دروازه طلایی مرد دستگیر 100 فقره در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان

Devan پاتل ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 1:33 PM EDT مارس 15 سال 2020پس از ماه ها بررسی سایبر نکته از مرکز ملی گم

توسط ABTINNEWS در 26 اردیبهشت 1399

پس از ماه ها بررسی سایبر نکته از مرکز ملی گمشده و استثمار کودکان ذغال سنگ شهرستان کلانتر, بازداشت یک دروازه طلایی مرد روز شنبه در 100 فقره در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان.

لوئیس گارسیا پرز, 21, چهره پورنوگرافی کودکان اتهامات عنوان شده علیه اضافی از جمله یک تعداد از قصد ترویج و پس از کارآگاهان یافت فایل ها بر روی دستگاه های خود را به تصویر می کشد جنسیت اعمال مربوط به کودکان تخمین زده می شود بین سنین 2 تا 12.

سایبر نکته دریافت شده توسط کلانتر, درگیر انتقال پورنوگرافی on Facebook. بعدها ترسیم گارسیا پرز آدرس در 4400 جلوگیری از گلدن گیت پارک وی.

پس از یک جستجوی حکم اعدام شد در روز سه شنبه منجر به بازیابی اطلاعات از دستگاه های الکترونیکی متعلق به گارسیا پرز اعضای کلانتر دفتر پزشکی قانونی دیجیتال بخش کرک رمز عبور بر روی تلفن خود را و پیدا پورنوگرافی کودکان با توجه به گزارش بازداشت.

کارآگاهان همچنین اشاره کرد که گارسیا پرز در تماس با دیگر شکارچیان کودک بود و داد و ستد فایل ها با آنها.

او منتقل شد به ناپل زندان مرکز که در آن او در حال حاضر در بازداشت است. اولین حضور خود را قبل از یک قاضی که مجموعه ای از اوراق قرضه است که برای بعد از ظهر جمعه.

گارسیا پرز قرار است به arraigned ژوئن 8.

اتصال با خبرنگار Devan پاتل: @DevanJPatel (توییتر) و یا devan.patel@naplesnews.com

در سال 2019: شرق ناپل مرد رو 15 اتهام پورنوگرافی کودکان

همچنین: Collier مرد با چهره های بیش از 100 اتهامات جدید مربوط به, اخاذی, پورنو کودکان

بیشتر: کیپ مرجان, مرد چهره به اتهام در اختیار داشتن تصاویر متعدد سوء استفاده جنسی از کودکانtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن