان طلا و جواهر. بسته آنها وارد می شوند به طور معمول دارای شخصیت های چینی و یا نام پست چین در آن است.

مقامات دولتی در حال مشاوره فلوریدا به باز کردن گیاه و یا آمده در تماس نزدیک با دانه بسته است.

فلوریدا می پیوندد کشورهای دیگر از جمله ویرجینیا, کانزاس, واشنگتن, اوکلاهما, لوئیزیانا و اوهایو است که تا به حال گزارش ها از ناشناخته دانه.

مقامات با مارتین شهرستان کلانتر دفتر و استوارت اداره پلیس گفت که آنها تا به حال دریافت هر گونه تماس در مورد دانه.

بیشتر: مردم در چند کشور از طریق پست و ناخواسته بسته از دانه است که ممکن است از چین, مقامات می گویند

"دانه های گیاهی از منابع ناشناخته را معرفی خطرناک بیماری زا, بیماری ها و یا گونه های مهاجم به فلوریدا قرار دادن کشاورزی و دولت ما را گیاه و سلامت انسان در معرض خطر" گفت: فلوریدا کشاورزی کمیسر نیکی سرخ شده در انتشار اخبار صادر شده در اواخر بعد از ظهر دوشنبه. "هر کسی که دریافت این مشکوک دانه بسته باید باز نمی شود آنها را باید کشت آنها باید محدود تماس با آنها باید گزارش آنها را بلافاصله به هر دو گروه ما و مقامات وزارت کشاورزی ایالات متحده."

Sebag گفت: پس از گرفتن بسته او به خاطر خواندن در مورد مرموز دانه و او را به نام سرخ شده با آژانس که در آن مقامات در آنجا به او گفت که آنها را لمس و ارسال به آژانس عکس.

"آنها به من گفتند برای قرار دادن آن جایی تا زمانی که آنها تصمیم می گیرید چه چیزی آنها انجام می دهند با آن" او گفت:. "من فکر می کنم این مهم است که مردم بدانند به خوردن آنها نه به آنها را لمس و آنها را کشت."

Sebag گفت: او با قرار دادن دانه ها در یک قفسه و در حال انتظار برای شنیدن از دولت کشاورزی مقامات در مورد آنچه انجام بعدی.

آژانس در حال انتظار برای راهنمایی بیشتر از وزارت کشاورزی ایالات متحده و مقامات فدرال در چه به جلو می رویم گفت: فرانکو موج دار شدن مدیر ارتباطات وزارت کشاورزی فلوریدا و خدمات مصرف کننده.

"این مهم است برای افراد دیگر می دانم که اگر آنها (دانه) آنها باید تماس وزارت کشاورزی و قطعا نمی لمسی یا باز بسته است."

اگر شما دانه ها را در ایمیل

  • گزارش بذر بسته به FDACS تقسیم گیاه صنعت در 1-888-397-1517 یا DPIhelpline@FDACS.gov
  • گزارش بذر بسته به USDA APHIS ضد قاچاق تدریس خصوصی در 1-800-877-3835 یا SITC.Mail@aphis.usda.gov

سارا مارینو است TCPalm اخبار خبرنگار پوشش Martin County است. شما می توانید رسیدن به سارا در توییتر @saradmarino یا ایمیل خود را در Sara.Marino@tcpalm.com. اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن