فورت مایرز مرد زخمی توسط کلانتر, خودرو در ناپل اعتراض دوشنبه

جیک آلن ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 3:21 PM EDT Jun 4, 2020فورت مایرز است و دوره نقاهت بعد از او گرفتار شده بود

توسط ABTINNEWS در 15 خرداد 1399

فورت مایرز است و دوره نقاهت بعد از او گرفتار شده بود بین یک وانت و بینام و ذغال سنگ شهرستان کلانتر دفتر وسیله نقلیه در طول یک تظاهرات در ناپل در روز دوشنبه.

این حادثه زمانی رخ داد که حدود 350 تن از ذغال سنگ دادگستری شهرستان به مرکز شهر ناپل از طریق ایالات متحده 41.

دیگو Fernández, 29 بود فشرده بین یک وانت انتظار در ایالات متحده 41 و فرودگاه-کشیدن جاده به عنوان یک کلانتر, وسیله نقلیه منتقل شده را از طریق جمعیت از معترضان در خیابان.

در یک ویدئو از این حادثه فرناندز در پنجره کلانتر, خودرو به عنوان آن را همچنان به حرکت رو به جلو و sideswipes کامیون قرمز.

فرناندز می چرخد به عنوان او گرفتار بین دو وسیله نقلیه پس از آن به زمین می افتد پس از کلانتر خودرو عبور می کند.

"مردم شروع به کوبیدن بر پنجره اما پلیس خودرو نگه داشته و بیشتر به خودم و غیرنظامی وسیله نقلیه و نوع خاک من به آن" فرناندز گفت. "این برداشته من تا پای من در واقع."

پوشش از روز دوشنبه در اعتراض به: صدها نفر از جوانان مارس در مرکز شهر ناپل در اعتراض به خشونت پلیس نژادی و بی عدالتی

پوشش از روز سه شنبه در اعتراض: اعتراض رسیدن به گوردون رودخانه پس از راهپیمایی ایالات متحده 41 در دومین شب از اعتراضات در ناپل

میشل چاق شدن در یک سخنگو با کلانتر, گفت فلوریدا گشت بزرگراه در حال بررسی این حادثه است.

سرهنگ گرگ بونو یک سخنگو با فلوریدا گشت بزرگراه تایید کرد که خودرو در حال حرکت را از طریق جمعیت از معترضان که دوخته فرناندز بود بینام و ذغال سنگ شهرستان کلانتر دفتر وسیله نقلیه.

هر دو رانندگان وسایل نقلیه درگیر شده اند تماس گرفته برای تکمیل یک تصادف گزارش اما فلوریدا گشت بزرگراه شده است و قادر به کردهاید و یا شناسایی مردی که بین دو وسایل نقلیه بونو گفت.

ناپل اخبار روزانه واقع شده و تماس فرناندز از طریق رسانه های اجتماعی پست در مورد این حادثه. او با ارائه یک کپی از خود را در بیمارستان پذیرش دستبند به اخبار روزانه.

"که عابر پیاده بود که در بین وسایل نقلیه است که هنوز هم ناشناخته" بونو گفت: در روز پنج شنبه. "این فرد سمت چپ صحنه و بخشی از تظاهرات. او فقط در سمت چپ هر گونه اطلاعات با هر یک از شرکت کنندگان و یا تماس حاصل اجرای قانون و یا هر چیزی."

هر دو وسیله نقلیه درگیر در تصادف دریافت آسیب های جزئی و مرد گرفتار بین دو وسیله نقلیه رفت قبل از اینکه افسران می تواند اطلاعات خود را بونو گفت.

پس از او گرفتار بین دو دستگاه خودرو, یک معترض با یک کیت کمک های اولیه کمک Fernández. سپس یک آمبولانس نامیده می شد و از آن زمان حدود یک ساعت و نیم به وارد فرناندز گفت.

سوابق پزشکی نشان می دهد فرناندز دریافت درمان در NCH بیکر بیمارستان در مرکز شهر در روز دوشنبه ،

فرناندز کبود شد و تا به حال خراش ها در آغوش او, او گفت:.

"آنها در مورد کلیه ها عملکرد نه راست و قلب من بود همه جا" فرناندز گفت. "آنها از من نگه داشته در حالی که برای انجام چند تست. آن را حدود نیمه شب قبل از من سمت چپ."

فرناندز با این نسخهها کار در یک کتابخانه در ناپل و گفت: او را به حق اعتراض پس از کار. او بازگشت به کار است اما هنوز هم بسیار درد, او گفت:.

پوشش از روز شنبه تظاهرات: مارکو جزیره PD دستگیری دو نفر در روز چهارشنبه در اعتراض به افتخار جورج فلوید

بیشتر: مارکو جزیره و CCSO افسران فشار گروه در اعتراض به خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید

اعتراض یکی از چندین به سراسر کشور رخ می دهد پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید از مینیاپولیس که در بازداشت پلیس در مه 25.

افسر سابق Derek مایکل چوین قرار زانو در Floyd گردن برای چند دقیقه در طول بازداشت. چوین در حال حاضر در برابر یک قتل درجه دوم شارژ در علاوه بر این به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس با مقصر سهل انگاری.

دیگر افسران سابق در صحنه Tou Thao, J الکساندر Kueng و توماس خط بودند و هر یک به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم در حالی که ارتکاب جنایت و با کمک و معاونت در جرم درجه دوم قتل نفس با مقصر سهل انگاری.

تمام چهار افسران اخراج توسط مینیاپولیس اداره پلیس فلوید پس از مرگ است.

با وجود جراحات خود فرناندز گفت که او در حال آماده سازی برای حضور در یکی دیگر از اعتراض در ناپل در 10 ژوئن.

"آن را فقط پایین می آید که آیا مردم حق دارند که به کشته نمی شود فقط برای رفتن در مورد زندگی روزانه خود را" فرناندز گفت. "تا زمانی که ما در یک جهان که در آن هر کس می تواند انتظار می رود به حقوق مدنی خود احترام گذاشته شود به طور پیش فرض پس ما باید به مبارزه نگه دارید."

ناپل اخبار روزانه خبرنگار راشل Fradette کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب