جورج فلوید تظاهرات: ردینگ را برای عدالت به طور غیر منتظره به تعویق افتاد

انزال زن, Shulman, Mike Chapman, دیمون, آرتور دیوید Benda و میشل چندلر ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 9:00 PM EDT J

توسط ABTINNEWS در 14 خرداد 1399

ردینگ صلح آمیز مارس برای عدالت در اعتراض به خشونت پلیس در نور جورج فلوید مرگ بود به طور غیر منتظره لغو شد بعد از ظهر سه شنبه با سازمان با استناد به نگرانی های ایمنی و محدود پلیس در دسترس است.

در اواخر صبح روز سه شنبه سازمان گفت: آنها مشغول به کار بودند با ردینگ اداره پلیس پس از ماه مارس را هموار می کند. رئیس لایحه <url> بود و حتی انتظار می رود برای پیوستن به آنها را.

"ما هنوز هم در حال حرکت رو به جلو و به دنبال به سمت یک زمان زیبا از وحدت و صلح" Jensine ویکتوریا گفت: اوایل روز سه شنبه. "ما از صحبت با RPD در مورد هر نگرانی و بر این باورند امروز خواهد شد یک صفحه نمایش همبستگی نسبت به عدالت به عنوان یک شهر است."

شهر ردینگ مقامات همچنین گفت: اواخر وقت روز دوشنبه که آنها مشغول به کار بودند با سازمان از ماه مارس به طوری که آن را "امن و مسالمت آمیز اعتراض کنند."

"در حالی که این شهر نمی تواند جلوگیری از مردم در قانون اساسی حق اعتراض و یا جلوگیری از مردم از شهر از حضور در هر گونه اعتراض در این شهرستان آماده شده است و کار با سازمان برای اطمینان از امن و مسالمت آمیز اعتراض" شهردار آدم McElvain گفت: در آزادی مطبوعات.

اما ویکتوریا یکی از مارس سازمان گفت: در Facebook پست بعد گفت "پس از گفتگو با رئیس پلیس ما تصمیم گرفته اند برای به تعویق انداختن تظاهرات."

در یک کنفرانس مطبوعاتی در به تعویق افتادن بعد از ظهر سه شنبه همکار سازمان Tinasha LaRaye وجود دارد گفت: تا به حال نیز نظرات آنلاین از یک گروه شبه نظامی تعهد به حفاظت از کسب و کار اما این نبود آنچه در نهایت موجب به تاخیر بیاندازد.

LaRaye بعد توضیح داد که "شبه نظامیان" ممکن است بیش از حد قوی یک کلمه گفت: "این دیدگاه نمی تواند تایید.

رویداد های جدید نبوده است, برنامه ریزی شده است.

"ما نیاز به پوشش حداکثر زمانی که ما این رویداد و ما نمی توانیم این کار را انجام" LaRaye گفت.

به نوبه خود غیر منتظره می آید پس از <url> بود و انتظار می رود برای پیوستن به راهپیمایان در نشان دادن همبستگی. همچنین پس از شهرستان Manager بری Tippin گفت: ردینگ بدست نظرات از مردم نگران آن است که صلح آمیز مارس خواهد به خشونت کشیده شد.

مرتبط با: ردینگ را برای عدالت به تعویق افتاد به دلیل عدم حضور پلیس

در کنفرانس مطبوعاتی <url> ذکر شده در یک تیراندازی در کاتن وود که مانع صفوف خود را از بودن در ماه مارس است. اما در اوایل این هفته <url> و کلانتر اریک Magrini ذکر شده نسخه پشتیبان تهیه پشتیبانی که در دسترس خواهد بود از تقریبا در هر سازمان اجرای قانون در Shasta County است.

دین Germano, مدیر ارشد اجرایی از شستا جامعه مرکز بهداشت گفت: در Facebook به اعتقاد او این رویداد ممکن است لغو شده است از فشار است.

"ممکن است که برخی از اطلاعات در داخل بیرون آمد که خارج از گروه و یا افراد این کار را انجام دهند. اما من شک دارم که چندان اشتیاقی خاص محلی گروه از مردم رو به (شهر) به اعتراض و این ناشی از این کار به تعویق افتاد," او نوشت. "در هر صورت من احساس می کنم آن را از دست دادن است."

آقای براون یک سخنران انگیزشی مستقر در ردینگ که سیاه و سفید است, نوشته شده در یوتیوب جمعه اصرار شهر به تعویق انداختن تا مدنیت و نظم را می توان تضمین نمود.

"ما نمی خواهیم بیشتر بدست آورد; زیرا آنچه اتفاق می افتد این است: که این آشوبگران و باعث شود که به شورش های خشونت آمیز همه شروع می شود با اشاره انگشتان دست" براون گفت: در این ویدئو. "'این پلیس است که آن را انجام داد.' 'این معترضان که آن را انجام داد.' و حدس بزنید چه ؟ ما بیشتر تقسیم به عنوان یک جامعه و یک کشور است."

قهوه ای نیز نوشته شده درباره رویداد در توییتر گفته او "بسیار نگران آن ربوده است."

صلح آمیز مارس برنامه ریزی شده بود 6:30 p. m. قتل فلوید, سیاه و سفید مردی که در روز یادبود در دست پلیس مینیاپولیس.

این تظاهرات که مجموعه ای به رفتن از کول پارکینگ در 895 براونینگ سنت همراه تپه درایو به دانا درایو و در مقابل تن. شاستا بازار قبل از حلقه بازگشت.

تابلوهای تحت پوشش پنجره خارج kohl's صبح روز سه شنبه به عنوان تعدادی از کسب و کار همراه تپه درایو — از جمله dick's Sporting Goods, معامله گر جو و بهترین خرید — گفت: آنها بسته شدن زود است.

Beve آسیاب نیوجرسی مایک franchisee بود فقط از انبار خانه که در آن او خریداری 400 دلار ارزش از تخته سه لا به هیئت مدیره تا ساندویچ ساندویچ فروشگاه در Browning Street شنبه.

او را دیدم فروشگاه های دیگر پوشش خود ویندوز مانند AT&T طوری که او فکر او نیاز به انجام آن بیش از حد. میلز نمی خواهید به کسب و کار تنها و بدون حمایت "از آنجا که من شکل بود که فقط درخواست برای یک سنگ از طریق پنجره" او گفت:.

میلز مراقب بود که به تمایز بین معترضان و هر ممکن و غارتگران است.

"این معترضان ما یک مشکل با. این افراد در آینده پشت معترضان و استفاده از این رویداد برای اخلال در جامعه" او گفت:.

Trey بولینگر که دارای در و تعمیرات هوشمند بعدی به نیوجرسی مایک گفت که او مطمئن بود که آیا او می زود. او می خواست برای دیدن چگونه روز رفت و قبل از او تصمیم خود را.

"احساس من این است که احتمالا رفتن به, صلح آمیز," او گفت:. "من امیدوار هستم این یک چیز بزرگ برای جامعه است."

در ضمن Tippin گفت: این شهرستان با دریافت حدود ده درخواست از مردم مایل مقامات به لغو مارس از ترس این که چه شد که سازمان به عنوان یک اعتراض مسالمت آمیز می تواند منجر به خشونت است.

یک ردینگ سخنگوی اداره پلیس گفت: صبح روز سه شنبه که "برنامه های احتمالی" تا به حال شده است برای یک صلح آمیز یا غیر صلح آمیز مارس.

"ردینگ رئیس پلیس و فرماندهی ستاد را توسعه داده اند یک طرح پاسخ و (هستند) همکاری با دیگر سازمان های اجرای قانون محلی به مطمئن شوید که ما در حال آماده به همان اندازه برای دفاع از حق مردم برای اعتراض به محافظت از کسب و کار ساختمان و اموال شخصی و دیگران باید آن را از دست" Tippin گفت.

در ضمن Magrini روز دوشنبه گفت که او می خواهم که نمایندگان موجود تا ردینگ افسران. Magrini اضافه اندرسون رئیس پلیس مایکل جانسون گفته اندرسون افسران در دسترس بیش از حد.

<url> روز دوشنبه گفت: گشت بزرگراه کالیفرنیا نیز در دسترس بود.

دو کارآگاه پلیس مشغول به کار بودند "بدون توقف" در دو روز گذشته پس از دیدن "شایعات" از شهروندان عمدتا در رسانه های اجتماعی مورد گروه برنامه ریزی و خشونت در این رویداد <url> گفت.

بیشتر: "هیچ بهانه ای برای خشونت': معترضان ردینگ رئیس پلیس به تاریخ روز سه شنبه مارس

"تا کنون همه آنها بی اساس. این به آن معنا نیست آن را به اتفاق می افتد و ما در حال آماده شدن برای آن را بدون در نظر گرفتن. بنابراین ما امیدوار به صورت مسالمت آمیز مارس, اما ما در حال آماده سازی برای هر دو" <url> گفت.

راهپیمایان نمی نیاز به یک مجوز برای این رویداد پس از آنها مسدود کردن جاده ها و یا ترافیک.

"متمم اول قانون اساسی اجازه می دهد تا برای یک تجمع و یا اعتراض از این نوع" <url> گفت.

ایستگاه پلیس است نه پوشش خود ویندوز رئیس گفت.

"پلیس ایستگاه سوار نشده و آن را برای رفتن به سوار کردن ... شهرستان سالن است نه در حال سوار کردن. ما فقط به انجام برخی از آماده سازی در مورد وجود برخی از دلیل ما نیاز به انجام این کار است," او گفت:. "برای مثال اگر نوعی از اعتراض نورد در اینجا و کسی شکست یک پنجره و ما نیاز به سرعت نزدیک است که ما باید آن را قبل از برش و آماده برای رفتن. ما فقط در آماده سازی. این کسب و کار به عنوان معمول است. وجود خواهد داشت بیشتر امنیت در اینجا در اداره پلیس و در تالار شهر امشب, اما دیگر از آن, این کسب و کار به عنوان معمول است."

این شهرستان گفت: آن را به رسمیت می شناسد که اعضای جامعه در حال جمع آوری "برای حمایت از کسانی که به حاشیه رانده شده اند و احساس فراموش شده است."

اعتراض در مقابل ردینگ تالار شهر در شب جمعه صلح آمیز بود. بنابراین بود که اعتراض روز دوشنبه در رد بلاف.

"این اعتراضات می تواند کمک به جامعه ما تشخیص آنچه که اتفاق می افتد و شروع روند شفا" McElvain گفت.

حدود 10 نفر در حال حاضر انجام یک نماز دایره برای 45 دقیقه در مقابل بسته سرمه فروشگاه صبح روز سه شنبه.

یکی از این دعا بود که 72 سال از باب دویت که در زندگی ردینگ برای چهار سال و حضور Bethel Church. او آمد به دعا برای صلح و برای خدا به تماشای بیش از مارس.

"ما می خواهیم مردم بدانند به خصوص افرادی که از خارج از منطقه که ردینگ است و نه یک سنگر و استحکامات از نژاد پرستی — آن را فقط مخالف" دویت گفت.

دویت گفت که او امیدوار شبانه روزی-از kohl's نمی شود لازم است.

"من امیدوارم که این یک واکنش افراطی, اما آن را ممکن است به نوبه خود نه به" دویت گفت. "این فقط طول می کشد کمی از یک جرقه. ما امیدوارم در اینجا به یک bufffer."

انزال زن, Shulman را پوشش می دهد یک کمی از همه چیز را برای ثبت شوند. به طور خاص او را دوست دارد به نوشتن در مورد مسائل این جامعه از طریق فرم داستان سرایی. کار او اغلب مراکز محلی جرم امکانات و سیاست و موفق به کسب جوایز برای بهترین نوشته, بهترین کسب و کار پوشش و بهترین گزارش های تحقیقی در کالیفرنیا اخبار انجمن ناشران را بهتر روزنامه های مسابقه. او در توییتر دنبال کنید (@ashulman_RS) او را در 530-225-8372 و برای حمایت از کار خود را, لطفا با عضویت در.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن