خانه های مراسم تشییع جنازه در فورت پیرس ورو بیچ ارائه 'drive-thru' ملاقات

خواهد Greenlee Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 12:40 PM EDT Apr 17, 2020مراسم تشییع جنازه ملاقات خدمات معمولا

توسط ABTINNEWS در 30 فروردین 1399

مراسم تشییع جنازه ملاقات خدمات معمولا رخ می دهد در یک مراسم تشییع جنازه صفحه اصلی برای دوستان و عزیزان به پرداخت خود احترام می گذارد اما با COVID-19 فاصله الزامات گاهی اوقات که نمی تواند اتفاق می افتد.

سنگ برادران کفن ارائه می دهد یک "درایو-از طریق" ملاقات گزینه در امکانات آن در فورت پیرس و ساحل Vero, مدیر, Sean اسکات گفت.

"ما باید به پایبندی به قوانین زمین و آنچه که آنها به درخواست ما با اجتماعی فاصله با 10 نفر یا کمتر با هم جمع" اسکات گفت. "بنابراین ما به این خانواده ها این گزینه و آنها فکر می کنم آن را یک ایده عالی است."

اسکات گفت: فورت پیرس محل در 317 N. 7 سنت امکانات دو ویندوز در پشت. یک پنجره بزرگ در ساحل Vero تسهیلات در 3950 پیر دیکسی بزرگراه.

بیشتر: پزشکی سپاه ذخیرۀ نیازهای شما در شهرستان سنت لوسی

"به جای شما قادر به آمدن به مراسم تشییع جنازه خانه یا کلیسا برای بازدید و یا مشاهده آن شخص شما فقط رانندگی اتومبیل خود را در سراسر پشت ساختمان و یا راه رفتن ... به آن پنجره (و پرداخت خود را احترام)," اسکات گفت.

ویندوز نصب شده در چند دهه گذشته توسط مالک ساموئل Gaines, او گفت:, و در نظر گرفته شده برای viewings در خارج از ساعات کار عادی.

"اگر شما تا به حال خانواده ها در آینده دیر یا آنها می خواستند برای دیدن عزیزان خود را تمام شب آنها قادر خواهد بود به این دلیل که خود عزیزان خواهد بود قرار داده شده در این پنجره و در نتیجه مردم خواهد بود قادر به مشاهده آن شخص تمام شب." اسکات گفت.

بیشتر: مقدار و نوع طبیعت نجات خواستار تغییرات در میان COVID-19

بیش از چند هفته گذشته دو درایو از طریق ملاقاتها برگزار شده است در فورت پیرس محل و در ساحل Vero محل.

اسکات گفت: بدن و تابوت قرار داده شده در کنار پنجره. برخی از خانواده ها به دی وی دی مراسم تجلیل و آنلاین دفتر امضا می شود از طریق سنگ برادران سایت.

اسکات گفت: COVID-19 و موضوعات مرتبط با آن را تحت تاثیر تمام جنبه های جامعه است.

"از آن گرفته شده تلفات در ما نیز تا آنجا که قادر به ارائه این مراسم سنتی برای خانواده" اسکات گفت. "خانواده های آنها بسیار درک ... آنها فقط خوشحال است که ما قادر به ارائه این به آنها."

خواهد Greenlee است اخبار خبرنگار TCPalm. او همچنین پوشش عجیب و غریب, وحشی و عجیب و غریب انجام جنایات در "خاموش ضرب و شتم." دنبال خواهد شد و در توییتر @OffTheBeatTweet و یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-692-8936. E-mail او را در will.greenlee@tcpalm.comtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن