فورت مایرز ناپل سینما تاخیر بازگشایی. کیپ کرال تئاتر بسته به طور موقت

چارلز Runnells فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 4:00 PM EDT Jul 29, 2020آن تابستان در جنوب غربی فلوریدا و به

توسط ABTINNEWS در 9 مرداد 1399

آن تابستان در جنوب غربی فلوریدا و به سختی وجود دارد فیلم های پرفروش در چشم.

و یا حتی یک سالن سینما برای نمایش یک.

پنج ماه به همه گیر ترین جنوب غربی فلوریدا سینما باقی می ماند بسته شده است. و کیپ مرجان را Coralwood 10 — یکی از تنها دو سینما که بازگشایی در ماه ژوئن — جمعه اعلام کرد که آن را رفته تیره دوباره.

COVID-19 closings: چه رویدادی باید لغو شود به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 در فورت مایرز شهر ناپل در جنوب غربی فلوریدا?

تئاتر زنجیره ای متحرک سینما بسته کیپ تئاتر به دلیل کمبود تابستان فیلم های پرفروش.

بسیاری از فیلم شده اند و یا به تعویق افتاد گرفته شده در این برنامه با توجه به افزایش COVID-19 نفر در سراسر کشور. که شامل tentpoles مانند کریستوفر نولان در "تنت" (در حال حاضر انتظار می رود هفت. 3), "Wonder Woman 1984" (Oct. 2) فیلم جیمز باند "هیچ وقت به مرگ" (Nov. 20) و دیزنی "مولان" (به طور نامحدود به تعویق افتاد).

"با توجه به این های اخیر تغییر در نسخه های جدید ما تصمیم گرفته اند به طور موقت close all locations" خیمه سینما ارسال شده در جمعه بر تئاتر سایت و Facebook صفحه. "ما همچنان به بررسی وضعیت آن را به عنوان تکامل می یابد و تنظیم درآمده است."

یکی دیگر از محلی, تئاتر, Luxe 8 Flix در فورت مایرز اعلام کرده بود در ماه ژوئن 5 این خواهد بود که "به زودی افتتاح." اما در حال حاضر تئاتر پیام صوتی می گوید آن را تا اطلاع ثانوی بسته.

در ضمن AMC و ریگال تئاتر را به عقب رانده بازگشایی مجدد برنامه دوباره. هر دو تئاتر زنجیر به حال انتظار می رود برای باز کردن این هفته اما در حال حاضر این اتفاق نمی افتد تا زمانی که به خوبی به اوت.

بشقاب پرنده ها روبرو می شوند: 'Blair Witch Project' مدیر برمی گردد به ریشه های جدید از فیلم 'Skyman'

AMC — که در عمل AMC تجار عبور 16 در شمالی فورت مایرز — هفته گذشته اعلام کرد که آن را تاخیر در بازگشایی تا "اواسط تا اواخر ماه اوت است."

به عنوان با خیمه سینما تصمیم بر عدم بزرگ تابستان ،

"این زمان نشان دهنده در حال حاضر انتظار می رود تاریخ انتشار برای مقدار پیش بینی فیلم های پرفروش مانند برادران وارنر' شعار و دیزنی مولان و همچنین به عنوان تاریخ انتشار برای چند فیلم جدید از آمدن به AMC بزرگ صفحه نمایش" تئاتر زنجیره ای گفت: در 23 ژوئیه انتشار اخبار. "به دنبال خارج از کشور حدود یک سوم از تمام AMC سینما در اروپا و خاورمیانه در حال حاضر باز هستند و به طور معمول عامل."

Regal Cinemas روز دوشنبه اعلام کرد که این برنامه ریزی بازگشایی ایالات متحده تئاتر اتفاق نمی افتد تا زمانی Aug. 21. این شرکت به اجرا در چهار سینما در جنوب غربی فلوریدا: شاهوار ناپل 4DX & IMAX در شمال ناپل; شاهوار نارگیل نقطه در استروئ; شاهوار سواحل خلیج فارس & IMAX در جنوب Lee County; و ریگال Belltower و ScreenX در جنوب فورت مایرز.

"استقبال از تئاتر به سینما خواهد بود یک جشن نه تنها برای تیم ما و صنعت ما اما مهمتر از همه برای طرفداران که با نگرانی در انتظار سال آینده منتشر شده گفت:" Mooky Greidinger مدیر عامل شرکت شاهوار صاحبان Cineworld, در بیانیه ای. "با سلامت و ایمنی کارکنان و مشتریان و جوامع به عنوان اولویت ما ما خوشحال به دعوت از مخاطبان برای بازگشت به بی انتها تئاتر تجربه است که همه ما از صمیم قلب از دست رفته است."

Big John ماسک کردن: یاد مجسمه یک نگاه جدید برای کیپ مرجان را COVID-19 کمپین

در آن سایت شاهوار ارسال شده جزئیات در مورد آنچه مشتریان می توانید انتظار زمانی که آن سینما بازگشایی شده است. بسیاری از تغییرات عبارتند از:

  • جدید تماس با ما-کمتر گزینه های پرداخت از جمله توانایی برای خرید بلیط و امتیازی موارد با استفاده از شاهوار نرم افزار تلفن همراه.
  • جدید مطابق با رویه ها و روش ها از جمله ULV Foggers. "کارکنان را پاکسازی هر سالن و صندلی بعد از هر با استفاده از فیلم جدید الکترواستاتیک 'مه پاش' تجهیزات" وب سایت می گوید. "این شکل از مایع است که بسیار موثر در ضد عفونی تمام مواد غیر سمی فرمول است که سریع خشک."
  • سلامت روزانه نمایش برای کارکنان از جمله "متوسط چک که در آن لازم الاجرا است." کارکنان نیز باید پوشیدن ماسک و شستن دست های خود را هر 30 تا 60 دقیقه حداقل "وابسته به نقش کار."
  • مهمانان نیاز به پوشیدن ماسک صورت در لابی راهرو و دستشویی. آنها می توانید آنها را در داخل سالن در حالی که خوردن و نوشیدن.
  • و محدودیت به امتیازات و خدمات خود از جمله بدون پر کردن مجدد در نوشیدنی ها و پاپ کورن کاهش می یابد منو و بسته شدن خود خدمت نمک و فلفل می ایستد.

در حال حاضر وجود دارد به نظر می رسد تنها یک سینما فعال در لی و ذغال سنگ شهرستان: پرادو ورزشگاه 12 در بونیتا اسپرینگز. آن را نیز برای اولین بار تئاتر به بازگشایی پس از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام کرد فاز دوم فلوریدا اقتصادی بازگشایی در ژوئن 3. تمام تئاتر اجازه داده شد به کار در نیمی از ظرفیت.

پرادو 12 پاسخ نمی به یک پست صوتی درخواست نظر و co-owner علامت گذاری کلمنت نمی پاسخ به یک ایمیل و پیام صوتی است.

در انتشار اخبار قبل از آن در ژوئن 5 بازگشایی پرادو 12 گفت: این امر می تواند با در نظر گرفتن توصیه های ایمنی و احتیاطی را برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

"هر تئاتر شده است مقادیر با پراکسید هیدروژن ضد عفونی کننده مه که به رسمیت شناخته شده توسط CDC به عنوان یک راه موثر برای کشتن coronavirus و امن برای علاقمندان به سینما,' انتشار اخبار گفت. "هفت از 12 تئاتر باز خواهد بود و هر یک تئاتر خواهد بود بررسی پس از هر نشان می دهد."

اکثر غربی سینما بسته شد در ماه های مارس و نمی بازگشایی پس از آن.

اتصال با این خبرنگار: چارلز Runnells (Facebook), @charlesrunnells (توییتر) @crunnells1 (Instagram)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن