تازه بازار در حال حاضر نیاز به مشتریان به پوشیدن ماسک در فروشگاه

دیو Osborn ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 12:50 PM EDT May 14, 2020تازه فروشگاه بازار روز شنبه شروع نیاز مشتریان ب

توسط ABTINNEWS در 29 فروردین 1399

تازه فروشگاه بازار روز شنبه شروع نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک با استناد به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

"برای کمک به نگه داشتن جامعه سالم و امن ما قرار داده ایم برخی از شیوه های جدید در محل" کارولینای شمالی بر اساس شرکت می گوید در وب سایت خود را.

"اعضای تیم ما در حال حاضر نیاز به پوشیدن پوشش صورت در فروشگاه. شروع پنج شنبه, مارس 14 ما نیاز است که همه مهمانان انجام بیش از حد. لطفا مطمئن شوید که قبل از شما وارد فروشگاه ما به صورت پوشش. این پروتکل جدید مطابق با آخرین توصیه CDC."

حرکت آینه چه شرکت های دیگر انجام می دهند در سراسر ایالات متحده به خصوص در جنوب فلوریدا که در آن بسیاری از آنها نیاز به پوشیدن یک ماسک در اماکن عمومی.

Broward, Miami-Dade و پالم بیچ شهرستان زودتر صادر سفارشات درخواست ساکنان و بازدید کنندگان به پوشش چهره خود را زمانی که آنها در حال خرید در سوپر مارکت ها و یا دیگر کسب و کار.

بازار تازه عمل 176 فروشگاه در 24 متحده با 46 در دولت آفتاب. که شامل چهار در جنوب غربی فلوریدا. وجود دارد دو در ناپل (4129 ایالات متحده 41 N. و 12628 ایالات متحده 41 E.); یکی در بونیتا اسپرینگز (27251 خلیج فرود درایو); و یکی در فورت مایرز (13499 S. کلیولند Ave.).

همچنین در پاسخ به این گیر بازار تازه در هفته های اخیر تمدید آن ساعت که در حال حاضر 8 صبح تا 9 بعد از ظهر در هر روز است. و این ساعت برای اولین بار است که این سایت متعلق به "سالمندان و افراد دیگر بیشتر در معرض خطر به عنوان شناسایی شده توسط (مراکز کنترل و پیشگیری بیماری)," وب سایت شرکت می خواند.

"CDC دارای راهنمای چگونه خود را پارچه پوشش چهره است که می توان در اینجا یافت نشد" بازار تازه انتشار اخبار هم گفت.

"لطفا, بشویید یا بهداشتی دست های خود را قبل و بعد از قرار دادن در صورت پوشش. مطمئن شوید که آن را متناسب با صورت چسبیده و شامل چندین لایه از پارچه. هنگامی که از بین بردن چهره خود را پوشش همیشه از گرفتن آن توسط تسمه و نه دهن منطقه است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن