دانشمند با استعداد جنوبی فورت مایرز مرد می میرد در 100 از COVID-19

جنین Zeitlin فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 3:26 PM EDT مه 27 سال 2020زمانی که جیل Salisbury-Glennon وارد د

توسط ABTINNEWS در 8 خرداد 1399

زمانی که جیل Salisbury-Glennon وارد در پن استیت در اوایل '90s او ملاقات با استرن Dr. Francis J. دی وستا.

او ترک خورده باز کردن یک کتاب درسی برای نشان دادن استاد یک مرجع است. آن را نشان داد تمام صفحات برجسته شده است.

دی وستا چهره ترسناک نشان داد. "این است که خود را برجسته?"

"بله," او گفت: با غرور و افتخار.

که روش بسیار بی اثر او به او گفت. شما باید برجسته تنها مفاهیم اصلی.

Salisbury-Glennon بعدها یادگیری متن برجسته در میان استعداد و پرکار محقق را در بسیاری از مناطق از تجربه و تخصص.

دی وستا درگذشت در فورت مایرز با توجه به COVID-19 در مارس 5, یک ماه پس از او تبدیل 100 با توجه به اگهی و سوابق دولت. یک همکار او را به نام "غول" در زمینه روانشناسی تربیتی. دی وستا نمی بازنشسته از دانشگاه تا اواخر 80s. آخرین کتاب منتشر شد زمانی که او بود 91.

از روز شنبه او در میان 99 Lee County ساکنان که مرده ام چرا که این بیماری فلوریدا وزارت بهداشت گزارش شده است.

شیرجه رفتن عمیق تر: 'او سالم است. او خوب': همسر لی شهرستان جوانترین COVID-19 قربانی التماس برای ماندن در خانه

بیشتر: Lee County درگذشت مردی که از COVID-19 بود 'homebody" که تا به حال سفر

در طول بیش از دو دهه به عنوان یک دانشجوی دوره کارشناسی ارشد و پس از آن, یک دوست, Salisbury-Glennon خواهد آمد به کشف خود را بیشتر فروتن و مهربان طرف.

"اگر شما سخت کار می کرد به عنوان یک دانش آموز را به نفع خود احترام او را به مراتب بالاتر و فراتر از آن برای کمک به شما در هر راه که او می تواند او گفت:" از طریق ایمیل. "من هنوز هم می تواند به راحتی بگویم بدون شک که دکتر Di وستا بود که استاد از آنها به من آموخته اند که مطلق ترین و که آموزش هنوز تحت تاثیر خود من است."

Salisbury-Glennon در حال حاضر استادیار روانشناسی تربیتی در آلاباما.

بیشتر: Francis J. دی وستا اگهی

در طول زندگی حرفه ای او دی وستا نویسنده پنج کتاب های متعدد و مقالات پژوهشی با توجه به کوتاه اگهی از یک مراسم تشییع جنازه و هولوکاست جامعه است. بسیار از کار خود را با تمرکز بر فرآیندهای یادگیری و نظریه سابق همکاران و دانش آموزان گفت.

دی وستا زندگی در پوسته نقطه وسیع و خوبی آراسته جنوبی فورت مایرز جامعه بازنشستگی سوابق نشان می دهد. محور تسهیلات زندگی کمک در خیابان که در آن آدرس خود را ذکر شده است, شمارش یکی COVID-19 مقیم مرگ گفت: دولت لیست. پوسته نقطه کاهش یافته و از طریق یک سخنگوی به نظر.

دی وستا را زیبا بازنشستگی بود به خوبی به دست آورده است.

پس از نزدیک به یک دهه در دانشگاه سیراکیوز استاد رهبری به دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا در سال 1964. او در آنجا ماند برای سه دهه است.

'پدر من بود که همیشه وجود دارد برای من': بونیتا اسپرینگز خانواده مرد جوانه بولاک می میرد COVID-19

در سال 1994 پس از تحت فشار قرار دادند به بازنشسته با توجه به سن و با توجه به همکاران سابق او به میامی نقل مکان کرد و به کار در دانشگاه بین المللی فلوریدا به عنوان مدیر پیشرفته تحصیلات تکمیلی در دانشکده آموزش و پرورش تا سال 2007 است.

علامت Shermis در حال حاضر کشيش در دانشگاه آمریکایی از بحرین دیدار کرد Di وستا در FIU. آنها همکاری در کلاس درس ارزیابی در عملیک کتاب منتشر شده در سال 2011.

"او تیز به عنوان یک رویه یکی از بهترین نویسندگان من تا کنون ملاقات کرد" Shermis گفت. "برای کسی انجام دهید که در اواسط 80s فقط باور نکردنی است."

"ما تا به حال یک دیوانه جادویی زندگی همراه': عضو ناپل خیریه جامعه می میرد از COVID-19

Shermis و دیگران صحبت کرد و از دی وستا را سخاوت است که می توان به نادر به عنوان دانشگاهیان صفر در پیشرفت کار خود را به رشد.

"او یکی از فداکارانه ترین افراد در نظر دادن خود فکری و نوشتن سهم" Shermis گفت. "آن را در مورد فرانک. آن را در مورد کمک به شما است."

چند FIU پایان نامه dedications استناد دی وستا برای "گسترده دانش و تجربه در حال ویرایش," "حرفه ای هدایت" و "مداوم تشویق." Shermis تصور وجود دارد صدها نفر از مشابه dedications.

بیشتر: داستان عشق خود دهانه یک عمر اما COVID-19 undid آن همه

به عنوان یک Penn State دانشجوی کارشناسی کانی Russo صرف ساعت در دی وستا دفتر پرسیدن سوال. او حدود ده کلاس با دی وستا در 1990s, او گفت:. "من احساس مانند یک ارشد."

او تا به حال یک "هدیه" برای ارائه وضوح او گفت: هر چند خود را تست شد "مرگبار سخت است."

دی وستا برنده یک حرفه ای جایزه دستاورد در سال 1993 از پن استیت.

محقق نگه داشته و زندگی خصوصی خود را تا حد زیادی خصوصی گفت: همکاران بسیاری از آنها درک نمی کنند که چقدر پیر او بود تا زمانی که او درگذشت. آنها می دانستند که او لذت می برد خرید.... آنها می دانستند که او صرف تابستان در اسپانیا. آنها می دانستند که او طلاق گرفته است.

که طلاق Shermis آموخته دی وستا تا به حال یک دختر سوئدی.

"آن را شبیه به او گفتن من او, ديد کوه, کوهنورد," او گفت:. "او یکی از این افراد که صرف بیشتر از زمان کار و زمان فکر کردن در مورد کار."

او اگهی ذکر یک دختر و یک پسر چهار نوه و شش نوه بزرگ. فرزندان خود را نمی تواند رسید برای این داستان.

حتی در دوران بازنشستگی دی وستا ادامه آموزش. او هدایت همکار بازنشستگان در آموزش مهارت های کامپیوتر دوستان گفت.

چند سال پیش Shermis بازدید همکار خود در فورت مایرز که در آن دی وستا به نظر می رسید "شادتر از یک خوک در گل و لای."

"امید من این است که او نشسته بود در بالکن لذت بردن باور نکردنی نظر او چرا که او قطعا سزاوار برخی از زمان استراحت."

همکاران سابق امید به احیای برخی از منافع در کار خود را.

به افتخار او Dorie Evensen یک استاد پن استیت emerita از آموزش و پرورش می خواهم برای دیدن پژوهش های خود را ارائه شده به دانشجویان دکترا در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا است. "این قطعا هنوز هم مرتبط است."

اگر شما می دانید کسی که فوت در لی و یا ذغال سنگ استان ها از ویروس و می خواهم به آنها افتخار توسط های خود و یا داستان خود را ایمیل SWFLBreakingNews@gannett.com خود را با نام و شماره تلفن و همچنین به عنوان نام شخص شما می خواهم به ما بگویید که در مورد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب