رایگان درایو-از طریق COVID تست برنامه ریزی شده روز جمعه در Fellsmere

جانت Begley ویژه به TCPalm.comمنتشر شده 6:12 PM EDT Jun 2, 2020FELLSMERE — The Indian River County Health Depa

توسط ABTINNEWS در 14 خرداد 1399

FELLSMERE — The Indian River County Health Department خواهد شد ارائه رایگان درایو-از طریق تلفن همراه COVID-19 تست جمعه در عملیات امیدوارم که از 9:30 تا 11:30 صبح

آزمون در 12285 County Road 512 خواهد بود انجام می شود با همکاری Indian River County آتش نجات.

هیچ وقت لازم است برای COVID-19 آزمون که در آن اجرا خواهد شد در اول بیا اول خدمت اساس.

وجود دارد نیاز است که یک فرد نشان می دهد علائم COVID-19 یا یا که شما شده اند در معرض کسی که آزمایش مثبت برای این بیماری است.

بیشتر: Fellsmere شهرستان سالن تاخیر در بازگشایی پس از کارگر تست مثبت برای COVID-19

قابل حمل تست سایت در عملیات امیدوارم که کمک خواهد کرد که مراقبت های بهداشتی کارگران آهنگ از گسترش این ویروس در شهرستان و مطمئن تر تست در دسترس است برای همه.

عملیات امیدواریم رئیس جمهور جسی marissa dominguez گفت که او هیجان زده می شود قادر به ارائه خود را مرکز اجتماع به عنوان یک سایت برای COVID-19 تست.

"من فکر می کنم آن است که بسیار مهم است برای افرادی که قادر به دریافت این آزمون و ما خوشحال به کار با وزارت بهداشت برای ارائه آن گفت:" marissa dominguez. "این یک فرصت بزرگ برای جامعه را به اتهام از سلامت خود است."

بیشتر: نیاز به تست بیشتر در Fellsmere

هر فرد به دنبال به COVID-19 تست را باید شناسایی بنابراین نتیجه می شود گزارش شده است. نتایج آزمون موجود به طور کلی در سه تا پنج روز از یک آزمایشگاه است که وزارت بهداشت و درمان قرارداد با.

قبلا تست سایت های نزدیک به Fellsmere شده اند کلینیک کلیولند رودخانه هند بیمارستان و سباستین رودخانه مرکز پزشکی.

به عنوان چهارشنبه وزارت بهداشت ثبت پنج Fellsmere ساکنان که تست مثبت برای رمان coronavirus.

با توجه به بهبود بهداشت جامعه مدیر جولین قیمت در بخش بهداشت و درمان ارائه یک آزمایش مشابه فرصت هفته گذشته در دیزی امید مرکز در غرب Wabasso. در آن تست سایت 27 نفر غربالگری شدند COVID-19.

برای اطلاعات بیشتر, جامعه, خبر, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن