گلف ترفند شات هنرمند پشت 'Divot دلقک' برنامه های cross-country دوچرخه سواری برای سازمان های خیریه محلی

کریگ Dolch ویژه به TCPalmمنتشر شده 7:18 PM EDT May 14, 2020استوارت — برای بیش از 35 سال, Kevin مقایسه است جایگ

توسط ABTINNEWS در 27 فروردین 1399

استوارت — برای بیش از 35 سال, Kevin مقایسه است جایگزین بین کمک به مردم گلف بازی و کمک به آنها را به خنده.

گاهی اوقات در همان زمان.

این استوارت ساکن شد گلف حرفه ای در سال 1981 و به زودی کشف استعدادهای خود را بهترین می تواند مورد استفاده قرار گیرد زمانی که او به تصویب رسید خود را یار Divot دلقک.

لباس پوشیدن و به عنوان یک دلقک مملو قرمز کلاه گیس و آرایش و اندازه کفش Divot دلقک انجام شده است بیش از 1700 نمایشگاه در تقریبا در هر کشور ایالات متحده آمریکا.

سابق PGA Tour برنده کریس اسمیت یک بار به مصاحبه خنده دار که در آن او در مورد گرفتن ضرب توسط چپ دست Divot در یک طرفدار هستم.

"من ضرب و شتم توسط یک دلقک" اسمیت اظهار تاسف کرد. "او گفت: هرگز یک کلمه. هر بار که او ساخته شده یک مرغک او فقط honked شاخ خود را."

مقایسه آخرین سرمایه گذاری است هیچ خنده ماده. 62 ساله قصد دارد در دوچرخه سواری در سراسر ایالات متحده 3,100 مایل بازحمت حرکت کردن است که در گذشته بیش از یک ماه و نگاهی به او و دخترش امی را از طریق هشت متحده است.

"Divot درایو برای خیریه" شروع خواهد شد در ماه آینده زمانی که آنها با شیب دوچرخه خود را' چرخ در اقیانوس آرام در نزدیکی سن دیگو. این دو هدف به این سفر پایان پنج هفته بعد زمانی که آنها می رسند در سنت آگوستین و چرخ های خود را لمس اقیانوس اطلس است.

بیشتر: تور PGA می لرزد گلف برنامه حرکت کارشناسی ارشد نوامبر; قهرمانی باز لغو

مقایسه همیشه رفته مایل اضافی را به مردم لبخند. در حال حاضر او را برای رفتن 3,100 از آنها برای جمع آوری پول برای نه پایه بیش از نیمی از آنها را بر در گنج ساحل.

"انجام چیزی شبیه به این بوده است در سطل لیست" مقایسه گفت: پس از یک سال های اخیر 30 مایل ، "من استفاده می شود به یک دونده اما به پایان رسید که زمانی که من تا به حال دو عمل جراحی. زمانی که من بر روی دوچرخه من احساس می کنم هر درد است."

بیشتر: گلف ارائه می دهد بهترین تسکین از COVID-19 — در حالی که دوره های باز بماند

مقایسه برنامه ریزی شده این سفر طولانی قبل از coronavirus همه گیر شروع به آوردن کشور است. او می داند که جمع آوری پول حتی برای امور خیریه خواهد بود سخت تر از این روزها.

اما نیاز است و حتی بیشتر.

"من فکر جمع آوری پول که قرار بود به بخش آسان" مقایسه گفت. "در حال حاضر آن را تبدیل به سخت ترین دلیل آنچه که اتفاق افتاده است. اما زمانی که شما نگاه در این سازمان های خیریه آنها نیاز به پول بیشتر از همیشه. برخی از آنها ممکن است مجبور به توقف ارائه برنامه های خود را اگر آنها نمی تواند برخی از کمک."

مقایسه هدف بالا بردن $100,000 به نظر می رسد دلهره آور است. اما او باعث می شود آن را صدا مانند ریاضی ساده است.

"همه نیاز من این است که برای 1000 نفر به من 100 دلار در هر" مقایسه گفت. "هر بار که من خواسته اند کسی که به حمایت از من برای انجام این کار — 'شما هستند؟' — آنها باید گفت بله."

بالا بردن پول به نظر می رسد مانند بخش آسان هنگامی که شما در نظر او و دخترش را به طور متوسط تقریبا 100 مایل در یک روز; همسر خود را جوآن سفر خواهد کرد و پشت سر آنها در موتور خانه.

عامل در گرما و تپه های آنها مواجه می شود — هیچ جلسه آموزشی در تخت فلوریدا می تواند به شما در آماده شدن برای آن است — و شما می دانید این است که در پارک سوار.

"همسر من, مورد مطالعه, نقشه برای دیدن آنچه که بهترین مسیر" مقایسه گفت. "آن را نمی ممکن است به عنوان اگر ما سفر را از طریق تگزاس, اما می افزاید که صدها مایل به سفر. ترین روز ما خواهد بود و با 4 یا 5 صبح."

مقایسه رشد در کانکتیکات نقل مکان کرد و به استوارت در سال 1976. در میان گنجینه ساحل گلف PGA حرفه ای کارشناسی ارشد مشغول به کار در میراث ریج در حوب ساند, Martin County گلف و باشگاه کشور و مایل اعطای باشگاه های کشور در استوارت و تحصیلات تکمیلی مرکز گلف یادگیری و عملکرد مرکز در پورت سنت لوسی.

نظر: رفتن به شهرستان مارتین به گلف ؟ بیا تا - تا زمانی که شما یک عضو

مقایسه گذشته 17 سال به عنوان یک PGA آموزش حرفه ای در جان وبستر آکادمی گلف در شکن در پالم بیچ. قطع کننده بسته در اواسط ماه مارس به دلیل COVID-19 به مقایسه زمان برای آموزش و آماده سازی.

"او واقعا جدی در مورد این" وبستر گفت. "فقط چند ماه پشت در اوج فصل ما او منيسک عمل جراحی بر روی زانو خود را در آماده سازی برای این. خود گذشتگی خیلی قابل توجه است اما کوین شده است انجام این کار برای مدت زمان طولانی دادن به موسسات خیریه تحت رادار."

در واقع مقایسه فرار یک, افراد مشهور, پوسته بازی است که تقریبا $500,000 برای مارتین شهرستان ویژه بازی های المپیک است. هنوز 62 ساله برنامه ریزی برای دوچرخه سواری بیش از 3000 مایل ؟

"او یک ورزشکار باور نکردنی," وبستر گفت. "چیزی که شوک زیادی از مردم این است که وقتی آنها به سن و سال او; او جنگیدند پدر زمان برای یک زمان طولانی. زمانی که او می شود به یک تقسیم (در طول یک Divot نمایشگاه) شما می توانید شنیدن افراد مسن زاری و ناله."

وجود خواهد داشت مقدار زیادی از ناله و خوراکی در این سفر اما مقایسه است برای آن.

شما هستند ؟

سازمان های خیریه محلی بهره مند شوند

این گنج در سواحل مبتنی بر سازمان های خیریه PGA آموزش حرفه ای کوین مقایسه استوارت خواهد شد جمع آوری پول برای او در طول 3,100 مایل در سراسر ایالات متحده دوچرخه سوار:

  • مارتین شهرستان ویژه بازی های المپیک
  • جنوب فلوریدا PGA بنیاد
  • Arc شهرستان مارتین که منافع افراد با فکری معلولیت رشدی.
  • شادی بخش بنیاد می دهد که بورس حمایت Martin County, کالج دانش آموزان به مطالعه برای تبدیل شدن به آموزش و پرورش خدمات پیمانکاری (ESC) مدرسان.
  • جنوب چنگال بورس تحصیلی که در آن مقایسه کرد و در حال حاضر به یک گیرنده در کودکان خود را در دبیرستان در استوارت.

برای کمک به مقایسه دوچرخه سواری بروید www.comparefamilyfoundation.org. مقایسه تلاش خواهد کرد به منظور بالا بردن $100,000 بر اساس جذب 1,000 اهدا کنندگان حداقل $100. مقایسه بنیاد خانواده 501 (c)(3) مالیات معاف خیریه سازمان مدیریت خواهد شد کمک های مالی.

عکس های تراشه

حداقل یک سنت لوسی شهرستان بر اساس دوره های عمومی است و محدود کردن بازی به مردم حتی اگر county کمیسیون نیست و تصویب این قانون.

Gator ردیابی گلف و باشگاه کشور در فورت پیرس است که تنها اجازه می دهد گلف بازان از مارتین و سنت لوسی استان ها به بازی پس از هجوم گلف بازان از پالم بیچ شهرستان آمد آخر هفته گذشته.

"من فقط باید 60 چرخ دستی و آنها همه در خارج وجود دارد" یک کارمند روز سه شنبه گفت. "من باید به مراقبت از گلف بازان است که بازی در اینجا در تمام طول سال."

بازیکنان باید سوار به تنهایی در یک سبد خرید و یا راه رفتن.

بیشتر: Martin شهرستان گلف باز باقی می ماند; سایر امکانات تفریحی بستن

برای بهترین پوشش ورزشی در منطقه, لطفا اشتراک.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن