فورت مایرز ساحل Margaritaville پروژه متوسل می شود حقوقی پیروزی ممکن است شروع به ساخت و ساز تا پایان سال

اندرو Wigdor فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 3:22 PM EDT Jul 8, 2020پس از ماه ها تاخیر جنجالی Fort Myers Bea

توسط ABTINNEWS در 19 تیر 1399

پس از ماه ها تاخیر جنجالی Fort Myers Beach Margaritaville توچال پروژه به دست آورد یک پیروزی حقوقی و ممکن است به زودی روشن برای شروع ساخت و ساز.

254-واحد پروژه متوسل شده است در برزخ از ماه اوت سال 2018 زمانی که کریستین پاتون یک Fort Myers Beach ساکن زندگی می کند که فقط 600 فوت از توسعه سایت در زمینه کت و شلوار در برابر شهر فورت مایرز ساحل. کت و شلوار آمد این شهر به تصویب rezoning و کد انحراف برای این پروژه که پاتون و او را وکیل Ralf بروکس استدلال رفت و در برابر شهر خود کد.

او همچنین استدلال کرد که این پروژه خواهد بود بیش از حد پر سر و صدا و باعث می شود ترافیک نگرانی برای ساکنان نزدیک با توجه به رفت و آمد مکرر اندازه.

یک Lee County مدار قاضی دادگاه رد پاتون استدلال. پاتون سپس زمان مورد دوم دادگاه تجدید نظر در لکلند.

قبلی پوشش: Margaritaville رفت و آمد مکرر نبرد قانونی رزومه پس از coronavirus متوقف رسیدگی

به علاوه: Coronavirus تاخیر اقدامات قانونی در فورت مایرز ساحل Margaritaville رفت و آمد مکرر مورد

دادگاه شنیده شفاهی از هر دو طرف در ماه ژوئن و در روز چهارشنبه دادگاه رد پاتون دادخواست برای حکم Certiorari معنی که لی تصمیم دادگاه می ایستد.

با توجه به سند دادگاه تصمیم هنوز نهایی نشده است تا زمان منقضی می شود به فایل یک حرکت برای اعاده دادرسي. یک نماینده با منشی دادگاه را تایید کرد که پاتون تا 15 روز به درخواست اعاده دادرسي.

بیشتر شبیه به این: Fort Myers Beach Margaritaville توسعه دهنده تلاش به مجموعه ای از رکورد مستقیم'

پاتون گفت او "نا امید کرد."

وقتی پرسیده شد که در مورد امکان یک جلسه دادرسی بروکس گفت: News-Press در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که او در حال حاضر "بررسی حقوقی ما گزینه" اما ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر.

قبلی پوشش: Fort Myers Beach Margaritaville رفت و آمد مکرر تاخیر همچنان از طریق حداقل نوامبر

تام Torgerson رئیس هیئت مدیره برای Margaritaville توسعه دهنده TPI مهمان نوازی گفت: News-Press که او خدا را شکر که به "حرکت می کند."

"نتیجه جای تعجب نیست به کسی" Torgerson گفت: "اما با این وجود قطعا آن استقبال می شود. جامعه است خدا را شکر و TPI است که خدا را شکر به حرکت و رفتن به جلو و انجام آنچه که به تصویب رسید و آنچه در جامعه می خواهد."

Torgerson گفت که حتی اگر یک جلسه دادرسی خواسته است با پاتون به "نتیجه قطعی است."

Torgerson به مدت طولانی نگهداری می شود که پاتون اقدامات صرفا تلاش برای به تاخیر انداختن پروژه به جای متوقف کردن آن در دسترس نباشد.

"آن را بیهوده دیگر از تاخیر ما," او گفت:. "آنها سعی خواهیم احتمالا به ادامه تاخیر ما تاخیر ما. من حدس می زنم که اگر از آنها بخواهید برای یک جلسه دادرسی آنها را رد بسیار سریع است. من فکر می کنم در این مورد انجام شده است."

"وجود دارد هیچ شانسی برای تغییر در نتیجه," او اضافه شده است.

Torgerson گفت که TPI را در حال حاضر حرکت به جلو در تامین مالی و ساخت و ساز در مناقصه که او انتظار دارد که به حدود 120 روز است. او امیدوار است برای شروع ساخت و ساز در این پروژه تا پایان سال است.

فورت مایرز, ساحل, شهردار ری مورفی نیز "بسیار خوشحال" با تصمیم دادگاه به نفع شهر و TPI.

"ما خوشحالیم که این منطقه در دادگاه تجدید نظر تایید پایین حکم دادگاه که برای تمام مفاهیم و اهداف گفت که این شهر تا به حال به دنبال خود کدها و مقررات در تصویب TPI/Margaritaville پروژه" مورفی گفت.

"تنها امید من در این نقطه است که توسعه دهندگان می توانید با رفتن بر روی این پروژه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به طوری که ما می توانید شروع به بلند مدت پیش بینی خوبی توسعه از شمال تا پایان ... Fort Myers Beach," او اضافه شده است.

رسیدن به اندرو Wigdor در awigdor@gannett.com و در توییتر @andrew_wigdortinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن