مراسم تشییع جنازه در جریان خدمات در هوستون برای جورج فلوید که مرگ را لرزاند جهان

جان بیکن و Jorge L. Ortiz ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 1:21 PM EDT Jun 9, 2020یک اسب کشیده حمل و نقل حمل

توسط ABTINNEWS در 20 خرداد 1399

یک اسب کشیده حمل و نقل حمل و نقل خواهد شد باقی مانده از جورج فلوید به gravesite شنبه پس از مراسم تشییع جنازه خصوصی در هوستون, قسمت پایانی در یک سری از خاطرات جشن زندگی یک مرد که مرگ متزلزل شده جهان است.

حدود 500 خانواده رهبران سیاسی و هنرمندان جریان به چشمه ستایش کلیسا برای چه شرکت-پاستور میا رایت به نام "یک homegoing جشن برادر جورج فلوید زندگی است." مهمانان دعوت شده شامل هوستون شهردار سیلوستر Turner, Rep. Sheila Jackson Lee, Rep. Al سبز و ستاره رپ Paul Wall و Slim Thug.

"اگر به او گفته شد او را مجبور به فدا کردن زندگی خود را به جهان را به هم دانستن او را من می دانم که او را," فلوید برادر رادنی گفت: قبل از این خدمات آغاز شد.

بیش از 6000 نفر به انتظارنشسته بودند تا در گرما فروزان برای ادای احترام خود را در Floyd را مشاهده جمعه. تشییع جنازه است که livestreamed از کلیسا در هوستون فلوید وطن. فعال Al Sharpton مجریان یک صف از سخنرانان که شامل حقوق مدنی رهبران و اعضای خانواده.

قبل از آنها صحبت کرد و در مقابل از مخاطبان عمدتا مجهز به ماسک -- برخی از آنها را تحمل فلوید را شباهت -- خواننده انجیل درای تیت انجام شده خود را تنها "یک تغییر است gonna come" به عنوان یک هنرمند به خود جلب کرد یک نقاشی از فلوید را در یک بزرگ سیاه و سفید بوم.

فلوید مرگ پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای تقریبا دو ساعت بود که در یک ویدئو که باعث موج تظاهرات – و در نهایت می تواند منجر به تغییرات گسترده در این کشور سیستم عدالت.

یادبود خدمات برگزار شد و در هفته گذشته در مینیاپولیس و در Raeford کارولینای شمالی در نزدیکی که در آن فلوید متولد 46 سال پیش.

"اگر چه آن را در زمان 8 دقیقه و 46 ثانیه برای او به مرگ آن را در زمان 401 سال به قرار دادن سیستم در محل" دکتر کریستوفر Stackhouse گفت: در این سرویس در کارولینای شمالی. "یک جنبش است که اتفاق می افتد در امریکا, و من خوشحالم که همه ما می گویند که آن را جورج فلوید که موجب فیوز."

'جورج فلوید تغییر جهان: مرد پشت عدالت اجتماعی جنبش

مرگ جورج Floyd: چه کیفری شکایت می گویند

فلوید را نگران فریاد "نمی توانم نفس بکشم" شده اند ناخوانا در نقاشی های دیواری و شعار در تظاهرات در سراسر کشور. فلوید نیز شنیده گریه کردن برای خود "مامان." او به خاک سپرده خواهد شد در کنار مادرش Larcenia "دست Cissy" فلوید درگذشت دو سال پیش.

فلوید بزرگ در هوستون یک محصول از Cuney خانه های مسکن پروژه – "آجر است." ایستاده 6-پا-6 و شناخته شده به عنوان "بزرگ فلوید" او ستاره دار در فوتبال اما با تلاش نمرات. یک سری از براش با قانون رشد جدی در سال 2009 زمانی که او التماس کرد گناه را به مسلح سرقت تشدید شد و به زندان فرستاده شده به مدت چهار سال.

پس از او منتشر شد در سال 2013 فلوید اختصاص داده شده خود را برای کمک به افراد جوان برای جلوگیری از ایجاد اشتباهات او ساخته شده و دوستان می گویند. او بعد از نقل مکان به مینیاپولیس و در روز یادبود یک سری از حوادث در زمان به پایان رسید که در مرگ او اتهامات علیه چهار نفر از افسران پلیس و جهان توجه نزدیک.

افسران در پاسخ به یک تماس از یک نوجوان کارمند در جام غذاهایی که مشکوک فلوید خریداری کرده بود سیگار با جعلی $20 bill. افسران یافت فلوید در یک خودرو در نزدیکی با دو نفر دیگر و درگیری آغاز شد. یک تلاش ماموران برای دریافت فلوید در یک ماشین پلیس در تراژدی به پایان رسید.

این راهپیمایی را بسیار فراتر از دستگیری کسانی که افسران پلیس. مؤتلفه مجسمه افتاده اند اسپری فلفل و chokeholds ممنوع شده است در برخی از شهرستانها و برخی از شهرستانها با توجه به "defunding" خود را به ادارات پلیس. حقوق مدنی وکیل بن Crump به نمایندگی از خانواده, درخواست سازمان ملل متحد برای بررسی در امریکا, پلیس, شیوه های نژادی و بی عدالتی است.

"در روز پایانی جورج فلوید, بازگشت به خانه, لطفا عضویت من در یک لحظه سکوت "ماندگار 8 دقیقه و 46 ثانیه" Crump گفت در توییتر. "اجازه دهید به یاد داشته باشید جورج و همه ما دیگر از دست مردان و زنان سیاه — و دعا برای خود و خانواده ها در این زمان دشوار است."

کمک: ریک جرویسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن