فورت مایرز, ساحل, شن و ماسه, مجسمه سازی مسابقات لغو شده است. یک رویداد مجازی می تواند آن را جایگزین.

چارلز Runnells فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 3:16 PM EDT Jul 15, 2020سالانه آمریکا و ماسه مجسمه سازی مسابق

توسط ABTINNEWS در 26 تیر 1399

سالانه آمریکا و ماسه مجسمه سازی مسابقات لغو شده است در این سال در فورت مایرز, ساحل, سازمان, چهارشنبه اعلام کرد.

فیزیکی رویداد به احتمال زیاد نمی خواهد بازگشت تا نوامبر 2021 اگر چه آنها با توجه به یک رویداد مجازی به جای آن در این سال است.

سازمان سرزنش coronavirus همه گیر در فلوریدا.

"ما بسیار نا امید به ساخت این خبر گفت:" جکی Liszak, مدیر اجرایی, Fort Myers Beach اتاق بازرگانی در انتشار اخبار.

"برنامه ریزی و در حال اجرا در این رویداد طول می کشد یک سال از آماده سازی و کار تیمی از همه همکاران رویداد.

"با توجه به چالش های فعلی با COVID-19 ما احساس می کنیم که به تعویق انداختن این رویداد و به دنبال به جلو به 2021 است در بهترین منافع همه درگیر."

سازمان مشخص می شود تصمیم به تعویق یک لغو, پس از یک رویداد مجازی هنوز هم ممکن است اتفاق می افتد. اما Liszak می گوید: در شخص رویداد به احتمال زیاد نمی خواهد بازگشت تا نوامبر 2021.

در یک مصاحبه جداگانه با اخبار-مطبوعات Liszak گفت که او امیدوار به انجام یک رویداد مجازی به جای آن از حد معمول در فرد رویداد. که احتمالا می تواند به جای ماه نوامبر.

این رویداد مجازی می تواند شامل یک "زندگی می کنند از راه دور تغذیه" on Facebook. جزئیات بیشتر اعلام خواهد شد, او گفت:.

بیشتر لغو حوادث: چه رویدادی باید لغو شود به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 در فورت مایرز شهر ناپل در جنوب غربی فلوریدا?

نیز وجود دارد یک فرصت — اگر چه باریک است که این رویداد برگزار می شود در اوایل سال 2021 به جای نوامبر 2021. "ما به نوعی از سمت چپ درب باز برای خودمان" Liszak می گوید: "فقط در مورد یک معجزه ممکن است رخ دهد."

34 رویداد سالانه برنامه ریزی شده بود برای این Nov. 22-Dec. 1 در فورت مایرز ساحل. 10 روز جشنواره شامل بیش از 30 شن و ماسه, مجسمه سازان, تبدیل, ساحل, شن و ماسه به هنر plus فروشندگان تظاهرات زنده گروههای موسیقی و فعالیت های بچه ها.

Liszak نوشت که این تصمیم پس از بررسی دقیق. "این برنامه به صورت سالانه در ماه نوامبر رویداد دشوار بوده است به جلو حرکت کند ... با توجه به عدم قطعیت است که در حال حاضر اطراف, هوای آزاد, رویدادها و جشنواره ها."

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز رسانی بازدید facebook.com/AmericanSandSculpting یا fmbsandsculpting.com.

اتصال با این خبرنگار: چارلز Runnells (Facebook), @charlesrunnells (توییتر) @crunnells1 (Instagram)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن