فورت پیرس شهردار انتخابات تساوی دعوی در دادگاه به چالش کشیدن مامانی کسی که شام میخورد صاحب ریک نی را واجد

Keona گاردنر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:47 PM EDT Jul 30, 2020فورت پیرس — شهرداری نامزد ریک نی چهره ها

توسط ABTINNEWS در 10 مرداد 1399

فورت پیرس — شهرداری نامزد ریک نی چهره های مدنی طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن خود را واجد شرایط برای اجرا بر اساس اقامت خود را.

یک وکیل به نمایندگی از جان ناکس بیلی شوهر از شهردار لیندا هادسون واصل طرح دعوی در دادگاه مدنی به لغو نی نامزدی در Aug. 18 اولیه ادعا نی نتواند برای دیدار با اقامت مورد نیاز مشخص شده در شهرستان منشور.

شهرستان منشور نیاز به نامزدها برای شهردار و کمیسیون شهرستان بود ثبت نام رای دهندگان در شهر و زندگی در این شهر برای دو سال قبل از تشکیل پرونده ،

بیشتر: شهردار شوهر فایل های تقلب در انتخابات شکایت

Unincorporated غربی شهرستان

وکیل لوئیس "باک" Vocelle جونیور که نشان دهنده بیلی ادعای نی زندگی در unincorporated غربی شهرستان است.

او 23-صفحه شکایت شامل این اسناد به عنوان مدرک:

  • رید ثبت نام رای دهندگان که لیست آدرس در unincorporated غربی شهرستان
  • سنت لوسی شهرستان کلانتر دفتر حادثه گزارش مورخ 17 ژوئن 2020 که در آن نی که ادعا کرد که شاهد این حادثه گفت: محققان آدرس خود را در unincorporated غربی شهرستان است.
  • یک گواهی نامه از اشغال برای هاچینسون جزیره محل سکونت نی ادعا می کند که محل اقامت خود را صادر ژانویه 2019 که نمی دیدار با دو سال مورد نیاز است.

از سال 2012 به 17 ژوئن 2020, نی رای دهندگان ثبت نام کارت ذکر شده یک آدرس در unincorporated غربی شهرستان با توجه به یک ایمیل انتخابات سرپرست دفتر فرستاده TCPalm.

جمع آوری مالیات و تقویم اموال سوابق نشان می دهد هیچ ملک در نی نام. فلوریدا وزارت امور خارجه در بخش شرکت های پرونده نیز نشان می دهد هیچ کسب و کار در رستوران نام به جز مامانی کسی که شام میخورد در فورت پیرس.

هاچینسون جزیره

نی ادعا می کند که او زندگی می کردند در واحد محل سکونت در هاچینسون جزیره در محدوده شهر بیش از دو سال گذشته. او گفت: واحدهای متعلق به شرکت او صاحب اما او کاهش یافته است به TCPalm شواهد که گفت: "او را انجام خواهد داد تا در دادگاه.

نی قبلا تا پیامک TCPalm یک تصویر از گواهینامه رانندگی است که نشان می دهد یک هاچینسون جزیره آدرس.

"آنچه که من فکر می کنم شهردار باید انجام دهید این است که اعتماد رای دهندگان به تصمیم می گیرید که آنها می خواهند به عنوان شهردار," او گفت:.

نی ارائه دو آدرس های مختلف در محدوده شهرستان در نامزدی مقالات. در اعلام نامزدی او با استفاده از آدرس مامانی, کسی که شام میخورد و برای انتصاب خزانه دار او ذکر شده یک آدرس در هاچینسون جزیره است.

داوطلبان ثبت نام سوگند شهادت آنها در حال ارائه اطلاعات صحیح.

بیشتر: نی با استفاده از رستوران ورود به دریچه در مورد مقامات شهرستان

شهر کارمند انتخابات سرپرست

طرح دعوی در دادگاه نیز نام استاد راهنما از انتخابات گرترود واکر و شهر کارمند لیندا کاکس به عنوان متهمان با توجه به اسناد دادگاه.

حرکت می پرسد واکر به باطل همه رای برای نی و می پرسد کاکس برای حذف نی نام خود را از فهرست نامزدهای واجد شرایط برای انتخابات شهرداری.

واکر حفظ پورت سنت لوسی وکیل سینتیا آنجلوس به عنوان مشاور با توجه به سوابق دادگاه. هیچ وکیل ذکر شده بود برای کاکس در دادگاه کارمند وب سایت پنج شنبه.

"این است که نقش من به تعریف اقامت و نه برای تعیین اگر یک نامزد است که در واقع یک ساکن" کاکس گفت TCPalm در ژوئن 18 ایمیل. "همه نامزدها باید قسم تحت سوگند که آنها واجد شرایط انتخاب کننده از شهرستان و که آنها را به اقامت در این شهر برای دو سال گذشته بلافاصله قبل از تاریخ انتخابات و آنها واجد شرایط برای برگزاری این دفتر برای آنها که میل به نامزد. نقش من این است که وزرا در طبیعت تنها."

بیشتر: شهرداری نامزدها می گویند که آنها خواهد نقد و بررسی اداره پلیس

نی گفت: او حفظ کرده است, مشاور, اما هیچ وکیل ذکر شده بود در دادگاه کارمند وب سایت پنج شنبه.

طرح دعوی در دادگاه در 23 ژوئیه در سنت لوسی شهرستان مدار دادگاه. قاضی الیزابت Metzger اختصاص داده شده به این مورد. هیچ تاریخ برای دادرسی تعیین شده بود که از شنبه.

Keona گاردنر را پوشش می دهد و شهرستانها از پورت سنت لوسی و فورت پیرس و سنت لوسی شهرستان است. تماس با او در 772-221-4206 یا keona.gardner@tcpalm.com با اخبار راهنمایی.

اگر دوست دارید مقالات مانند این و می خواهید بیشتر محلی-پوشش خبری از TCPalm لطفا عضو شوید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب